Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(luokė @ 2006 05 01, 15:35)
tai gal nepažymi žinutės? jei esi pradiniam puslapy, kur visos žinutės, tai pažymėk norimas trint ir tada spausk trinti.

Aš jai jau į asmeninę viską paaiškinau rolleyes.gif
Atsakyti
Klausimas
Kaip susirast savo uzvesta tema "Skalbimu lentoj"?


Atsakymas

Spaudziat ant savo nick'o žinutėje ir pasirenkat dešinėje pusėje nuo logotipo "Rasti dalyvio temas". Užkrovus visas temas, susirandat temą ir ištrinat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 04 28, 00:07)
Atsidarai savo uzvestą temą "Skelbimų lentoj". Ir apačioj kairėj susirandi "Moderatoriaus nustatymai" Paspaudus ant jo, galėsi pasirinkti "Ištrinti šią temą".

Tada spaudi "Eiti" ir ištrini  rolleyes.gif


user posted image


O ka daryti, jei tema uzvedziau ne as, tik irasiau savo skelbima i jau uzvesta tema, pvz., "kosmetikos isparduotuve"? Negaliu juk visos temos istrinti, bet skelbima pasalinti reikia. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2006 05 19, 14:06)
O ka daryti, jei tema uzvedziau ne as, tik irasiau savo skelbima i jau uzvesta tema, pvz., "kosmetikos isparduotuve"? Negaliu juk visos temos istrinti, bet skelbima pasalinti reikia. Ka daryti?



Parašyt tuo metu esančiai bet kuriai moderatorei - ištrins wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 02, 11:14)
Aš jai jau į asmeninę viską paaiškinau rolleyes.gif

As darau kaip cia parasyta,bet vistiek netrina zinuciu.
Atsakyti
gal ne šitoj temoj rašau, bet nenorėjau atidaryti naujos blush2.gif Žodžiu pas mane rodo minus 1(-1) naują žinutę, bet inbox jokių žinučių nėra g.gif Kaip panaikinti šį užrašą, nes kiekvieną kartą atsidarius SM, jis mane klaidina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(catherina @ 2006 06 02, 19:52)
As darau kaip cia parasyta,bet vistiek netrina zinuciu.


Mano nustatymai -> Inbox -> uždedi varneles ant žinučių, kurias nori ištrint -> apačioj paspaudi "Ištrinti".

O tu gal spaudi "perkelti į" g.gif



QUOTE(Veitė @ 2006 06 04, 19:33)
gal ne šitoj temoj rašau, bet nenorėjau atidaryti naujos blush2.gif Žodžiu pas mane rodo minus 1(-1) naują žinutę, bet inbox jokių žinučių nėra  g.gif Kaip panaikinti šį užrašą, nes kiekvieną kartą atsidarius SM, jis mane klaidina blink.gif


Su laiku susitvarkys rolleyes.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu ištrinti asmeninių žinučių iš pašto dėžutės. Kas atsitiko????????????????
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2006 07 10, 19:59)
Niekaip negaliu ištrinti asmeninių žinučių iš pašto dėžutės. Kas atsitiko????????????????


Ar jau susitvarkė g.gif
Atsakyti
O ar galima ištrinti visas mano rašytas žinutes? unsure.gif Dabar pasižiūrėjau, kad reiktų kaiką ištrinti, aš mat maniau, kad tose temose, kur žinutės neskaičiuojamos ir mano žinučių nesaugo, bet... taigi, ar galima ištrinti mano "istoriją"?
Atsakyti
o kaip istrinti savo uzvesta tema ne skelbimu lentoj?
Atsakyti
QUOTE(ingaaa @ 2006 08 18, 19:00)
o kaip istrinti savo uzvesta tema ne skelbimu lentoj?

pati to negali padaryt mirksiukas.gif
rasyk moderatorei kuri moderuoja skyreli arba s-moderatorei 4u.gif
sekmes
Atsakyti