QUOTE(Qwertyio @ 2012 07 19, 13:18)
Aš su tokiu klausimu

Ar gali būt, kad temperatūra žemesnė nei 37,0 o vis tiek

?
Ir dar, kartais būna, kad net ir mmm "pakibusios" būna, tiesa? kaip tada temperatūra rodo, jei matuoji po mmm, o esi

virš 37,0 ar įprastai žemą, tarkim 36,3?
Ačiū, kas pasidalins
Papildyta:
Ir dar pamiršau: jei matuoji, tarkim po tuoleto ryte, na nesigauna tos 3 ar 6 valandos.. tada temperatūra rodo žemesnę ar aukštesnę, nei yra?
iš esmės, manau, gali, jei tavo po ovuliacijos temperatūra būna žemesnė visada nei 37. Bet nuo pirmos fazės turi skirtis bent 0,2 laisnio (imant vidurkį).
po mmm turi temperatūra pakristi. Imkim, jei tavo pirma fazė būna 36,3 (vidurkis), tai po ovuliacijos turėtų būti ne mažiau 36,5 ir nekristi žemiau. Tada prieš mmm, mmm dieną (arba būna atvejų, kad iškart po mmm turi vėl nukristi iki 36,3.
Nežinau, ar aiškiai parašiau
Papildyta:
matuoti bazinę temperatūrą reikia ryte tuo pačiu metu (galima pusvalandžio paklaida, tačiau atsikėlus 1val. vėliau minus 0,1, o jei 1 val. anksčiau plius 0,1) bent po 6 valandų miego ir bent po 3 val. nepertraukiamo miego (pvz., atsigulėte 12 vakare, 3 nakties kėlėtės į tualetą, tai 6 ryte jau galima matuoti BT, ir ji bus tiksli). BT reikia matuoti iškart po prabudimo, dar neatsikėlus iš lovos, nevalgius ir negėrus. BT rekomenduojama matuoti tuo pačiu termometru visą matavimo laiką. Temperatūrą rekomenduojama matuotis 7 min. kiekvieną dieną toje pačioje vietoje: po liežuviu, tiesiojoje žarnoje arba makštyje. BT matavimas po liežuviu dažnai būna netikslus, o BT išeinamoje angoje ir makštyje vienodai tiksliai parodo kiaušidžių veiklą.