Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

O aš skaitau, kad net rūksta. lotuliukas.gif Šimtametį baigiau, ir pradedu "Misalongio moteris". Jau jaučiu, kaip bus smagu ją skaityti. Gal dėl to, kad apie įdomią moterį? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Baiginėju J. Jonasson ,,Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo". Lengvas ir lengvai skaitomas skaitaliukas. Labai primena Paasilinna. O ir pats autorius, matyt, to neatsižada pradžioje Paasilinna paminėdamas. Taip vis pagalvoju, kad visai galima iš nieko kažką padaryti. Toks Gangnam Style variantas.
Atsakyti
Vis paspelioju, ar kalediniams sveikinimams reiks naujos temos, ar dar sitos, vasarines, uzteks? g.gif Kazko labai jau aptilo, apmire veiksmas cia... neskaitot, ar tik nerasot? mirksiukas.gif

Ir prieplauka poezija nebesidalina... ax.gif

As tebedraugauju su inspektorium Martin Beck, ir is naujo atradineju ankstyvaja Marina Cvetajeva bigsmile.gif Zalioj jaunystej labiau Achmatova trauke, o dabar vis dazniau prie Cvetajevos linkstu, ir tas kazkada kliuves kapotas trukinejantis jos stilius man vis labiau patinka... Ir siaip smagu, kad vel norisi skaityti poezija smile.gif

O prasidejo si karta viskas nuo sito romanso - nors cia eiles Brodskio, ne Cvetajevos (bet irgi puikios). Paskui radau dar sita is to paties filmo, o tada jau ikritau i Cvetajeva... wub.gif

Gal kas matete ta seriala "Isajev"? Verta ziureti? Romansai tai labai grazus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 11 29, 13:45)
neskaitau.....anot vyro, Hemulio problema biggrin.gif sunkiai pabaigiau apie Sofiją Riomerienę unsure.gif


Atsimenu Hemuli, bet nebeamenu, kokia ten jo problema buvo? ax.gif Kazkas su herbariumu lyg ir...
Per du vakarus suskaiciau F. Bauerio "Rasputinas. Muziko imperija". Nerekomenduoju. Privalumas vienintelis: isleista kiseniniu foormatu, minkstais virseliais. Butu mano, padeciau iskart i siuksliu deze. Nepatiko nei stilius, nei vertimas, nei korektura (Obuolys, zinoma). Jei skirta penktokams, tai reikia pazymeti ta fakta anotacijoje. O skaitantiems suaugusiems zmonems aiskinti tokius zodzius kaip "sinagoga", "miniatiura" ar "nominacija"... Dar uzkliuvo: istorinis romanas parasytas praktiskai be datu. Keleta kartu tik nurodyti metai schmoll.gif Smulkiai aprasomos Rasputino orgijos, bet tiek kalbu ir klausimu kelianciam nuzudymui skirti keli puslapiai, nerisliai kartojantys kelis zinomus faktus. Zodziu, nei ka naujo suzinojau, nei malonuma patyriau
Atsakyti
Labai pasiilgau ramiai paskaityti sau ir dėl savęs, deja, dabar skaitau dėl kitų (darbinę literatūrą, jei taip galima įvardinti) ir dar gyvenimo ritmas, darbai neieldžia pasimėgauti skaitymu, belieka laukti laisvesnio meto smile.gif Pradėtos skaityti knygos turės būti kantrios ir palaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 11 30, 23:37)

Ir prieplauka poezija nebesidalina...  ax.gif



dalinasi blush2.gif

Tos naktys

Tos naktys per naktį ir vėl į tave žiūrėjo,
Pro sniegą pro sniegą - ir tau atsivėrė dangus.
Ėjai ir ėjai, ir per tamsą regėjai vėją,
O šitaip norėjai bent kartą sustot ir nubust.
...
Tamsėjo vanduo ir žali ežerai gilėjo,
Matei, kaip per ledą vėjas ginė lapus,
Ten buvo kažkas, kas jau buvo, kas jau tylėjo,
Ir buvo kažkas, kas dar kada nors bus.

[Liutauras Degėsys. Miego gėlės (Kronta, 2008)]Žiūrėti daugiau
Atsakyti
Vakar prieš miegą pabaigiau skaityti Guillaume Musso "Angelo kvietimas" thumbup.gif patiko!
Pradėsiu skaityti "Tigro žmona" book.gif
Atsakyti


Julio Cortazaras


o as megaujuosi J.Kunčino "Tūla" thumbup.gif labai laiku, labai vietoj... šios knygos ir mano energetines bangos tiesiog laaabai sutapo šiuo metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2012 11 30, 23:59)
Per du vakarus suskaiciau F. Bauerio "Rasputinas. Muziko imperija".


analogiški įspūdžiai apie F.Bauer "Imperatorės haremas" - penktoko lygio pasakojimas (nors čia labiau įžeidimas penktokams...), jokių datų, jokio nuoseklumo, toks a la rašinėlis apie Jekateriną II

o skaitau mažai - prisigalvojau visokių kursų, tai dabar tenka lankyt rolleyes.gif

perskaičiau S.Beckett "Įrašyta kauluose" ("Mirties cemija" jau kiek anksčiau buvau perskaičius) - buvau labai maloniai nustebinta. pasirodo, ir detektyvai gali būt visai įdomūs. rekomenduoju ieškančioms ko nors lengvo, neįpareigojančio
Atsakyti
Turiu klastingą klausimą - Gemma, tą nepatikusią knygą pirkai ar kaip? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2012 12 01, 18:36)
Julio Cortazaras
o as megaujuosi J.Kunčino "Tūla" thumbup.gif labai laiku, labai vietoj... šios knygos ir mano energetines bangos tiesiog laaabai sutapo šiuo metu biggrin.gif



Skaičiau gal prieš 8 metus, super : drinks_cheers.gif Ir šiaip Kunčinas man - jėga wub.gif Yra dokumentinis gražus filmas apie jį...
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2012 12 01, 14:26)
dalinasi blush2.gif

Tos naktys


Aciu! 4u.gif Dalinkis ir toliau, gerai? mirksiukas.gif
Atsakyti