Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pravedimai. Geliniai ir kt.

user posted image

Foto iš čia

Sena tema

Atsakyti
Sakyciau labai informatyvus video, kaip pasidaryti akiu pravedima.. cia i tema tikiuosi biggrin.gif biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=nnBE2c58GT4
Atsakyti
nusipirkau essence gelinį pravedimą indelyje, likau sužavėta thumbup.gif už tokią kainą tobulas produktas. labai gražiai pavyko pravedimus nubrėžti. bus kartojamas.
Atsakyti
QUOTE(egzotishka @ 2012 07 15, 16:56)
nusipirkau essence gelinį pravedimą indelyje, likau sužavėta  thumbup.gif už tokią kainą tobulas produktas. labai gražiai pavyko pravedimus nubrėžti. bus kartojamas.

Aš tik jį ir tenaudoju, puikus gaminys smile.gif
Atsakyti
Dėl essence to gelinio pravedimo, aš irgi buvau juo sužavėta, buvo geriausias pravedimas, kol nenusipirkau štai šio:
user posted image
o jau šepetėlio patogumas. jau net nežinau, ar angled ar šis geresnis hihihi.gif
Atsakyti
Kad ir kaip norėčiau naudoti pieštuką akims dėl natūralesnio akių makiažo, visi jie man nubėga, pradedant Chanel, baigiant Essence, todėl paprastai tariant spjoviau į pieštukus ir naudoju tik skystą pravedimą, kad būčiau tikra jog niekas nesubėgę ir nenubėgę (šešėlių bazę naudoju visada!).

Visai atsitiktinai nusipirkau šį pigutį Essence Waterproof liner'į prieš porą mėn ir sėkmingai naudoju smile.gif

user posted image
Atsakyti
Esu labai patenkinta Elizabeth Arden geliniu pravedimu thumbup.gif , jau antra indeli nusipirkau - lengvai uzsitepa, laikosi visa diena bet kokiu oru ir neerzina akiu.
Dioro ir Lancomo flomasteriniu pravedimu net nebenaudoju - nesiojuosi kosmetineje, jei prireiktu pataisyti kontura ekstriniu atveju. Dar ka galeciau pridurti del EA pravedimo, tai - kad labai taupiai naudojasi. Mazo indelio uztenka laaabai ilgam.Tiesa, kartu su juo parduodamas pravedimo teptukas man nepasirode labai patogus - daug mieliau naudoju teptuka is Givenchy sepeteliu rinkinio.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 07 15, 18:04)
Aš tik jį ir tenaudoju, puikus gaminys  smile.gif


jis tik vienas yra ar keliu rusiu? 4u.gif a, jau radau kuris ten verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 liepos 2012 - 20:12
QUOTE(amber123 @ 2012 07 15, 21:09)
jis tik vienas yra ar keliu rusiu? 4u.gif a, jau radau kuris ten verysad.gif

Vienas, bet kelių spalvų smile.gif
Atsakyti
antrą kartą bandau ir dar labiau patinka Guerlain skystas akių pravedimas:

user posted image

ypatingai juodas, nenubėga, išsilaiko labai ilgai. Tai pirmasis mano bandytas skystas pravedimas, bet man jis kol kas tobulas, net pravodkes išėjo nusipiešt, kas man misija neįmanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simara @ 2012 07 15, 19:44)
Esu labai patenkinta Elizabeth Arden geliniu pravedimu thumbup.gif , jau antra indeli nusipirkau - lengvai uzsitepa, laikosi visa diena bet kokiu oru ir neerzina akiu.
Dioro ir Lancomo flomasteriniu pravedimu net nebenaudoju - nesiojuosi kosmetineje, jei prireiktu pataisyti kontura ekstriniu atveju. Dar ka galeciau pridurti del EA pravedimo, tai - kad labai taupiai naudojasi. Mazo indelio uztenka laaabai ilgam.Tiesa, kartu su juo parduodamas pravedimo teptukas man nepasirode labai patogus - daug mieliau naudoju teptuka is Givenchy sepeteliu rinkinio.


o kokia jo kaina? blush2.gif
Atsakyti
labai geras Catrice firmos skystas akių pravedimas - ilgai laikosi, lengvai tepasi wink.gif
Atsakyti