Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių pyragų kepimo laikas

Tikiuosi, dar viena patirtis pravers.
Dažnai kepu biskvitus. Visą laiką stengdavausi laikytis nurodymų kepti 180 t., tačiau apdegdavo dugnas, užsidėdavo plutelė, neleidžianti kaip reikiant iškilti.
...gavosi, kaip anekdote - neišeina, perskaityk instrukciją pagaliau.
Susiradau savo elektrinės gorenje instrukciją. Idealūs biskvitai dabar išeina lygiai 155 laipsnių temperatūroje...su apatiniu kaitinimu ir konvekcija, orkaitės centre, be riebalų filtro (jis uždengia sparnelius, paskirstančius karštą orą) kepu apie pusvalandį (iš 8 kiaušų 26 cm).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 27 lapkričio 2008 - 16:15
Gal,ir,ne,čia parašysiu,bet,gal kuri galite parašyti suflė receptuką.
Labai,nepykite,kad ne į tą uostą įplaukiau.
Tikiuosiu,atsiras žinovių.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 12 11, 23:29)
Gal,ir,ne,čia parašysiu,bet,gal kuri galite parašyti suflė receptuką.
Labai,nepykite,kad ne į tą uostą įplaukiau.
Tikiuosiu,atsiras žinovių.


Kepam kiekvieną šeštadienį pusryčiams, tad tikrai išbandyta, labai skanu wink.gif Svarbiausia laikytis tiksliai proporcijų:
4 porcijos:
SUFLĖ SU SŪRIU
4 kiausiniai, 75 g sviesto, 500 ml pieno, 100 tarkuoto fermentinio surio, 1 sausktelsi druskos, ziupsnelis muskato riesuto arba juodu pipiru
1.Paruošti bešamelio padažą: puode išlydyti sviestą, suberti miltus ir kepti iki gausime šviesiai gelsvos spalvos purią masę.Maišyti mediniu šaukštu. SUpilti šaltą pieną, gerai išmaišyti, pagal skonį dėti druskos, pipirų. Maišyti ant silpnos ugnies kol sutirštės. Nuimti nuo ugnies.
2.Padažą nuolat maišant sudįti trynius, po to - sutarkuotą sūrį.
3.Baltymus išplakti iki labai standžių putų.
4.Išplaktus baltymus sudėti į padažą, atsargiai išmaišyti.Turi gautis puri tešla.Gautą masę sudėti į riebalais išteptą aukštą formą (aš kepu mažose vienso porcijso suflė induose).Pripildyti ne daugiau 2/3 formos, nes suflė kai keps labai iškils.
5.Kepti 25-30 min. vidutinio karštumo orkaitėje (aš vizualiai žiūriu, o ne pagal laikrodį. Turi šiek tiek apskrust ir labai išsipūst.) Išėmus iš orkaitės tuoj pat paduoti į stalą, nes kitaip viskas sukris staigiai.


Jei kas bus neaišku - klausk, nes šioje srityje tikrai esu specas wink.gif Galima daryti ir be sūrio. Jei noridviejų porcijų, visko imi analogiškai dvigubai mažiau wink.gif Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2008 11 27, 17:15)
Susiradau savo elektrinės gorenje instrukciją. Idealūs biskvitai dabar išeina lygiai 155 laipsnių temperatūroje...su apatiniu kaitinimu ir konvekcija, orkaitės centre, be riebalų filtro (jis uždengia sparnelius, paskirstančius karštą orą) kepu apie pusvalandį (iš 8 kiaušų 26 cm).

dėkui už info, nes mano Gorenje instukcijoj to nėra. mirksiukas.gif
"Orkaitės centre.. " Tai čia turite omeny, nuo apačios trečiuose grioveliuose\?
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2008 11 27, 16:15)
Tikiuosi, dar viena patirtis pravers. 
Susiradau savo elektrinės gorenje instrukciją. Idealūs biskvitai dabar išeina lygiai 155 laipsnių temperatūroje...su apatiniu kaitinimu ir konvekcija, orkaitės centre, be riebalų filtro (jis uždengia sparnelius, paskirstančius karštą orą) kepu apie pusvalandį (iš 8 kiaušų 26 cm).


Aciu jums labai mirksiukas.gif . As jau buvau save nurasiusi i netikusiu vireju, kepeju gretas blink.gif Kiek kepdavau orkaiteje, visada budavo kazkokia avarija (tai nedakepa vidus, o isore sudega, tai kepa per ilgai). Nors laikydavausi nurodymu kaip parasyta recepte.
Einu ieskot orkaites instrukcijos ax.gif . O tada tiesiai i virtuve kekso kepti rolleyes.gif .
Atsakyti
Keksai man geriausiai gaunasi apie 200C, apie 30-40 min formoj su skyle vidury.

Tiesa jeigu viršus dega ir trūksta kokių 5-10 min iki iškepimo, neblogai būna uždengti viršų folga arba kepimo popieriumi, tada viršus taip nebesvyla.
Atsakyti
Llauritta,as i sia tema retai uzklystu,bet siandiena klaidzioju.
Nuosirdziai,dekoju,uz sufle su suriu 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Super temyte - gerai, kad uzmaciau thumbup.gif
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkaip labai ilgai cia kepa...
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2006 04 27, 10:02)
Manau, kad siame skyrelyje sitos lenteles truko. As zinau, kad yra tema "Techniniai receptu dalykai", taciau mano manymu si lentele sioje temoje daug kam pravers. 4u.gif  ax.gif
Jei turit dar kokiu patarimu, prasom prisideti mirksiukas.gif

Na gal ir gera si lentele, bet kiek zinau temperatura dar priklauso ir nuo gaminio dydzio g.gif
Atsakyti
noriu daryt krema varske su grietinele, tai daugiauten nieko nebereikia det? tik isplakt grietinele ir sumaisyt su verske? koks kiekis turi buti varskes? nelabai gaudausi, gal kas atsakysit g.gif busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti