Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai & Co

ačiū Plunksne smile.gif

taip pat sveikinimai Laurynui ir Vedutei 4u.gif
Atsakyti
Laba

Ir as sveikinu visus nepasveikintus rugpjutinukus su 8 gimtadieniu wub.gif


QUOTE(Plunksnė @ 2012 08 05, 21:24)


Baik, Dinule, man iki Nojos kaip tam veikėjui - rakom do Kitaja biggrin.gif Vis paskaitau jos reportažus, nuotykius - va čia tai bent keliautoja  cool.gif
O aš apkeliavau ne tiek ir daug. Kažkada sovietmečiu buvau turistų klubo narė, tai apkeliavau ir Vidurinę Aziją, ir Karakumus, ir Sibire, net ir Kamčiatkoj teko pabuvot, jau nekalbant apie žygį su slidėm Karelijoj ir plaukimą baidarėm toje pačioje šalyje. O kur dar žygiai į kalnus - Kaukazas, Tian Šanis  wub.gif
O nuo senutėlės Europos buvau nutolusi tik į JAV, kur draugai mums suorganizavo tobulą programą, su žygiais į Yosemite nacionalinį parką, San Francisko įžymybės, kelionė po Napos slėnio vynuogynus, Keruako dvasia, kelionė Ramiojo vandenyno pakrante iš San Francisko į LA, Universal Studios atrakcionai, Las Vegas...
O Europą esu išmaišiusi visą. Nesu buvusi tik Suomijoj ir Norvegijoj, Albanijoj BiH ir Juodkalnijoj. Aišku, ne visa Prancūzija išvažnėta, ne visos Graikijos salos aplankytos, ne visi gražiausi kampekliai ir kitose šalyse iššniukštinėti. Dar turiu ką nuveikti šitame gyventime smile.gif


Nu joooooooooo Kamcatka, JAV, Kaukazas ir t.t. thumbup.gif ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh doh.gif
Atsakyti
Kokia Kamčiatka? Į mokyklą tuoj biggrin.gif

O šiaip labai pasiilgau visų. Noriu meeeetoooo cool.gif

Va su Ženičk buvom ssitikę. Nu lepota wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnė: 28 rugpjūčio 2012 - 20:12
Aha, daug pamokų užduoda, kad mamos nebegali prisijungt biggrin.gif

Atsiliepkit, miargai. Kaip gyvos, kuo gyvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2012 09 11, 20:15)
Aha, daug pamokų užduoda, kad mamos nebegali prisijungt biggrin.gif

Atsiliepkit, miargai. Kaip gyvos, kuo gyvos  unsure.gif

Plunksnele, visas gyvenimas verda FB smile.gif Paprašyk, kad Ignas sukurtų tau accountą.. smile.gif Kažkaip nebesinori dubliuotis.. O kalbų te visoookių biggrin.gif Nagi, negi nesugundysiu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2012 09 12, 09:36)
Plunksnele, visas gyvenimas verda FB smile.gif Paprašyk, kad Ignas sukurtų tau accountą.. smile.gif Kažkaip nebesinori dubliuotis.. O kalbų te visoookių biggrin.gif Nagi, negi nesugundysiu?  unsure.gif


Och ta snukiaknygė rolleyes.gif accounta ir as galiu susikurti - dar nesu tiek pavepusi biggrin.gif ale reik dabar nick'ą susigalvoti g.gif nenoriu, kaip oficialus asmenybius viešintis. Anuka, skelbiu konkursa - kas sugalvos geriausią Nick'ą Plunksnei snukiaknygėn?
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2012 09 13, 17:38)
Och ta snukiaknygė  rolleyes.gif accounta ir as galiu susikurti - dar nesu tiek pavepusi biggrin.gif ale reik dabar nick'ą susigalvoti  g.gif nenoriu, kaip oficialus asmenybius viešintis. Anuka, skelbiu konkursa - kas sugalvos geriausią Nick'ą Plunksnei snukiaknygėn?

Aš ne tai turėjau omeny sakydama, kad paprašyk Igno biggrin.gif Dabar nepamenu, katrą tu Špoku vadindavai.. Tai siūlau "Špoko mama" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2012 09 14, 08:15)
Aš ne tai turėjau omeny sakydama, kad paprašyk Igno biggrin.gif Dabar nepamenu, katrą tu Špoku vadindavai.. Tai siūlau "Špoko mama" biggrin.gif

Špokas mažasis. Bet dabar jau didelis ir žiauriai panašus į Igną (vos nepasakiau - jaunystėj). O Ignas savo ruožtu į tėtį, nu ten pas Plunksnę ji ir 3 skirtingo dydžio špokai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2012 09 13, 18:38)
Anuka, skelbiu konkursa - kas sugalvos geriausią Nick'ą Plunksnei snukiaknygėn?

Ponia špokencija bigsmile.gif aba FrkenŠpok bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 15 rugsėjo 2012 - 16:57
Ignas Guga buvo mastau.gif Nu tai super tada Guga Špokas .. Čia vos ne rašytojas Spokas biggrin.gif
Atsakyti
Super paveluoti sveikinimai visiems liutams ir mergelems 8 gimtadienio proga smile.gif)))
Papildyta:
O kodel Plunksne is SM negali buti Plunksne FB?
Atsakyti
QUOTE(Nata @ 2012 09 19, 19:23)
O kodel Plunksne is SM negali buti Plunksne FB?


Kadangi tai mano tikra pavarde - nelabai noreciau figuruoti FB su savo nuosava pavarde. SM visvien uzdaresnis pasaulis nei FB. Tai vat ir galvoju. Gal busiu kokia Plunksnela g.gif
Atsakyti