Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(naitas @ 2012 07 24, 08:48)
likta, o ten tie tortai visi rožiniai, taip? tik fotografavimo subtilumai spalvas padare iki persikinės?  biggrin.gif


Du pirmi vienodos ružavos spalvos, skirtingu laiku fotografuota, su rože šiek tiek kita spalva, ružava masė maišyta su balta. Nelabai moku aš tų subtilumų, o gerai būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
akvilyte, o kokį šokoladą naudojote tam tortui? Neišeina man jis iš galvos.
Atsakyti
O kiek grozybiu prikepet thumbup.gif , stebiu ir zaviuosi bigsmile.gif
Kilo kausimelis g.gif kuo puostas meskinas sokoladiniu ganasu ? Labai grazus bigsmile.gif .
Saunuoles kepejeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaguma @ 2012 07 24, 09:28)
akvilyte, o kokį šokoladą naudojote tam tortui? Neišeina man jis iš galvos.

karūnos paprastą juodą... ant garų vonelės ištirpintą.... o baltam princą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 07 24, 11:09)
karūnos paprastą juodą... ant garų vonelės ištirpintą.... o baltam princą smile.gif

Paprastai ištirpinat ar pagal visus nurodymus, t.y. tirpinam-vėsinam-šildom iki tam tikros temperatūros? Aš pirkdavau brangų visad, kur kakavos 85%, o pasirodo, visai nevertėjo g.gif Ir dar skaniau su karūna tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaguma @ 2012 07 24, 10:28)
Paprastai ištirpinat ar pagal visus nurodymus, t.y. tirpinam-vėsinam-šildom iki tam tikros temperatūros? Aš pirkdavau brangų visad, kur kakavos 85%, o pasirodo, visai nevertėjo g.gif Ir dar skaniau su karūna tada g.gif

nesilaikau aš tokių aukštųjų matematikų irnesakyk.gif garų vonelėj ištirpinau ir ant svistinio popieriaus išpyliau.. truputį atvėso ir uždėjau ant torto... į šaldytuvą keliom minutem ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2012 07 24, 08:08)
O kiek grozybiu prikepet thumbup.gif , stebiu ir zaviuosi  bigsmile.gif
Kilo kausimelis  g.gif kuo puostas meskinas  sokoladiniu ganasu ? Labai grazus  bigsmile.gif .
Saunuoles kepejeles thumbup.gif

Grietineles ir sokolado su sviestu misinys ax.gif
Atsakyti
sviekos, ttortai visu nuostabus, o labiausiai istrigo meskinas, nu nerealus toooks atrodo skanus bigsmile.gif

o as paklausti noriu, kas ten su kuo draugauja, noriu sunelio krikstynoms torta puosti slapia beze ir galvoju ar pastilazo kokios figureles issileistu ar ne..? ar ka geriau ant s;apios beze uzdeti blush2.gif
aciu atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2012 07 24, 10:48)
o as paklausti noriu, kas ten su kuo draugauja, noriu sunelio krikstynoms torta puosti slapia beze ir galvoju ar pastilazo kokios figureles issileistu ar ne..? ar ka geriau ant s;apios beze uzdeti  blush2.gif
aciu atsakiusioms

Šlapia beze su pastiliažu draugauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2012 07 24, 08:48)
sviekos, ttortai visu nuostabus, o labiausiai istrigo meskinas, nu nerealus toooks atrodo skanus bigsmile.gif


Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 07 24, 11:36)
nesilaikau aš tokių aukštųjų matematikų irnesakyk.gif garų vonelėj ištirpinau ir ant svistinio popieriaus išpyliau.. truputį atvėso ir uždėjau ant torto... į šaldytuvą keliom minutem ir viskas smile.gif

Ačiū labai 4u.gif
O kiek šokolado plytelių prireikė tortui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaguma: 24 liepos 2012 - 10:58
QUOTE(Smaguma @ 2012 07 24, 11:57)
Ačiū labai 4u.gif
O kiek šokolado plytelių prireikė tortui?

tai ziurint kokio dydzio tortas... sitie tai maziukai, 16 berodz skersmens tik auksti... apie 13cm tai lydziau plytele.. paskui dariau dyyyyyyyyydeli viena... 26 skersmens tai dvi lydziau...
Atsakyti