Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

QUOTE(Rasma @ 2012 11 24, 19:21)
"Rūkas virš slėnių" ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
vakaras su murakami "1Q84", kol kas negaliu atsitraukti..
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2012 11 24, 21:59)
vakaras su murakami "1Q84", kol kas negaliu atsitraukti..



Aha, aš antrą dalį įpusėjau, bet nebeturiu knygos, tai nežinau, kaip pratęst skaitymo malonumą verysad.gif Jau nuo vasaros pertrauka.
Atsakyti
Merginos ar skaitėte J.Saramago "Rikardo Rejišo mirties metai", kokie atsiliepimai ?
user posted image
Pagriebiau norfoj už 7 Lt, kai kainavo 36Lt anksčiau! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 25, 15:08)
Merginos ar skaitėte J.Saramago "Rikardo Rejišo mirties metai", kokie atsiliepimai ?
user posted image
Pagriebiau norfoj už 7 Lt, kai kainavo 36Lt anksčiau! bigsmile.gif
Čia yra daug atsiliepimų: http://smknyguklubas...=...i&Itemid=54
Atsakyti
Netikėtai greitai suskaičiau "Tris vienatves". Tikėjausi visiškos fikcijos (juk "novelių romanas"), o čia - beveik prisiminimai... net įdomu, kiek autobiografiška knyga, kai kurie nuotykiai labai jau smagūs smile.gif Meistriškai perteikta sovietmečio kasdienybė, viskas iki skausmo pažįstama... Po slogios pradžios knyga pasirodė visai ne slegianti, o atvirkščiai, lengva ir kibirkščiuojanti humoru, nors dažnai tas juokas ir pro ašaras. "Dekabristų" novelės pabaigoj išvis balsu kvatojausi, tiesiog mačiau prieš akis tą sceną, kaip kokiam kino filme biggrin.gif Tik pabaigus paskutiniąją novelę, vėl grįžo tas knygos pradžioj apėmęs slogučio jausmas. Nors toji novelė, ko gero, geriausia iš visų. Apibendrinant - knyga labai tiko ir patiko.
Atsakyti
Jungiuosi į skaitytojų ratelį. Baigiau skaityti Oligarcho žmoną, na asmeniškai man knyga superinė, bet girdėjau įvairių nuomonių apie šią knygą.. Tad rekomenduoju plačių pažiūrų moterims, kurioms patinka tikroviškos, "neišlaižytos" knygos mirksiukas.gif

user posted image

O dabar ieškau kokios įkvepiančios knygos, eisiu ryt pasikuisti į knygyną rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 26 lapkričio 2012 - 00:22
QUOTE(Jurzole @ 2012 11 26, 00:48)
Netikėtai greitai suskaičiau "Tris vienatves". Tikėjausi visiškos fikcijos (juk "novelių romanas"), o čia - beveik prisiminimai... net įdomu, kiek autobiografiška knyga, kai kurie nuotykiai labai jau smagūs smile.gif Meistriškai perteikta sovietmečio kasdienybė, viskas iki skausmo pažįstama...

Šitas R. Granauskas ir man labai prie širdies. Po jo "Klevo" žadėjau daugiau į rankas jo knygų neimti, bet paskutinės dvi pasirodė visai kitokios: ir su humoru, autoironija, o pasakoto talento iš R. Granausko šiaip ar taip neatimsi.
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2012 11 26, 16:06)
Šitas R. Granauskas ir man labai prie širdies. Po jo "Klevo" žadėjau daugiau į rankas jo knygų neimti, bet paskutinės dvi pasirodė visai kitokios: ir su humoru, autoironija, o pasakoto talento iš R. Granausko šiaip ar taip neatimsi.

drinks_cheers.gif pritariu visu 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 26, 00:22)
Jungiuosi į skaitytojų ratelį. Baigiau skaityti Oligarcho žmoną, na asmeniškai man knyga superinė, bet girdėjau įvairių nuomonių apie šią knygą.. Tad rekomenduoju plačių pažiūrų moterims, kurioms patinka tikroviškos, "neišlaižytos" knygos  mirksiukas.gif

O aš, paėmusi iš bibliotekos, kažkaip su šia knyga kankinuosi ir niekaip jos neperskaitau g.gif Na, įkvėpėt bandyti dar neatiduoti ir visgi perskaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 11 26, 17:24)
O aš, paėmusi iš bibliotekos, kažkaip su šia knyga kankinuosi ir niekaip jos neperskaitau g.gif Na, įkvėpėt bandyti dar neatiduoti ir visgi perskaityt smile.gif


o man ji labai vidutiniška pasirodė
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2012 11 24, 10:44)
Pagalvojau, kad dar labai norėčiau Štaino rusiškai.Dolitle, gal pagelbėsi?

Gelbėsiu, gelbėsiu. mirksiukas.gif Jau pasidėjau arčiau - kai tik pasakysi, atnešiu. 4u.gif
Papildyta:
Labai laukiu naujos K. Alvtegen knygos:
Tikėtina istorija : [romanas] / Karin Alvtegen ; iš švedų kalbos vertė Zita Mažeikaitė. – Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, 2012. – 320 p. – ISBN 978-9955-23-635-1
http://www.lnb.lt/ln...p;categoryId=20
Papildyta:
O gal knygynuose jau matėte?
Margaret Atwood. Tarnaitės pasakojimas
http://www.baltoslan...itespasakojimas
Atsakyti