Įkraunama...
Įkraunama...

Caralluma actives

Jau geriu trecia diena energijos tikrai daug pirma diena net perdaug buvo biggrin.gif kol nalti uzmigau o jau 6 val ryto jau ant koju biggrin.gif o seip tik pirma diena visai nenorejau ziuret i maista bet vakar siandien tai jau norisi norisi ;D bet pakankamai daug vandens geriu tik jauciu pilvas gurgia atsigeriu biggrin.gif ai dar vienas dalykas tai kai isgeriu kokiu 3 val begije labai pradedu prakaituot tai labai nemalonu nes jau ne namuos tokiu metu bunu tai iseina pakelis serveteliu beveik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plewesa @ 2012 08 07, 20:15)
Jau geriu trecia diena energijos tikrai daug pirma diena net perdaug buvo biggrin.gif kol nalti uzmigau o jau 6 val ryto jau ant koju biggrin.gif o seip tik pirma diena visai nenorejau ziuret i maista bet vakar siandien tai jau norisi norisi ;D bet pakankamai daug vandens geriu tik jauciu pilvas gurgia atsigeriu biggrin.gif ai dar vienas dalykas tai kai isgeriu kokiu 3  val begije labai pradedu prakaituot tai labai nemalonu nes jau ne namuos tokiu metu bunu tai iseina pakelis serveteliu beveik biggrin.gif


Cia nuo Caralluma taip? Bet gal gerai kad prakaituoji, gal kilogramus isprakaituosi smile.gif) Mano geras pastebejimas yra tai, kad dazniau vaikstau i tualeta. Tame forume matau kad Caralluma nepadejo merginom kilogramu atsikratyt bet siaip jausmas toks geras yra geriant, energijos yra.. tik gal neverta tiek moket nzn.. parasysiu po menesio kaip su kilogramais smile.gif
Atsakyti
Jo nuo carallumos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plewesa: 08 rugpjūčio 2012 - 19:28
sveikos,snd ir as pradejau gerti siuos papildus,lauksim rezultatu. 4u.gif
Atsakyti
Kur musu senbuves jei neklystu apie pora savaiciu jau praejo, kokie rezultatai?
As asmeniskai nei energijos daugiau turiu , nei su miegu problemu ir kilogramai vis dar cia, nebent kokia isktovos diena padarau ar tiesios kelis kasnelius per diena suvalgau , bet ir be tableciu nevalgant svoris krenta. Cia viskas pasamonej, jei isgerei ir lauki kas cia bus, tai ir manai, kad kazkas vyksta o realiai ten nera jokiu sudedamuju daliu, kurios tirpdytu riebajus, sios tabletes tik smegenelem plaut blink.gif
Tikrai puiki pamoka ateiciai, dabar i visas reklamas ziuriu su pasaipa, gana pigiai prasisukau, buna ir brangesniu smegeneliu plovimu.
Atsakyti
QUOTE(Simute! @ 2012 08 09, 22:20)
Kur musu senbuves jei neklystu apie pora savaiciu jau praejo, kokie rezultatai?
Tikrai puiki pamoka ateiciai, dabar i visas reklamas ziuriu su pasaipa, gana pigiai prasisukau, buna ir brangesniu  smegeneliu plovimu.

Mes čia, tik kad nieko gero negaliu pasakyti g.gif , vienintelis pliusas tai, kad tikrai yra daugiau energijos, iš raciono pietinė kava išgaravo bigsmile.gif
Dabar dar prie dietos, prie piliulių geriu slim arbatą, vat nuo jos man atrodo kad svoris kiek mažėja, tiksliai negaliu pasakyti kiek, nelipu ant svarstyklių, nervai labai brangūs biggrin.gif
Atsakyti
Nu taip, ta Caralluma tai nieko nepadeda, man dar tik savaite praejo, bet nieko nenukrito nei kilogramo, tai netikiu kad per kitas savaiets staigiai kris koks 10 kg lotuliukas.gif Kiek pati maziau pavalgau tiek ir paploneju, arba labai intensyviai reikia sportuot, bet tada nei carallumos nereikes
Atsakyti
QUOTE(Simute! @ 2012 08 09, 22:20)
Kur musu senbuves jei neklystu apie pora savaiciu jau praejo, kokie rezultatai?
As asmeniskai nei energijos daugiau turiu , nei su miegu problemu ir kilogramai vis dar cia, nebent kokia isktovos diena padarau ar tiesios kelis kasnelius per diena suvalgau , bet ir be tableciu nevalgant svoris krenta.  Cia viskas pasamonej, jei isgerei ir lauki kas cia bus, tai ir manai, kad kazkas vyksta o realiai ten nera jokiu sudedamuju daliu, kurios tirpdytu riebajus, sios tabletes tik smegenelem plaut blink.gif
Tikrai puiki pamoka ateiciai, dabar i visas reklamas ziuriu su pasaipa, gana pigiai prasisukau, buna ir brangesniu  smegeneliu plovimu.

Geriu jau dvi savaites,bet deja deja rezultatu 0 schmoll.gif . O tikejausi taip kaip ir jus numesti daug kg. Ir aplamai pastaruoju metu kazkoks apetitas nezmoniskas,jau mastau kaip cia nepriaugti. Kazkoks siaubas,o ne lieknejimo preparatas. verysad.gif Net liudna.
Atsakyti
ir man nieko schmoll.gif tikrai liudna,sumoki tokius pinigus ir nei vargano kilo doh.gif geriau maziuj paspirtuka buciau nupirkus thumbup.gif
beje,man irgi apetitas atsirado,pirmas dienas nieko,o paskuj pratruko blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutis55: 10 rugpjūčio 2012 - 10:26
QUOTE(tutis55 @ 2012 08 10, 11:25)
ir man nieko  schmoll.gif  tikrai liudna,sumoki tokius pinigus ir nei vargano kilo  doh.gif  geriau maziuj paspirtuka buciau nupirkus  thumbup.gif
beje,man  irgi apetitas atsirado,pirmas dienas nieko,o paskuj pratruko  blink.gif

Kas cia su tuo apetito protrukiu? verysad.gif Rodos visoms tas pats, as irgi negaliu saves suvaldyt pasamonej zinau , kad negalima, nereikia, bet akys pacios veda prie
saldytuvo, noris visai nutraukt gerima tu tableciu gal geriau butu.
Atsakyti
Man irgi pirmas dienas apetito nebuvo, valgiau maziau, o dabar noriu ir noriu valgyti.. ir prisivalgau.. o nuo to kofeino gal nzn bet man sirdi vakar visa diena skaudejo, mat as visai kavos negeriu tai itariu kad nuo to unsure.gif
Atsakyti
Taip, taip, ir man apetitas didelis, norisi prisikimšt iki gerklės doh.gif
Tai PMS kaltę verčiu tai vėl kam doh.gif
Atsakyti