Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Amil'a @ 2014 07 14, 22:58)
Vasarojam kaime pas mociute smile.gif O jus?


Mes tai dirbam visi smile.gif ir iki nakties kieme tupim kai silta , net suoliuko papildomo prireike mamoms biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos vasarotojos smile.gif

atsidarau temutę, oho žiūriu prikalbėję, skaitau skaitau, žiūriu kažkaip vaikai per maži, ogi ši temutė netgi 2012 metais pradėta doh.gif biggrin.gif va taip ir sumažėjo tempai smile.gif

tikiuosi gegužiukai smagiai leidžia vsarą, žiūriu jau kai kas ir į mokyklą ruošiasi smile.gif jei gabi tam ir yra pasiruošusi - pirmyn smile.gif maniškis dar eis i darželio grupę, tada tik į paruošiamukus ir tik tada į mokyklą. berots taip, nes pagal metus dar negali. tai gausi kad i 1 kl. eis 7m. 4mėn. turbūt kaip ir daugelis čia. smile.gif

QUOTE(kristyyynyte @ 2014 01 23, 23:27)
Mano maze susilauzius pirstuka, sedim su gipsuku namuose. Pakiso i sunkias sarvuotas laiptines duris ir .....

vajej kaip skaudžiai nuskambėjo... tikiuosi greit sugijo ir greit pamiršo kaip stipriai skaudėjo.. 4u.gif

QUOTE(Amil'a @ 2014 01 24, 14:48)
Simkaa, man abu nestumai vienodi buvo, is paziuros lengvi, bet ziauriai pilvas kietejo  doh.gif  o antras gimdymas per pus greitesnis ir perpus lengvesnis.

kažin visom antras ir tolesni gimdymai greitesni ir lengvesni? biggrin.gif

gero savaitgalio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simkaa @ 2014 07 26, 21:01)

kažin visom antras ir tolesni gimdymai greitesni ir lengvesni?  biggrin.gif

gero savaitgalio wink.gif

A ko cia taip parupo g.gif biggrin.gif

MAn antras gimdymas greitesnis ir lengvesnis, bet nestumas doh.gif 6 men pravemiau doh.gif , nugara skaudejo nerealiai doh.gif eidavau Ugnytes is darzelio parsivest, ir galvodavau kaip reiks pareit.

Bet kaip gerai kad man visa tai jau praejo biggrin.gif

Ryt vezu vaikus i kaima, bus mum biski pailset. Laukiu atostogu labai labai, dar 3 savaites iki ju doh.gif

Ka dovanot 10 men berniukui krikstynom, mes paprasti sveciai.
Atsakyti
g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
biggrin.gif Tyla cia mirtina . Kaip gyvenate? Ieva,tai jau didele panele.Charakteris,tai toks audringas biggrin.gif gavloju kas cia bus paaulgysteje. o siaip auga gan neblogai,sveika pakankamai ir guvi mergaite. Kaip kiti geguziukai laikosi?
Atsakyti
Sveikos,
Vasara greit prabėgo. Matas dalį atostogavo su seneliais, dalį pirmą kart liko pas mano tetą kaime- ganė karves wink.gif
Daržely sekasi puikiai, tik nervina neišmušamas sovietinis direktorės elgesys... pinigų niekam nėr... bet vaikai jau bacilom pasidalinę, tai lengviau.
praėjusią savaitę visi 3 buvom Turkijoj, tai Matas neišlipo iš baseino. Charakteris tai oho... bet viens prie vieno į tėčio, tai bent žinau kaip elgtis.wink.gif

Aš kažkaip pražuvus darbuose...

QUOTE(ericute @ 2014 10 01, 16:43)
Sveikos,
biggrin.gif  Tyla cia mirtina . Kaip gyvenate? Ieva,tai jau  didele panele.Charakteris,tai toks audringas  biggrin.gif gavloju kas cia bus paaulgysteje. o siaip auga gan neblogai,sveika pakankamai ir guvi mergaite. Kaip kiti geguziukai laikosi?

Atsakyti
O Andrius tai darželį (taip auklėtojos sako) - stebuklingas vaikas: padeda, susitvarko, nesimuša, nesikeikia ir pan. Bet tik išeinam iš darželio ir velniuko ragiukai išlenda.... Kam namie tvarkytis, jei brolis viską sutvarko doh.gif

Bet šiaip gyvenam gerai. MB išleidome padirbti, tai trise tvarkomės kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes:)
Gal jau pradedate galvoti apie mokyklas:kokios ir kokie atsiliepimai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita3 @ 2014 10 04, 19:09)
Sveikutes:)
Gal jau pradedate galvoti apie mokyklas:kokios ir kokie atsiliepimai? blush2.gif

cia apie koki miesta sneka eina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2014 10 04, 22:55)
cia apie koki miesta sneka eina?  g.gif

Mes is Vilniaus , jau pradedu po truputi skaitineti.
Atsakyti
QUOTE(Margarita3 @ 2014 10 05, 09:57)
Mes is Vilniaus , jau pradedu po truputi skaitineti.

na nebent savo rajone turite daug mokyklų, ir apie jas skaitote, nežinodama kurią išsirinkti... nes aš tai nematau reikalo vežioti pradinuko į kitą miesto galą, jei ten apie mokyklą būtų geresni atsiliepimai doh.gif eisim į tą, kuri arčiausiai. čia jau po 8 klasės galima galvoti apie geresnę gimnaziją rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 05 spalio 2014 - 10:53
Pritariu blush2.gif dar spės prisivažinėt. O savo patirties turiu, kad draugai bernai, besimokę matyt vienoj iš prasčiausių Panevėžio mokyklų, išlaikė 100 ir sustojo labai šustrai tongue.gif

QUOTE(*Camelia* @ 2014 10 05, 12:52)
na nebent savo rajone turite daug mokyklų, ir apie jas skaitote, nežinodama kurią išsirinkti... nes aš tai nematau reikalo vežioti pradinuko į kitą miesto galą, jei ten apie mokyklą būtų geresni atsiliepimai  doh.gif eisim į tą, kuri arčiausiai. čia jau po 8 klasės galima galvoti apie geresnę gimnaziją  rolleyes.gif

Atsakyti