Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(ErikaN @ 2013 07 31, 11:31)
O kodėl norit nedėti?

Stengiuosi jo vengti, užtenka kad parduotuvėje nieko nenusipirksi be cukraus schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulužė @ 2013 07 31, 11:47)
Tai rauginkit tada, rauginimas tik druska ir žolės 4u.gif

Ačiū, taip ir darysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2013 07 31, 09:11)
Kiek žiūriu, dauguma receptu su cukrumi  g.gif o jei jo nedeciau, kažin laikytųsi man jie? Aišku gal blondiniskas klausimas, nepykit  biggrin.gif

Cukrus tik susvelnina rugsties stipruma,tad drsaiai galit daryt be jo,laikys taip pat,o gal net geriau,kai (jei)meginsit gaminti su nedideliais rugsties kiekiais,tokiais.kaip cia mineti trys saukstai rugsties litrui marinato.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 07 31, 13:13)
Cukrus tik susvelnina rugsties stipruma,tad drsaiai galit daryt be jo,laikys taip pat,o gal net geriau,kai (jei)meginsit  gaminti su nedideliais rugsties kiekiais,tokiais.kaip cia mineti trys saukstai rugsties litrui marinato.

Sutinku, tik tada mažiau acto ar rūgštelės 4u.gif
Atsakyti
Gaminau agurkus su garstyciomis,viska sudejau pagal recepta,plaunu garstyciu indeli,o gi ziuriu,kad cia buvo krienai su garstyciomis.Zioplumui ribu nera,vis per skubejima.Idomu,ar krienai nesukels rugimo?Paragavau,tai labai skanu,bet kaip issilaikys?
Atsakyti
kame reikalas, kad marinuoti agurkai stiklainiuose susitraukė kaip seni obuoliai kokie?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2013 07 31, 11:47)
Įdomu juos privaloma laikyt vėsiai ar laikytųsi ir kambario temperatūroje g.gif


Laiktųsi ir kambario. Anyta visada taip laiko,tik aspirino nebededa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2013 07 31, 17:47)
Gaminau agurkus su garstyciomis,viska sudejau pagal recepta,plaunu garstyciu indeli,o gi ziuriu,kad cia buvo krienai su garstyciomis.Zioplumui ribu nera,vis per skubejima.Idomu,ar krienai nesukels rugimo?Paragavau,tai labai skanu,bet kaip issilaikys?

As praejusiais metais marinavau su krienais.Kuo puikiausiai laike ,net iki dabar.Manau kad toks misinis irgi nepakenks.
Atsakyti
man irgi kai kuriuose stiklainiuose susitrauke, skaiciau, kad reikia palaikyti saltame vandenyje bent pora valandu, bet deja netink nepadejo, tada kazkur skaiciau, kad taip buna kaip pasirenki veisle, tiesos yra eskperimentavau su skirtingais augurkais ir vieni is jus susitrauke, kiti ne; symet uzkabines mane E.Mildazytes receptas, tad atsikartosiu
4 stkl. vandens;
1 saukstas druskos;
stikline cukraus;
stikline acto, tada zalumynai ir lauro lapeliai bei cesnakas, uzvirinu marinata du kart, dariau su svelnesniu marinatu, tai jau keli stiklainiai issaude man, tai nerizikuoju darau su stipresniu symet ko tai rusyje be proto silta gal todel nelaiko agurkai man
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 08 01, 07:44)
man irgi kai kuriuose stiklainiuose susitrauke, skaiciau, kad reikia palaikyti saltame vandenyje bent pora valandu, bet deja netink nepadejo, tada kazkur skaiciau, kad taip buna kaip pasirenki veisle, tiesos yra eskperimentavau su skirtingais augurkais ir vieni is jus susitrauke, kiti ne; symet uzkabines mane E.Mildazytes receptas, tad atsikartosiu
4 stkl. vandens;
1 saukstas druskos;
stikline cukraus;
stikline acto, tada zalumynai ir lauro lapeliai bei cesnakas, uzvirinu marinata du kart, dariau su svelnesniu marinatu, tai jau keli stiklainiai issaude man, tai nerizikuoju darau su stipresniu symet ko tai rusyje be proto silta gal todel nelaiko agurkai man

Mildažytės marinatą turiu išsikirpusi iš žurnalo, tai jis kiek kitoks:
3 stiklinės vandens
1 stiklinė acto,
1 stiklinė cukraus
1.5 šaukšto druskos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 08 01, 08:20)
Mildažytės marinatą turiu išsikirpusi iš žurnalo, tai jis kiek kitoks:
3 stiklinės vandens
1 stiklinė acto,
1 stiklinė cukraus
1.5 šaukšto druskos  4u.gif

keista gaila neturiu to zurnaliuko, cia Liepos men. Rimi zurnalas "Druska ir Pipirai" ten yra straipsnis kuriame ji pamini savo klasikini marinata darzovems ir kaip tik raso tokia sudeti kuria parasiau virsuje net chm keista man pasidare, bandysiu pagooglinti gal kazka rasiu tai ikelsiu straipsni g.gif matyt pati Mildazyte jau nesusigaudo kur ka raso ......
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2013 08 01, 08:52)
keista gaila neturiu to zurnaliuko, cia Liepos men. Rimi zurnalas "Druska ir Pipirai" ten yra straipsnis kuriame ji pamini savo klasikini marinata darzovems ir kaip tik raso tokia sudeti kuria parasiau virsuje net chm keista man pasidare, bandysiu pagooglinti gal kazka rasiu tai ikelsiu straipsni g.gif matyt pati Mildazyte jau nesusigaudo kur ka raso ......

radau cia senesi straipsni
http://zebra.15min.l...kai-244788.html
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 08 01, 08:52)
keista gaila neturiu to zurnaliuko, cia Liepos men. Rimi zurnalas "Druska ir Pipirai" ten yra straipsnis kuriame ji pamini savo klasikini marinata darzovems ir kaip tik raso tokia sudeti kuria parasiau virsuje net chm keista man pasidare, bandysiu pagooglinti gal kazka rasiu tai ikelsiu straipsni g.gif matyt pati Mildazyte jau nesusigaudo kur ka raso ......

Tai ko gero. O mano tai iš žurnalo ,,Žmonės", bet jau kelių metų senumo. Gal tobulina pagal save. Bet aš darau pagal tą receptą, viskas gaunasi gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 08 01, 08:57)
Tai ko gero. O mano tai iš žurnalo ,,Žmonės", bet jau kelių metų senumo. Gal tobulina pagal save. Bet aš darau pagal tą receptą, viskas gaunasi gerai  4u.gif

dekui padarysiu ir tokiom proporcijom 4u.gif
Atsakyti