Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių pyragų kepimo laikas

QUOTE(dute1 @ 2006 04 30, 17:48)
drinks_cheers.gif  Aš irgi dažniausiai kepu 180 laipsnių temperatūroje ir viskas kuo puikiausiai iškepa  lotuliukas.gif

thumbup.gif tai tai tikrai normaliausia temperatura nes as tai pat tokioja kepu ir dar niekada neteko valgyti neiskepusi pyraga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2006 04 27, 15:44)
Aš tokioj aukštoj temperatūroj niekad nekepu doh.gif . Man geriausiai viskas iškepa 180 tepm.


aš 220 visada kepu
Atsakyti
o kokioje temperatūroje reikėtų kepti keksus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2007 10 28, 09:56)
o kokioje temperatūroje reikėtų kepti keksus? g.gif

180 laipsnių 4u.gif
Atsakyti
kodel mano pyragai visad sukrenta, ka darau ne taip ax.gif
Atsakyti
Aš šiandien bandžiau elektrinėje orkaitėje kepti Mariaus pyragą, iš pradžių ant 180, bet pamačiau, kad nieko gero. Didinau t-rą iki 200 ir puikiai iškepė.
Atsakyti
Aš dažniausiai kepu pyragus 180 laipsnių temperatūroje ir puikiai iškepa.
Atsakyti
sluoksniuotos tešlos, biskvitus ar šiaip visokius apkepus kepu 200-220 laipsnių temperatūroj. Su mieline tešla jau atsargiau reikia, nes jei per didelis karštis, tai per greit iškyla ir tešla plyšta - pradžioj temp būna 200, paskui numažinu iki 180 laipsnių. Na ir žinoma morenginiai kepiniai apie 120-100 laipsnių.
Bet šiaip elgiuosi pagal situaciją, visą laiką stebiu kaip tas pyragas kyla, kepa, ruduoja ir pagal tai didinu arba mažinu karštį.
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2006 04 27, 13:44)
Aš tokioj aukštoj temperatūroj niekad nekepu doh.gif . Man geriausiai viskas iškepa 180 tepm.

As taip pat. wink.gif
Atsakyti
tiesa pasakius neziuriu temperaturos nes paprasciausiai pas mane jos nerodo bet niekada nebuvo taip kad butu zalias pyragas g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2006 04 27, 11:02)
Manau, kad siame skyrelyje sitos lenteles truko. As zinau, kad yra tema "Techniniai receptu dalykai", taciau mano manymu si lentele sioje temoje daug kam pravers. 4u.gif  ax.gif
Jei turit dar kokiu patarimu, prasom prisideti mirksiukas.gif


oi kaip ačiū už lentelę, man ji labai pravers 4u.gif
Atsakyti
Tikrai, man ji labai praverte.
Papildyta:
Dabar valgiai dar skanesni. smile.gif
Atsakyti