Įkraunama...
Įkraunama...

Auto registratoriai

Sveiki siandien suzinojau paskritai apie auto registratorius ir radau nebloga varianta apsipirkimo portale: http://www.akcijatau...uvos-miesta/buy

Pardavejas: www.kraftman.lt

Viena uzsisakiau sau, norejau pranesti apie toki dalykeli ir jums, ka manot? Ar turit kazka panasaus?

Atsakyti
Naudojuosi sitais daikciukais jau antri metai,visa beda su jais ta,kad beveik viskas kas yra pardavime-kinietiskos "poddelkos" (jas nuo originalo galima atskirti is zaliais skaiciais rasomu datos ir laiko),jau yra atsirade ir originalu (taip pat kinietisku),bet ten ir kaina gerokai didesne,arti 1000lt ir daugiau...pigiau galima parsisiusti is ebey (ar kaip ten jis... blush2.gif ). O mano viena kamera atlaike nepilnus metus-is pradziu sugedo perziuros funkcija,o paskui ir isvis filmuot nustojo,dabar turiu kita (pirkta,beje,is "akcija tau"),tai tos vos pora menesiu panaudojus nebenusistato data ir laikas,visa kita dar veikia...Tiesa,kamera pas mane veikimo rezime buna mazdaug po 9h per diena ax.gif tai vat kai tik atsiras "lisnu" galvoju pasiieskot originalo... ax.gif
Atsakyti
Sveiki, as planuoju prikti dovanu toki dalykeli, bet juose taip jau nenusimanau....Gal galetumet parekomenduot?
Aciu.
Atsakyti
Mes irgi turim vyra labai norejo tai stai gavo dovanu firmos Prestigio ir ka jus manot vakar nuluzo laikiklis nors nuo pirkimo nepraejo 4menesiai sad.gif siaip esam labai patenkinti tuo daiktu kazkaip net saugiau kelyje pradejau jaustis.Vyras nori db irgi originalo kur tikrai filmuotu Full HD
Atsakyti
Apie tai,kaip issirinkti videoregistratoriu:
http://www.cargonews...tratoriu/?hash=
Atsakyti
Labai apleista tema...smile.gif
Ar naudojatės? Gal kažkam padėjo?smile.gif
Atsakyti
O kokios greičio klasės atminties kortelės reikia registratoriui, filmuojančiam Full HD raiška? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 07, 10:47)
O kokios greičio klasės atminties kortelės reikia registratoriui, filmuojančiam Full HD raiška? Ačiū.


Ne mazesnes nei 4,bet va kazkur kazka girdejau kad 10 geriausiai...Mano korteles turi 4 klase,viena jau nebeveikianti (pavargo),reiks megint gaivint... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 07, 12:32)
Ne mazesnes nei 4,bet va kazkur kazka girdejau kad 10 geriausiai...Mano korteles turi 4 klase,viena jau nebeveikianti (pavargo),reiks megint gaivint... g.gif

Ačiū 4u.gif O dabar aš su nauju klausimu, aišku, iš "biudžetinės" klasės registratoriaus holivudinio filmo kokybės nesitikėjau, bet tokių "sulietų" ar kaip čia pavadint, "išplaukusių" mašinų filmuotam vaizde irgi nesitikėjau, net mašinų numerių neiššifruosi, nebent jau prie pat stovinčio automobilio prilipsi, beje, registratorius filmuoja Full HD raiška ir tikrai ji nustatyta plius turi vaizdo stabilizavimo sistemą. Ar aš čia per daug noriu, o gal aš tiesiog kažkokių nustatymų neįjungiu? Arba dar kokios priežastys gali būti?
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 09, 22:56)
Ačiū 4u.gif O dabar aš su nauju klausimu, aišku, iš "biudžetinės" klasės registratoriaus holivudinio filmo kokybės nesitikėjau, bet tokių "sulietų" ar kaip čia pavadint, "išplaukusių" mašinų filmuotam vaizde irgi nesitikėjau, net mašinų numerių neiššifruosi, nebent jau prie pat stovinčio automobilio prilipsi, beje, registratorius filmuoja Full HD raiška ir tikrai ji nustatyta plius turi vaizdo stabilizavimo sistemą. Ar aš čia per daug noriu, o gal aš tiesiog kažkokių nustatymų neįjungiu? Arba dar kokios priežastys gali būti?

Uz kiek pirkai registratoriu,ir kokios spalvos skaiciukai su data ir laiku ant ekrano?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 09, 23:25)
Uz kiek pirkai registratoriu,ir kokios spalvos skaiciukai su data ir laiku ant ekrano?

Skaičiai, rodantys laiką ir datą yra balti, o skaičiai, rodantys filmuko trukmę - raudoni, hm, panašu į būrimą iš kavos tirščių biggrin.gif Kaina - 300 lietuviškų.

Va čia pabandžiau kažkur internete įkelti vaizdą iš registratoriaus, nežinau, ar pavyko įkelti:

čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 10 kovo 2014 - 12:36
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 10, 13:35)
Skaičiai, rodantys laiką ir datą yra balti, o skaičiai, rodantys filmuko trukmę - raudoni, hm, panašu į būrimą iš kavos tirščių biggrin.gif Kaina - 300 lietuviškų.

Va čia pabandžiau kažkur internete įkelti vaizdą iš registratoriaus, nežinau, ar pavyko įkelti:

čia

Hmm...pagal kaina,turetu buti tikrai Full HD... g.gif Problema galetu buti arba korteleje,arba nustatymuose...kokybes stebuklingos juose nebuna,nu bet cia jau labai prastai rodo... g.gif Veliau vakare paziuresiu kas pas mane nustatyta registratoriuje ir surasysiu,gal kiek pagelbes...dar variantas-grazinti pardavejams,jei nepavyks islauzti kokybes,nes cia tikrai ne fullHD schmoll.gif
dar paziurek kiek pikseliu registratorius turi (turetu buti ne maziau 3,o dar geriau-5)
Atsakyti