Įkraunama...
Įkraunama...

Atlanto pakrante Prancūzijoje

As taip norejau nukeliauti siuo marsrutu sia vasara,jauciu jau nebepavyks...kai tiek mazai laisvo laiko bijau blogo oro.. g.gif Issisiepiau kai pamaciau AUCHMAN supermarketa!!!! Man vos pries dvi dienas pavoge navigacija kur buvau isivedus geras shopas ir nors jau 2 kartus ten buvau niekaip neatsiminiau pavadinimo biggrin.gif ACIU uz grazu ir skanu reportaza essen.gif
Atsakyti
Kokios grazios vietos,nuostabios foto wub.gif wub.gif wub.gif puikus reportazas thumbup.gif Svarbiausia -neskubus thumbup.gif ( labai nemegstu keliaudama skubeti ax.gif).
Geriau buciau neskaiciusi,nes dabar ir ten noriu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlet811 @ 2012 08 18, 21:31)
As taip norejau nukeliauti siuo marsrutu sia vasara,jauciu  jau nebepavyks...kai tiek mazai laisvo laiko bijau blogo oro.. g.gif Issisiepiau kai pamaciau AUCHMAN supermarketa!!!! Man vos pries dvi dienas pavoge navigacija kur buvau isivedus geras shopas ir nors jau 2 kartus ten buvau niekaip neatsiminiau pavadinimo biggrin.gif ACIU uz grazu ir skanu reportaza  essen.gif

Ačiū užgražius žodžius 4u.gif

Patikslinsiu parduotuvės pavadinimą - Auchan mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2012 08 20, 20:12)
Kokios grazios vietos,nuostabios foto wub.gif  wub.gif  wub.gif puikus reportazas thumbup.gif Svarbiausia -neskubus  thumbup.gif  ( labai nemegstu keliaudama skubeti ax.gif).
Geriau buciau neskaiciusi,nes dabar ir ten noriu rolleyes.gif  biggrin.gif

smagu kad skaitote ir dar smagiau kad svajojate, nes svajonės tikrai išsipildo 4u.gif
Atsakyti
Puikios nuotraukos! Sukėlė siaubingą nostalgiją ir baltą pavydą, nes leidote laiką maloniai neskubėdami. Mes buvome tokie godūs įspūdžiams, kad viskas buvo per greit. Ačiū už geras emocijas, sklindančias iš šio reportažo. smile.gif
Atsakyti
Maniau,kad tik Portugalijoje Atlanto pakratės gali būti įsimylimos..bet įtariu,įsimylėčiau jas ir Prancūzijoje wub.gif ačiū už įspūdžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(O cheri cheri @ 2012 07 11, 00:09)
Bent jau tada vieni iš pagrindinų le Mont-st-Michel lankytojų buvo piligrimai. Net ir mes sulaukėme labai daug klausimų: iš kaip toli mes ateiname ir kaip toli eisime hihihi.gif
Žiūrint iš pačios salos, tos linijos piligrimų mums atrodė labai neįprastai ir juokingai hihihi.gif Mums tai buvo netgi savotiška atrakcija bajeruoti apie piligrimus ir tokį lėtą, nebylų jų judėjimą (dažniausiai vorele) į priekį hihihi.gif
Bet juokiasi tas kas juokiasi paskutinis  smile.gif mes dar nežinojome kad ir mums likimas suplanavęs savotišką piligrimystę  doh.gif  (čia turbūt dėl to, kad mes taip skaniai juokėmės iš jų).

