Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sveikos merginos, norėjau pasidomėt, ar būtinai pamergių puokštės turi būt iš tokių pačių gėlių, kaip ir jaunosios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 06, 17:34)
Sveikos merginos, norėjau pasidomėt, ar būtinai pamergių puokštės turi būt iš tokių pačių gėlių, kaip ir jaunosios? blush2.gif

Tikrai nebūtinai, tam nėra jokių griežtų taisyklių. Tačiau yra gražiau, kai viskas tarpusavyje suderinta, todėl dažniausiai daroma iš tų pačių tik kitokių spalvų arba netgi tokios pačios spalvos kaip jaunosios tik sumažintas variantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2013 04 07, 20:02)
Tikrai nebūtinai, tam nėra jokių griežtų taisyklių. Tačiau yra gražiau, kai viskas tarpusavyje suderinta, todėl dažniausiai daroma iš tų pačių tik kitokių spalvų arba netgi tokios pačios spalvos kaip jaunosios tik sumažintas variantas  4u.gif


Hm, o kažin ar gražiai žiūrėtųsi gvazdikai pamergėms ant riešų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 07, 21:29)
Hm, o kažin ar gražiai žiūrėtųsi gvazdikai pamergėms ant riešų? ax.gif






O kam ant riesu?
Juk tai jau daugelio nuomone ishsakyta,jog labai nepatogu,galima mazesnes puokstytes,gvaxdiku tiek ivairiu yra,galima maxas,grazias puoksteles irmaziau vargo
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 07, 22:29)
Hm, o kažin ar gražiai žiūrėtųsi gvazdikai pamergėms ant riešų? ax.gif

Aš dariau ant riešo apurankes, bet gvazdikas nebuvo vienintelė gėlė, jį komponavau kartu su kitomis 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2013 04 08, 08:13)
O kam ant riesu?
Juk tai jau daugelio nuomone ishsakyta,jog labai nepatogu,galima mazesnes puokstytes,gvaxdiku tiek ivairiu yra,galima maxas,grazias puoksteles irmaziau vargo

Pritariu.. Atrodo tam, kad nereiktų rankose laikyti mažų puokštelių, sugalvojama pasirinkti gėlių kompozicijas ant riešo. Bet tai kiek tą riešą saugoti reikia.. Ir nevisi floristai padaro tvirtai besilaikančias kompozicijas. Gaunasi tik atvirkščiai, lengviau rankose kažką nedidelio laikyti..
Atsakyti
Priklauso nuo to kaip padaro. Per vienas vestuves apyrankė buvo su tokiu mėlynu kaspinėliu, kurį reikėjo užsirišti aplink riešą ir buvo labai patogu. Per kitas - apyrankė buvo ale iš metalo, tai tikrai nepatiko, nes buvo gan skausmingas daiktas rankai. smile.gif
Atsakyti
Ant riešų todėl, kad man patiko idėja smile.gif Jei, kaip kažkuri panelė sakė, padarytų su patogia juostele, nematau problemos smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif kreipiuosi į jus su pagalbos prašymu smile.gif turiu tokią bėdą, aš apie gėles visai nieko nenusimanau smile.gif mano vestuvės gegužės pabaigoj, vestuvių spalva mėlyna, gal galėtumėt patarti, kokios mėlynos gėlytės, ar gėlyčių kompozicija, galėtų puokštėj būti?
Atsakyti
Dėl puokštelių ant riešų, tai aš prieš, nes pati buvau porose ir man taip trukdė doh.gif Geriau padėti gėlytes į šoną kai trukdo, negu ant rankos. jos buvo tik vienoj pusėj su lipduku, bet tas lipdukas tuoj nelipo ir visos gėlės sviro į apačią, kol galų gale viskas išbyrėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2013 04 09, 09:28)
Dėl puokštelių ant riešų, tai aš prieš, nes pati buvau porose ir man taip trukdė doh.gif  Geriau padėti gėlytes į šoną kai trukdo, negu ant rankos. jos buvo tik vienoj pusėj su lipduku, bet tas lipdukas tuoj nelipo ir visos gėlės sviro į apačią, kol galų gale viskas išbyrėjo unsure.gif

ir man visiskai taip pat buvo verysad.gif as labai saugojau geles tai iki fotosesijos dar turejau o kitoms merginosm viskas isbyrejo dar pries ceremonija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 04 09, 12:02)
ir man visiskai taip pat buvo  verysad.gif as labai saugojau geles tai iki fotosesijos dar turejau o kitoms merginosm viskas isbyrejo dar pries ceremonija  doh.gif

drinks_cheers.gif Tai čia jau prastai, kai dar negerai uždeda ant kažkokių metaliukų ar va tokių lipdukų.
O dar ir turi visą laiką galvoti kur ir kaip tą ranką laikai, na kad netyčia neužkliudytum, niekur neprisiliestum ir gėlytės nepradėtų byrėt, jei dar pačios nesilaiko.. Visą laiką tik ir galvok kaip ta ranka..
Atsakyti