Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam leliukus ir draugiškai laukiam II (71 d

QUOTE(kufuke @ 2013 12 03, 15:33)
Labas, as jau po echo Lietuvoj, mazyle auga puikiai, siuo metu zemyn galva, jau 1027g  wub.gif  wub.gif  wub.gif 
i dekreta sutarem, kad gruodzio 20d., nes as gudri ir supermamoj jau pasiskaicius, kad geriau, kai daugiau darbo dienu pries tai buna, nors sake, kad gali ir 17d. isleist smile.gif  cool.gif  biggrin.gif

Tuo paciu, kad diena veltui neprabegtu, nuejau i vaistine ir uzsipirkau viska, ko truko gimdymui, po jo ir mazylei smile.gif  cool.gif

thumbup.gif

kaip tik pries sventes prasides atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, pasirodau 29 savaiciu proga.. ax.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
kufu, tobulas pilvukas wub.gif su savaitelem beje 4u.gif jaaatus kur tas laikas taip bega blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mergicos 4u.gif 000054.gif
Nu kufuke kokia faina smile.gif vis paskaitineju kaip jum sekasi, tos su kuriom planavom kartu - ziuriu greit iseis pas jau susilaukusias, begalo linkiu visoms planuojancioms kuo greiciau susiplanuoti o iseinancioms auginti pilvuziuku - tai kuo geresnio nestumo, lengvo gimdymo, ramiu naktu ir pieno upiu. Fainei cia jumis buvo planuoti, bet auga mano kruopos ir vargu ar kada pirksim broli, as labai dziaugiuosi jomis abiem ir ju energija man atstoja 10vaiku. newyear.gif
Atsakyti
As tai dar darbuojuos, kaip ne keista, paskutines 3 dienos darbe, o mane net tie uzsakovai prisimine, su kuriais pries kokius 5 metus dirbau biggrin.gif Ryt einu 9.30 i kirpykla plaukuosena pasidaryt, tada i fotostudija makiazas ir fotosesija, o paskui nestuminis masazas, tai ryt laiko nebus i darba eit, reiks siandien ilgiau pasedet cool.gif biggrin.gif ai, dar reikia vienadienes linzes fotosesijai nusipirkt (nenoriu su akiniais but, vis tiek galvoju kazkada operacija akiu darytis) ir is tevu namu NEXT sliauztinuku prigriebt vienai foto idejai, pora minkstu zaislu ir papuosalu.. ax.gif ax.gif rolleyes.gif ax.gif

Deiluka, pabuk bent iki mano gimdymo dar mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi kokie malonus darbai - dziausmai kufu bigsmile.gif wub.gif butinai paskui parodyk fotosesijos rezultata bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2013 12 17, 11:20)
Oi kokie malonus darbai - dziausmai kufu bigsmile.gif  wub.gif  butinai paskui parodyk fotosesijos rezultata bigsmile.gif


Ok, bandysiu, tikiuos, bus ka rodyt.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2013 12 11, 13:04)
Labas rytas, pasirodau 29 savaiciu proga.. ax.gif  wub.gif

user posted image

Kaip gražu 4u.gif
Sveikos mergaitės. Tikiuosi, kad greitu laiku ir aš galėsiu pamatyti II smile.gif Norėtųsi labai.
Atsakyti
bye1.gif

QUOTE(kufuke @ 2013 12 17, 10:43)
ir is tevu namu NEXT sliauztinuku prigriebt vienai foto idejai

gal planuojat daryt foto su rubeliais, o veliai su tais paciais rubais leliuka aprengus?
as taip dariau ir suklijavau abi foto i viena super atrodo thumbup.gif

QUOTE(jurnora @ 2013 12 17, 22:12)
Sveikos mergaitės. Tikiuosi, kad greitu laiku ir aš galėsiu pamatyti II smile.gif Norėtųsi labai.

o kiek laiko jau planuojat?
Atsakyti

o kiek laiko jau planuojat?
[/qouote]
rmkoy
Dar labai nedaug. Iš pirmo ciklo nepavyko, matyt, per vėlai buvo jau. Gal antras bus sėkmingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurnora @ 2013 12 18, 18:37)
o kiek laiko jau planuojat?
[/qouote]
rmkoy
Dar labai nedaug. Iš pirmo ciklo nepavyko, matyt, per vėlai buvo jau. Gal antras bus sėkmingas smile.gif

ai dar tik pati pradzia 4u.gif linkiu, kad kuo greiciau isvystum II

o per kiek laiko pirmu sulauket?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 19 gruodžio 2013 - 11:08
QUOTE(Juodaplaukė @ 2013 12 18, 10:55)
bye1.gif
gal planuojat daryt foto su rubeliais, o veliai su tais paciais rubais leliuka aprengus?
as taip dariau ir suklijavau abi foto i viena super atrodo  thumbup.gif
o kiek laiko jau planuojat?


Ant skalbiniu vires kabinom.. kazkaip mazoka man tu 3 valandu buvo visoms idejoms, kai dar rubu kalna nusiveziau,.. blush2.gif doh.gif parodyk kaip nors pvz. kaip jus ta foto daret.. blush2.gif ax.gif

jumora, apcyyyy tau mirksiukas.gif virusiuka imk mirksiukas.gif
Atsakyti