Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Kausriukas @ 2012 07 23, 13:04)
O kaip uselius prie tusciavidures priklijavai  g.gif

ikisau dantu krapstukus ir nudaziau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes thumbup.gif
Nepykit bet pamaciusi orear meskiuka ir akvilytes braskinius-sokoladinius tortukus apseilejau ekrana blush2.gif biggrin.gif nu tiesiog negaliu susilaikyti bigsmile.gif man tokie patys skaniausiai atrodantys, betgi ogi bet taciau kadangi norisi visokiu spalvotu visokiu su gelytemis meskiukais ir taip toliau tai man su mase labai graziai atrodo, tik netaip skaniai smile.gif bet manau vaikams skaniausiai atrodo tie spalvoti su baibokais smile.gif
Ir siaip manau kaip kas nori tas taip puosia, kiekvieno skonis skirtingas, man grazus visi tortukai kurie kruopsciai padaryti ir matosi kad ideta daug pastangu o ar jie sausainiais apklijuoti, ar sokoladu apipilti ar beze ar mase ar gelemis gyvomis puosti jau netoks didelis skirtumas svarbus saikingai ir skoningai smile.gif

Daug cia torciuku tai aisku visu nesuminesiu tik kaip visuomet labiausiai istrigusius, tai jau akvilyte ir orear paminejau, kaip visada dziugina akis adrijos sedevrai ir pasiilgstami miglute79, jau kruopstumas ir visu detaliu ispildymas nebestebina, bet visada dziugina akis smile.gif

Pasta222 daug groziu pridejusi, ypatingai man istrigo su sirdutem virsuje ir gelyciu sleifu wub.gif

Erikiuxxx su boruze labai laba patiko wub.gif

liktos daili labai roze mirksiukas.gif
Kirbes saunus torciukai thumbup.gif

leila 10 su zmogum voru gerulis thumbup.gif

Berods mingaliux idejo toki miela jauku torciuka su meskuciu ir su bitute bigsmile.gif


o del tortuku darymo naktimis tai as irgi darydavau kai turedavau galimybe diena pailseti, bet kadangi jau grizau i rimtus darbus tai nors ir kaip liudna bet tortukams laiko nebeliko ir naktimis jau nedarysiu, nebent retsykiais (daug geru draugu, mylimu giminaiciu aplinkui sunku atsakyti) savaitgaliu vakarus aukosiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos vajeeeeii kiek nuostabiu tortuku gryzus is atostogu pamaciau, saunuoles visos 4u.gif
Praejo musu mazylio svente tai idedu koki dariau musu mazajam jureiveliui
Juodas miskas ir plikytos teslos su mascarpone ir braskem, slapia beze
user posted image
Atsakyti
Nuoširdus ačiū už įvertinimą
Atsakyti


leila10 gal kam pabode, bet man visad grazus biggrin.gif su kuo isgauta faktura ir blizgesys?
Faktura su floristiniu kilimeliu isgauta, o blizga visas nes visa su sepeteliu ir degtine pertepiau. Dar piesta su skystais Metalic dark gold dazais.
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 07 22, 21:00)
viliuosi  thumbup.gif

Ačiuks 4u.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 07 23, 02:29)
viliuosi
Labai patiko tortukas, grazus wub.gif  wub.gif  wub.gif baciukai nuostabus wub.gif
Tik turbut mazai isliginai sviestiniu kremuku,
ir kom klijavai raideles? itariu kad baltimu, nes ant pirmos foto, labai matosi blizgesis smile.gif
[

Pirmieji mano batukai čia. Raidytės sunkiai sekėsi. Klijuota su maistiniais klijais, kažkaip galvojau, kad tas blizgumas dings, bet doh.gif Kitą kartą tepsiu atidžiau. O dėl išlyginimo, tai irgi mačiau klaidą, bet jau buvau apdengusi. Kitą kartą pabandysiu kitaip. Kadangi progų savų rate nėra labai daug, tai ir tobulėjimas vyksta pamažu ax.gif Trūksta praktikos.
Jūsų gražūs tortukai, o bananinį tortą tai jau sau prisižadėjau kitą kartą būtinai kepti pagal jūsų receptą, nes atrodo skaniai. Šį kartą dar išbandžiau jogurtinį.
Visų kitų taip pat šaunūs tortukai 4u.gif
Atsakyti
SMAILYTE,labai jau graziai aprasei lotuliukas.gif aciu,kad ivertinote mano darbuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 07 23, 02:46)
pasta222
NUOSTABUS visas tortuku paradas bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif
o labiausiai patiko vaikiski abu wub.gif  wub.gif  wub.gif mergaitiskas labai graziu spalvyciu thumbup.gif )( o geltona, pas tave kokie dazai ?)



aciu aciu bis.gif

dazai geltoni Ameri Color - LEMON YELLOW
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 07 22, 22:17)
Meskinas-medutis ,apie 4kg,gal i didesne puse.Krikstynoms ir pirmam gimtadieniui

Nerealus meskinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 07 23, 21:07)
Nerealus meskinas thumbup.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti

Dar karta ačiu už įvertinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif



QUOTE(viliuosi @ 2012 07 23, 18:23)
Jūsų gražūs tortukai, o bananinį tortą tai jau sau prisižadėjau kitą kartą būtinai kepti pagal jūsų receptą, nes atrodo skaniai.

isbandyk, ir butinai parasyk ar patiko mirksiukas.gif
Papildyta:
niukse, fainutis tortukas, ir toks aukstas atrodo bigsmile.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 07 23, 16:44)
Praejo musu mazylio svente tai idedu koki dariau musu mazajam jureiveliui

taip ir jaučiasi audra, į tortą bežiūrint. Net siūbuoja monikas bigsmile.gif

QUOTE(likta @ 2012 07 23, 17:09)
Nuoširdus ačiū už įvertinimą

likta, o ten tie tortai visi rožiniai, taip? tik fotografavimo subtilumai spalvas padare iki persikinės? biggrin.gif

jo, šokoladinis meškinas tai dar nepasimiršo wub.gif
Atsakyti