Įkraunama...
Įkraunama...

Po gimdymo pradėjau labai prakaituoti

man irgi prakaitavimas po gimdymo siek tiek padidejo, taciau nejauciu, kad jis labai dvoktu. Gal todel, kad geriu kasdien labai daug vandens, tai ir nera labai astraus kvapo. Taciau pastebejau kita reiskini - po gimdymo man beveik neauga pazastyse plaukai. neatsimenu, kad toks reiskinys butu buves po pirmojo gimdymo...
Atsakyti
Oi ir aš žiauriai prakaitavau, dabar jau mažiau, bet vistiek dar labai prakaituoju doh.gif
Atsakyti
As irgi labai prakaitavau pirmasias savaites po gimdymo. bigsmile.gif Kazkur skaiciau, kad taip buna del hormonu disbalanso ar kazko panasaus, tiksliai neatsimenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiuks: 09 birželio 2006 - 18:27
taip,pastebejau,kad po gimdymo labiau prakaituodavau ir kur kas blogesni kvapa turejo,be tai issprendziama daznu prausimusi,dezodorantu ir tenka pasirinkti naturalesnes drabuziu medziagas. dziaugiuos,kad dabar jau baigiu gryzti i senas vezias thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ir jus,taip ir mane ta problema buvo uzpuolusi,bet nieko,isgyvenau biggrin.gif
O dabar jau baigiu sugrizti i senas vezias thumbup.gif
Atsakyti
Man tai viskas smirda, išskyrus kvepalus biggrin.gif Rimtai. Rodos, išlendi iš dušo, pasiimi tą "Lady speedstick", pasikeiti rūbus, o po valandos viskas smirda schmoll.gif Gerai, kad aplinkiniams nesmirda (teiravausi mamos, apuostė, sakė, nieko nejaučia). Įtariu, kad mano nosis sugedo tongue.gif
Atsakyti
nepastebejau, kad taip butu... schmoll.gif
Atsakyti

Is karto po gimdymo,tai ziauru buvo.Prakaitas bego upeliais,nors gal prie to dar prisidejo ir beprotiskas karstis.Dabar viskas lyg susitvarke,tik gal prakaito kvapas tapo siek tiek astresnis.bet higienos priemones puikiai susidoroja su sia problema ax.gif
Atsakyti
Siaubingai prakaitavau maitinimo laikotarpiu, ipac pirma menesi.Gausiai prakaituodavau ir tada baisiai daug gerdavau ivairius skyscius.Viskas susinormalizavo kaskur po 4menesiu. 4u.gif
Atsakyti
prakaitavimas natūrali būsena....skačiaukad po gimdymo tiesiog keičiasi vėl motynos hormonų pusiausvyra..todėl jo pasekmė prakaitavimas. Man taip buvo...pabusdavau šlapia kaip mauras...ir kai maitindavau irgi prakaitavau...prtaeina...po kiek laiko smile.gif
Atsakyti
Siaubingai nervina šita prolema. Taip norisi, kad mažiukas užuostų mamytės pienelį, o ne... blush2.gif
Atsakyti
Jo,as ir skaiciau,kad prakaitavimas normeli busena ypac iskart po gimdymo mirksiukas.gif Pirmas naktis slapia visa buvau...Manyciau,kad dar cia gali buti susije ir su medziagu apykaitos pakitimais nestumo ir po jo metu.Juk kai laukiames priaugame daug svorio,maziau judame,o po gimdymo suaktyvejus veiklai,tiesiog daugiau prakaituojame,nes saliname skyscius ir antsvori biggrin.gif
Atsakyti