Pasirodo, kaip buvo sudėtinga atvykti iki miestelio, taip sudėtinga ir išvykti iš ten. Autobuso tą diena, man atrodo, visai nebuvo.
Nutariame po truputį eiti į priekį ir tranzuoti. Gavosi taip kad mes ėjome vos ne iki pat vakaro, ir per tą laiką nesustojo nė viena mašina.
Pavargome stipriai karsta.gif Bet mus palaikė juokeliai, kad dabar jau mes kaip tikri piligrimai iš šventos vietos varome savo keliu....  iki Paryžiaus  lotuliukas.gif
Galū gale priėjome kažkokį greitkelį, kur mums sustojo fūra vairuojama ruso new_russian.gif

Kaip брат (Brat) filme sakė: svojih voinie nebrasajut!  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Sveiki, noriu paklaust o kaip su maudynėmis Atlante, ar nešalta, ir kur geriausia tai daryti, ar yra kokie pležai, važiuosim aplankyt šių nuostabių vietų, bet kartu domina ir vanduo, ir orai kada ten šilčiausi?
Atsakyti
QUOTE(dikona @ 2013 01 09, 09:42)
Sveiki, noriu paklaust o kaip su maudynėmis Atlante, ar nešalta, ir kur geriausia tai daryti, ar yra kokie pležai, važiuosim aplankyt šių nuostabių vietų, bet kartu domina ir vanduo, ir orai kada ten šilčiausi?


Man maudytis gana salta, bet as tokia jau esu jog vanduo turi buti kaip arbata, mano vaikui vanduo nepasirode per saltas vasaros/rugsejo metu. Jeigu Etretat uzsuksite, tai ten akmenuotas plezas ir maudytis galima. Jeigu prie Mont St Michel - ten nera nei pleziuku nei vietos tinkamos maudytis. (galbut kazkur salia pavaziavus).

As patarciau atvaziavus susirasti turistu informacijos centra, jie turi nemokamus zemelapius, daugumoje buna pazymeta smeletas pleazas arba maudynems tinkama vieta. 4u.gif
Atsakyti
jaukus fotoreportazas - dvelkia ramybe. Labai patiko! Seniai audziu minty iki atlanto pakrantes nuvykti - nes Saint-Mischel'is mano svajoniu vieta. Prancuzija, juros gerybes ir atlantas. Noriu iki negalejimo. Siemet aplankeme Elzasa ir Rhones de Alpers regiona, kazkada nusigausim iki pajurio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 10, 23:24)
jaukus fotoreportazas - dvelkia ramybe. Labai patiko! Seniai audziu minty iki atlanto pakrantes nuvykti - nes Saint-Mischel'is mano svajoniu vieta. Prancuzija, juros gerybes ir atlantas. Noriu iki negalejimo. Siemet aplankeme Elzasa ir Rhones de Alpers regiona, kazkada nusigausim iki pajurio  4u.gif

Malonu kad patiko jums 4u.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau ir si savaitgali sumastem isbandyti palekti iki Etretat.. Bet man iskilo klausimai: 1. kur jus ejot i tuoleta ten, nes miegojot masinoj, kaip supratau...? 2. Ar yra kokiu viesu dusu ar pvz koks kempingas salia arba paciam Etretat, nes kazkaip nemaciau per google, na bent jau neradau, kaip ieskojau. 3. Kur mazdaug ten nemokamas parkingas?
Buciau dekinga jei kas atsakytu iki rytojaus vakaro... Aciu labai.
Atsakyti
Atsakysiu pati i savo klausimus smile.gif Gal kam pravers. Kempingas yra pacia Etretat daugiau karavanu, bet yra ir palapiniu, va kaip kad mes buvom. Labai svarus ir mielas, dusai, tuoletai viskas yra. Mums para 3 suauge (12metis suauges skaitesi) ,palapine ir masina kainavo 15e.
Prie vsandenyno parkingas maciau mokamas.
Siaip lb grazu patiko. Ir labai faina prasilekti palei vandenyna vedanciu keliu... Mes buvom ir siam reportaze minetam Saint Vallery ir dar kazkokiam... Bet praktiskai visuose manau yra nusileidimai nuo uolu link vandens... LAbai labai smagu.
Atsakyti
Nuostabus ir informatyvus fotoreportazas. Aciu :-)
Atsakyti