Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių pyragų kepimo laikas

Manau, kad siame skyrelyje sitos lenteles truko. As zinau, kad yra tema "Techniniai receptu dalykai", taciau mano manymu si lentele sioje temoje daug kam pravers. 4u.gif ax.gif
Jei turit dar kokiu patarimu, prasom prisideti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 13 kovo 2011 - 08:22
Aš tokioj aukštoj temperatūroj niekad nekepu doh.gif . Man geriausiai viskas iškepa 180 tepm.
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2006 04 27, 14:44)
Aš tokioj aukštoj temperatūroj niekad nekepu doh.gif . Man geriausiai viskas iškepa 180 tepm.


drinks_cheers.gif Aš irgi dažniausiai kepu 180 laipsnių temperatūroje ir viskas kuo puikiausiai iškepa lotuliukas.gif
Atsakyti

Is pradziu dar ziuredavau, ka raso ivairiose knygose spausdinamos temperaturu lenteles, bet niekad neatitikdavo - arba neiskepdavo, arba pradedavo degti... Dabar tiesiog jei kepu kazka naujo - dazniau stebiu kaip ten kas vyksta ir pagal tai nusprendziu, kokia tinkamiausia smile.gif
Atsakyti
Manau, kad kiekviena virykle skiriasi ir taikyti vienodas kepimo temperaturas nelabai gaunasi. As pries pradedama daryti kokia nors tesla, is karto ijungiu orkaite visu galingumu, o pries ikisant ten pyraga - sumazinu karsti iki minimumo. Tuomet visada puikiai iskepa, nes karscio jau uztenka, o del sumazintos ugnies pyragai nesudega. Ar iskepes pyragas as patikrinu mediniu pagaliuku- jei ibedus ant pagaliuko nebeprilimpa teslos, vadinasi pyragas iskepes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valiute @ 2006 04 27, 11:02)
Manau, kad siame skyrelyje sitos lenteles truko. As zinau, kad yra tema "Techniniai receptu dalykai", taciau mano manymu si lentele sioje temoje daug kam pravers. 4u.gif  ax.gif
Jei turit dar kokiu patarimu, prasom prisideti mirksiukas.gif

Niekur nerandu sviestinių sausainių kepimo režimo. Dar klausimas, nusipirkau naują orkaitę su ventiliatoriumi, ten yra instrukcija, kuri rodo, kad kai kuriems kepiniams reikia įkaitinti orkaitę, o kai kuriems ne (čia gaminant su karštu oru). Kažkaip keista dėti sausainius į šaltą orkaitę. Padėkit mergaitės, nes dabar turėsiu dažnai kepti( juk tokį dalyką vyras įtaisė), o menka iš manęs kepėja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 06 03, 21:03)
Niekur nerandu sviestinių sausainių kepimo režimo. Dar klausimas, nusipirkau naują orkaitę su ventiliatoriumi, ten yra instrukcija, kuri rodo, kad kai kuriems kepiniams reikia įkaitinti orkaitę, o kai kuriems ne (čia gaminant su karštu oru). Kažkaip keista dėti sausainius į šaltą orkaitę. Padėkit mergaitės, nes dabar turėsiu dažnai kepti( juk tokį dalyką vyras įtaisė), o menka iš manęs kepėja blush2.gif

Daryk apie 170laipsniu, neapsiriksi, jei megsti apskrudusius, tai daryk +10-20 laipsniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dažniausiai pyragus kepu 180 temperatūroje ir kuo puikiausiai iškepa. Mano orkaitė elekrinė. Manau, kad jei pyragus kepčiau aukštesnėje temperatūroje, tai iš jūų būtų ne pyragai, o ,,degėsiai''- viršus ir apačia pridegtų, o vidus būtų neiškepęs.
Atsakyti
Elektrinėje aš kepu 170 dažniausiai, o dujinėj net nežinau - pas mane temperatūros nerodo. Vieną kartą kepiau pagal nuorodą recepte ant 200, tai viršus mažumėlę padegė.
Atsakyti
Turiu elektrine AEG orkaite, prie jos prideta knygele su daugybe variantu ka ir pagal kokia programa kepti, taip, kad neisradineju "dviracio" ir darau kaip parasyta.... kiekviena vyrykle specifine, todel turetu buti instrukcijoje nurodyta ka ir kai reikia kepti... ax.gif
Atsakyti
Aš kepu iš akies, turiu elektrinį pečiuką, bet nelabai pasitikiu parašymais, kai vaizdelis gražus tai skaitau kad jau iškepęs.
Atsakyti
As irgi nelabai ziuredavau kaip ir ka kepti - bet pasimokiau su Plykytais sausainiais. Mano dar mociutes firminis saldesis budavo Eklerai - plykyti sausainiai su virtu kremu.. niam niam.. Tai as vis nenutaikydavau, kad man jie graziai iskiltu. Neseniai sove i galva mintis, kad gal temperaturoje ne tokioj kepu (180) - akurat.. knygose raso, kad plikyta tesla reikia kepti 200-225 laispniu karstyje. Ir ka manot - sekanti porcija ishkilo beve dvigubai ir gal net dar daugiau.. gaila tik, kad tai buvo paskutine, o ne antroji bleka smile.gif
Atsakyti