Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pravedimai. Geliniai ir kt.

QUOTE(Estela_ @ 2012 08 26, 15:22)
O šepetėlį tokį kirstą irgi iš Essence nusiperkate? Su juo gerai gaunasi nubrėžti?

sepeteliu yra dvipusiu - vienas galas nukirstas, kaip foto, o kitas - plonyte plunksnele. Tik nepamenu ar esence ar catrice firmos tas sepetukas. thumbup.gif
Atsakyti
Siuo metu mano einamiausiais mac gel eyeliner, net ir nemokant kruopsciai nusibrezti su plunksnele ar piestuku, su siuo gaunasi puikiai thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 08 28, 10:50)
Siuo metu mano einamiausiais mac gel eyeliner, net ir nemokant kruopsciai nusibrezti su plunksnele ar piestuku, su siuo gaunasi puikiai  thumbup.gif
user posted image



o spalva sodriai juoda gaunasi?ir kokį šepetėlį naudojate?
Atsakyti
Jūsų patarta nusipirkau Essence Gel Eyeliner London Baby wub.gif

user posted image

Konsultantė Eurokos sakė, kad jų nebeveš daugiau. Paėmiau paskutinį rudą..


Nuostabi priemonė, būtent tai ko ieškojau metų metus savo akims, kad būtų greitai ir tobulai biggrin.gif wub.gif
Ir ryškus ir lengvas užtepti ir šiek tiek su shimmerio efektu - neatrodo tokia griežta linija, žodžiu super duper thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
o tas ESSENCE gelinis laineris nesukietėja greit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 08 30, 11:39)
o spalva sodriai juoda gaunasi?ir kokį šepetėlį naudojate?

Taip juoda, naudoju is Sigmos ta plunksnele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 09 09, 10:01)
o tas ESSENCE gelinis laineris nesukietėja greit? g.gif

Palyginus su kitais garsių ir brangių brandų tai tikrai ne greit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2012 08 30, 16:51)
Konsultantė Eurokos sakė, kad jų nebeveš daugiau. Paėmiau paskutinį rudą..

mega_shok.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 09 09, 21:52)

Na betgi Catrice yra.. tongue.gif 5Lt brangesnis tik

user posted image

Įdomu atsiliepimai jei kas bandėt... 4u.gif


Essence gelinis man visgi apsitrina per dieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 13, 20:37)
Na betgi Catrice yra..  tongue.gif  5Lt brangesnis tik
Įdomu atsiliepimai jei kas bandėt... 4u.gif
Essence gelinis man visgi apsitrina per dieną  doh.gif

Vakar specialiai iš tos baimės nuvariau ir užsipirkau tų essence eyelinerių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 09 13, 20:58)
Vakar specialiai iš tos baimės nuvariau ir užsipirkau tų essence eyelinerių biggrin.gif



lotuliukas.gif vadinasi Eurokos konsultantė gerai atliko savo darbą bigsmile.gif
Jos visada gąsdina, kad tik klientai pirktų, pirktų, pirktų... iš baimės lotuliukas.gif
Atsakyti
tą Essence London Baby (rudą) išima. O juodas tai lieka smile.gif bent jau DE parduotuvėse jo tikrai pilna smile.gif o tas rudas nukainuotas.
Atsakyti
nusipirkau essence rudą pravedimą už gal 6lt biggrin.gif paskutinis tebuvo. Bet ot gudrūs, niekur nebuvo pažymėta, kad nuolaida. Apsisprendiau pirkti ir už 12lt, prie kasos jau bac, sako 5,93 ar kiek ten. Smagu bigsmile.gif

O vat pilko norėjau labiau nei rudo, bet pažiūrėjau, kad be proto šviesus, metaliko blizgesys net rodėsi mastau.gif naudojat??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 15 rugsėjo 2012 - 13:28