Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

Sveiki,
Aš tai pat norėčiau sužinoti, kaip reikia ištrinti nuotraukas. Jos yra įkeltos "Skelbimų lentoje" paskelbtoje temoje per IMG mygtuką. Prieš tai nuotraukas įkeliu, prisijungus prie http://www.postcard.ru/user/. Iš anksto dėkui už paaiškinimus.
Atsakyti
QUOTE(vita2 @ 2006 09 08, 08:56)
Sveiki,
Aš tai pat norėčiau sužinoti, kaip reikia ištrinti nuotraukas. Jos yra įkeltos "Skelbimų lentoje" paskelbtoje temoje per IMG mygtuką. Prieš tai nuotraukas įkeliu, prisijungus prie http://www.postcard.ru/user/. Iš anksto dėkui už paaiškinimus.

1, gali visai ištrinti temą iš Skelbimų lentos is sukūrti naują.
2, Ištrink pačias nuotraukas iš "http://www.postcard.ru/user/" ir jų neberodys wink.gif
Atsakyti
negaliu peržiūrėt naujų žinučių, nes pranešimų gaviklis pilnas, paspaudus ant nuorodos rodo error
KĄ DARYTI???
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 09 24, 19:21)
negaliu peržiūrėt naujų žinučių, nes pranešimų gaviklis pilnas, paspaudus ant nuorodos rodo error
KĄ DARYTI???

Praneškite apie problemas su forumu
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 09 25, 09:51)


ačiū nežinojau, kad ne man vienai čia taip
daba viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 19, 16:13)
tokias nuotraukas galima pašalinti tik dviem būdais:

1. Arba ištrinti tas žinutes

2. Arba ištrinti jas iš Bitės, tada automatiškai jų neberodys ir Supermamoj.



QUOTE(Ambrozija @ 2006 09 13, 10:03)
1, gali visai ištrinti temą iš Skelbimų lentos is sukūrti naują.
2, Ištrink pačias nuotraukas iš "http://www.postcard.ru/user/" ir jų neberodys wink.gif


Mano nuotraukos patalpintos www.piczo.com Idejus cia per img. nuotrauka, veliau ja istrynus is piczo svetaines, supermamoj vistiek lieka. Kodel g.gif
Atsakyti
norėčiau ištrinti visas savo rašytas žinutes į forumą ne asmenines? aš suprantu kad to pati padaryti negaliu.. verysad.gif .. laaabai nenoriu kas kažkas sektų mane ir skaitytų visas mano žinutes ir žinotų kokiuose forumuose dalyvauju..juk labai paprasta užeiti ant "vardo" ir skaityti visas jo mintis... man tai nepatinka, nelieka jokio privatumo.. manau tai "supermamos" spraga ... kaip tai išspręsti?
LABAI NENORIU KAD KAŽKAS GALĖTŲ SEKTI MANE.prašau padėkite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2006 11 30, 16:32)
man  tai  nepatinka, nelieka jokio  privatumo.. manau tai "supermamos" spraga ...

Kažko nesupratau tavo pasakyme g.gif... Jei tu PATI rašai apie save, pasakojies, tai kodėl kaltas Supermamos forumas?! Juk niekas neverčia tavęs rašyt rolleyes.gif ...

P.s. trinti visas žinutes milžiniškas darbas, tam reikėtų nemažai laiko sugaišt unsure.gif Plius, pati pagalvok, jei ištrintumėm tavo žinutes, tai kiti einantys atsakymai jau liktų ne į temą rolleyes.gif O kaip su cituojamomis tavo žinutėmis? Juk kiti nariai neprašė žinučių trint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 28, 00:50)
Mano nuotraukos patalpintos www.piczo.com Idejus cia per img. nuotrauka, veliau ja istrynus is piczo svetaines, supermamoj vistiek lieka. Kodel g.gif

Iš naujo užkrauk naršyklę ir pamatysi, kad neberodys. Nes naršyklė nuotraukas "deda" į atmintį, todėl jas reik perkraut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
P.s. trinti visas žinutes milžiniškas darbas, tam reikėtų nemažai laiko sugaišt unsure.gif Plius, pati pagalvok, jei ištrintumėm tavo žinutes, tai kiti einantys atsakymai jau liktų ne į temą rolleyes.gif O kaip su cituojamomis tavo žinutėmis? Juk kiti nariai neprašė žinučių trint  rolleyes.gif


jus ne taip mane supratote.. g.gif tegu jos, mano zinutes, lieka tuose forumuose kur as rasiau, tai ka citavau ir t.t. as tik noriu kad ju nesimatytu kai uzeini ant profilio perziuros, ant nuorodos "Rasti visas nario zinutes".. vat kad cia butu tuscia, o forumuose lai lieka. ax.gif .. man tiesiog nepatinka kai nepageidaujami asmenys gali uzeje ant mano profilio perziuros, ant tos nuorodos, rasti visas mano zinutes be jokio vargo.. taip gali perziurineti visas mano mintis ir t.t.t o tai ka as rasau forumuose, taip tai mano reikalas ir as to nesigailiu ka rasau ir rasysiu toliau ... bet as rasau ne tiems zmonems ... tai ar dabar supratote mane? ir ar yra galimybe tai padaryti? ax.gif
juk is tiesu, pagalvokit, pernelyg neteisinga yra kad visi gali rasti visas rasytas zinutes, net jei susirasinejama buvo ne su tais zmonemis... ax.gif
dekui
Atsakyti
Visiems vienodai nustatyta, gali bet kurio nario žinutes surast, net ir mano rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 04, 09:38)
Visiems vienodai nustatyta, gali bet kurio nario žinutes surast, net ir mano  rolleyes.gif



as zinau kad visiems vienodai nustatyta... ax.gif as tik klausiu ar yra galimybe kad kiti nematytu, negaletu landzioti po mano profili..??? ... juk turi buti galimybe padaryti ji neprieinamu kitiems jei negalima istrinti ten esanciu zinuciu...kur privatumas tada ??
Atsakyti