Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pravedimai. Geliniai ir kt.

QUOTE(Pukšt @ 2012 11 29, 03:24)
Ateinu su tokiu tikriausiai gana kvailoku klausimu biggrin.gif kokiu drožiat minkštesnius akių pieštukus? Nes kiek bandau man vis jie lūžta ir trinasi drožtuke doh.gif

Reikia aštraus drožtuko ir drožti po truputį, kad nebūtų kam lūžti. smile.gif
Atsakyti
[quote=Pukšt,2012 11 29, 04:24]
Ateinu su tokiu tikriausiai gana kvailoku klausimu biggrin.gif kokiu drožiat minkštesnius akių pieštukus? Nes kiek bandau man vis jie lūžta ir trinasi drožtuke doh.gif


Palaikykite saldymo kameroje pries droziant smile.gif
Atsakyti
Geras patarimas su šaldymo kamera, nebūčiau net pagalvojus! rolleyes.gif
Atsakyti
Šiaip, man pravedimas - slidokas dalykas, retai kada išeidavo su skystais pravedimais ar pieštukais. Bet šiuo metu turiu Maybelline gel eyelinerį... Tai taaaaip lengva su juo. Nuo pat pirmų mėginimų viskas gaunasi itin lengvai ir gražiai :> Ir nors mano akių vokai riebūs - nenusitrina ir laikosi ilgai. Po šiolei džiaugiuosi, turbūt skysto pravedimo nelabai ir bepirkčiau biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau toki http://www.lisaguru....er_liner-00.jpg gal turite atsiliepimu?
Atsakyti
atsakysiu pati apie ta bnauja loreal akiu pravedima- nepatiko jis man breziant iskarto linija pritruksta ant teptuko to tuso, ar kaip cia ji pavadinti, nu nenusibrezia istisa linija, reikia pakartotinai kisti teptuka i buteliuka kad dar paimti produkto. man taip dazo jeu beveik isnaudoti pravedimai o sis visiskai naujas ir dar is naujos kolekcijos. sepetukas pakankamai stambus ir neiseina man su juo padaryti astrios strelytes. kas patiko tai blizguciai - labai sventiskas pravedimas.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 12 08, 23:18)
Šiaip, man pravedimas - slidokas dalykas, retai kada išeidavo su skystais pravedimais ar pieštukais. Bet šiuo metu turiu Maybelline gel eyelinerį... Tai taaaaip lengva su juo. Nuo pat pirmų mėginimų viskas gaunasi itin lengvai ir gražiai :> Ir nors mano akių vokai riebūs - nenusitrina ir laikosi ilgai. Po šiolei džiaugiuosi, turbūt skysto pravedimo nelabai ir bepirkčiau  biggrin.gif

man šitas dalykas irgi pasiteisino, bijojau, kad neišeis, bet viskas puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 07 15, 19:32)
Dėl essence to gelinio pravedimo, aš irgi buvau juo sužavėta, buvo geriausias pravedimas, kol nenusipirkau štai šio:
user posted image
o jau šepetėlio patogumas. jau net nežinau, ar angled ar šis geresnis  hihihi.gif

Na uzmacius si Gisanos posta ir jos grazias pravodkes nusprendziau ir as pabandyti. Na tai sian sulaukiau ir negaliu atsidziaugt thumbup.gif Jis tobulas. Net MAN iseina grazus pravedimas! smile.gif Labai patogus sepetels, graziai tepa ir puikiai laiko be jokiu pagrindu. Zodziu super, labai vykes pirkinys. thumbup.gif

P.S, turiu si, man su juo nesigaudavo graziai, linija vingiuota budavo. Siaip kokybiskas, skalsus, itin juodas, bet nemoku su skystais. doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 07 15, 20:32)
Dėl essence to gelinio pravedimo, aš irgi buvau juo sužavėta, buvo geriausias pravedimas, kol nenusipirkau štai šio:
user posted image
o jau šepetėlio patogumas. jau net nežinau, ar angled ar šis geresnis  hihihi.gif


ar internetu Lietuvoje galima užsisakyti? gal galima nuorodą? ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2013 01 11, 21:01)
ar internetu Lietuvoje galima užsisakyti? gal galima nuorodą? ačiū  blush2.gif

As pirkau ebay smile.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2013 01 12, 13:14)
As pirkau ebay smile.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2013 01 12, 18:52)


Tą Maybelline pravedimą mačiau Droge. Berods apie 22 lt kainuoja (tik nežinau ar su nuolaida, ar čia jo nuolatinė kaina)
Atsakyti