Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Amil'a @ 2014 03 31, 19:17)
Dickiai vaikai  biggrin.gif  Mariaus dar zaidimu kambaryje darem, Andrius ir ten pat nori smile.gif tai manau daug negalvosiu.

Mes is kart po gimtadienio pas logopede uzsirasem, R raides Andrius netaria, reikes pagalbos siek tiek.


Mums reikės į raidos centrą pažymos , nes mūsų grupės vaikai rugsėjį eis į priešmokyklinę , kažkaip nenoriu palikti monikos vienos antriems metams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 03 31, 22:41)
Mums reikės į raidos centrą pažymos , nes mūsų grupės vaikai rugsėjį eis į priešmokyklinę , kažkaip nenoriu palikti monikos vienos antriems metams smile.gif

As tai su pirma klaise neskubu. Marius tik siemet zygiuos i paruosiama, tegu dar vaikyste dziaugiasi.
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 03 31, 21:41)
Mums reikės į raidos centrą pažymos , nes mūsų grupės vaikai rugsėjį eis į priešmokyklinę , kažkaip nenoriu palikti monikos vienos antriems metams smile.gif
Mes tai neskubėsim, nors ir norėjom kad Smiltė patektu pas sesės mokytoja, bet gal tegul pasidžiaugs vaikyste, nes pradedant eit į mokyklą vaikai privalo greit suaugt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2014 04 02, 11:12)
As tai su pirma klaise neskubu. Marius tik siemet zygiuos i paruosiama, tegu dar vaikyste dziaugiasi.



QUOTE(nataliuncik @ 2014 04 02, 12:46)
Mes tai neskubėsim, nors ir norėjom kad Smiltė patektu pas sesės mokytoja, bet gal tegul pasidžiaugs vaikyste, nes pradedant eit į mokyklą vaikai privalo greit suaugt  blush2.gif


O tai jūsų vaikai pasilieka ne savo grupei ar kaip, man skubejimas į mokyklą ne svarbiausias dalykas , tiesiog Monika liktų viena ne savo grupei su kitom auklėtojom , o jos visa grupė su kuria lanko 3 metus jau eitų į priešmokyklinę..Ji vienintelė pagal metus netinka , bet auklėtoja sako , kad ji tikrai ne kiek nesiskiria nuo kitų vaikų;
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 04 02, 22:57)
O tai jūsų vaikai pasilieka ne savo grupei ar kaip, man skubejimas į mokyklą ne svarbiausias dalykas , tiesiog Monika liktų viena ne savo grupei su kitom auklėtojom , o jos visa grupė su kuria lanko 3 metus jau eitų į priešmokyklinę..Ji vienintelė pagal metus netinka , bet auklėtoja sako , kad ji tikrai ne kiek nesiskiria nuo kitų vaikų;

maniškė eina su 2009 vaikais, o jie dar šiemet neis į paruošiamąją, todėl sprendžiu dilemą, ar vest ją į paruošiamąją. mano akimis, ji tam pasiruošusi, o bet tačiau, yra dvejonių.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2014 04 03, 13:50)
maniškė eina su 2009 vaikais, o jie dar šiemet neis į paruošiamąją, todėl sprendžiu dilemą, ar vest ją į paruošiamąją. mano akimis, ji tam pasiruošusi, o bet tačiau, yra dvejonių.. unsure.gif


Tai vat ir man gaila kad ji truputi stovės vietoje metus vaiko protas labai imlus daug pramoksta , o jei tek kartoti tą pati metus visus juk tikrai kitos programos jai vienai nesukurs tai bus jai manau nuobodoka ; Kažkaip ir mokyklos aš nebijau kaip dauguma , nes nesureikšminu jei norės tai gerai mokysies ne tai ne pati ejau į mokyklą 6 metų , niekas su manimi niekada nedarė pamokų , nebuvo tam nei sąlygų nei noro , nei poreikio; kruvinom ašarom verkiau kol skaityti išmokau , o poto kažkaip viskas kaip per sviestą, nei buvau pirmūnė nei blogiukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 04 03, 22:26)
Tai vat ir man gaila kad ji truputi stovės vietoje metus vaiko protas labai imlus daug pramoksta , o jei tek kartoti tą pati metus visus juk tikrai kitos programos jai vienai nesukurs tai bus jai manau nuobodoka ;  Kažkaip ir mokyklos aš nebijau kaip dauguma , nes nesureikšminu jei norės tai gerai mokysies ne tai ne pati ejau į mokyklą 6 metų , niekas su manimi niekada nedarė pamokų , nebuvo tam nei sąlygų nei noro , nei poreikio; kruvinom ašarom verkiau kol skaityti išmokau , o poto kažkaip viskas kaip per sviestą, nei buvau pirmūnė nei blogiukas  biggrin.gif

aš ėjau beveik 7 (rudenį gimus), norėjo mane leisti anksčiau į paruošiamąją, iš nulinės į antrą klasę, paskui iš trečios į penktą, ale tėvai pabijojo.
buvau pirmūnė, nes viskas buvo super paprasta.
o bet tačiau, neišmokau mokytis, kas būtų pravertę vėliau.
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2014 04 08, 12:50)
aš ėjau beveik 7 (rudenį gimus), norėjo mane leisti anksčiau į paruošiamąją, iš nulinės į antrą klasę, paskui iš trečios į penktą, ale tėvai pabijojo.
buvau pirmūnė, nes viskas buvo super paprasta.
o bet tačiau, neišmokau mokytis, kas būtų pravertę vėliau.


Aš gimus rugpjūčio viduryje ir ėjau tik suėjus 6; Tai nebuvau nei pirmūnė , nei blogietė smile.gif Tiesiog pasirinkdavau nuo mažens ką noriu mokytis ir mokėti smile.gif Visada kas nebūdinga daugeliui mėgau mokykla , man buvo bausmė jei neleisdavo kažkodėl eit; Dėl to man nesuprantamas mamų kitų pasakymas pagailėk vaiko , nors metus ir neleisk į mokyklą smile.gif ( Aišku , gal monika bus kaip statistinis vaikas kuris nemėgsta mokyklos smile.gif)
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Greit tas laikas bega mirksiukas.gif
Gimtadieni planuojane vaiku zaidimo kambary smile.gif Matukas jau nuo spalio men laukia biggrin.gif nuo brolio gimtadienio:)))

Lavrynka - o kodel ne:) jei Monika imli, protinga, tuo labiau su visa grupe kartu eis. Kadangi mes ne lt, tad norejom nenorejom nuo 4 metuku pradejôm nuline klase 4u.gif Nesigirsiu:) bet kas maziau kas daugiau o visa Matuko klase jau pradeda skaityt sakiniais itt mokosi jau doh.gif biggrin.gif vargo vakariene, bet reikia, aisku daug zaidzia bet ir mokosi kaip rasiau..
jei tik butu galima, leisciau Matuka nuo 5 metuku, bet tokia jau uk sistema.
kazkaip skuba gyvent uk g.gif vyresneliui 8 metai jau daugybos lentele iki 5 zino, privalo (jie nezubrina o galvoj skaiciuoja, nes kiek as pamenu mokiausi atmintinai biggrin.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ataner*: 08 balandžio 2014 - 22:57
O gyvų yra? g.gif
Atsakyti
yra yra smile.gif Kaip Jus?
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 07 10, 22:48)
yra yra smile.gif Kaip Jus?

Vasarojam kaime pas mociute smile.gif O jus?
Atsakyti