Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

Sveikos 4u.gif Kaip gyvuojat?
QUOTE(abiga @ 2012 11 16, 20:48)

console.gif O gal jau šį savaitgalį susitiksit?
Ačiū tau ir visoms už gražius žodžius friends.gif Tyloka čia, bet tuoj grįš Sachar, o ir sesė Elegantiškai sninga grįžo bigsmile.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 11 16, 22:04)

Aišku, kad rasi suknutę mirksiukas.gif Man tai nei po statybinių medžiagų, nei po rūbų parduotuves nėra labai įdomu vaikščiot hihihi.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 21, 02:46)

Labas bigsmile.gif Ach tai Festina lente sugėdino hihihi.gif
Mes tavęs irgi pasiilgom, vis bandydavom prisišaukt, matyt nemokėjom prisikviest tavęs biggrin.gif
O koks darbas, kurį namie dirbi? Čia Vilniuje jį susiradai? Esu dirbusi namie, tai iš vienos pusės gerai, iš kitos ne. Kaip pati sakai, labiau disciplinuoja dirbant ne namie, o ir kartais norisi pasižmonėti, o ne vien namie būti. Tikiu, kad rasi darbą mirksiukas.gif
Tai nori iškelti sparnus vis tik biggrin.gif Suprantu TB, nes MB mane irgi kalbina važiuoti kur nors unsure.gif O aš nelabai noriu unsure.gif
Na, dėl apsišlifavimo ir to, kad per atstumą santykiai geresni tai sutinku. Jau vien tas, kad visi pasakyti gražūs žodžiai lieka arba skype istorijoje arba telefone, gali vis pasiskaitinėti juos lotuliukas.gif Su laiku apsišlifuosit, vis tik gyvendavot tik kelis mėnesius kartu 4u.gif Negalvok tik, kad santykiai pablogėjo ar ką, reikia juk laiko apsiprasti, kad kartu gyvenat, kad čia ir dabar pamatot, kokie žmonės iš tiesų esat. Viskas bus gerai, tik neišsigąskit tų barnių smile.gif
O kas dėl manęs, tai MB buvo ne į užsienį išvykęs, užsienyje praeitą vasarą buvo, o tiesiog kitame Lietuvos gale dirbo kurį laiką, o dabar grįžo ir tikiuos nebevažiuos niekur ax.gif

Visoms gražaus trečiadienio 4u.gif
Sau linkiu darbingo, nes laukia krūva darbų, o dar tinginiauju biggrin.gif


Atsakyti
O tikrai, kaip čia tylu pastaruoju metu blush2.gif Neišsibėgiokime taip 4u.gif

Taip taip, festina lente mane sugėdino, bet ir pati jus vis prisimindavau. Tik kažkaip norėdavosi užsukti ne vien pasisveikinti, o ir truputį pasipasakot, o tam reikia šiek tiek laiko. Taip ir tempiau iki pat dabar. Prižadu pasitaisyti ax.gif bigsmile.gif

Green tea*, mano darbas tarptautinėje kompanijoje, o ji įsikūrusi UK. Aš iš namų atlieku duomenų analizę, kai ką modeliuoju, vizualizuoju ir užsiiminėju analitika. Patinka man, nesiskundžiu, tik tas vienas didelis minusas, kad nėra darbo vietos. Žudo. Tikrai trūksta tų išėjimų kažkur, nes dieną namuose darbuojuos, po to MB iš darbo pavargęs grįžta, tuomet pavalgom, ir jau vėloka būna, kad kur nors eitume. O ir šiaip tamsu. Taip kad esu užsisėdėjus namie dabar. Trūksta režimo, ar kažko panašaus. Ofisinio varianto ieškau, bet Lietuvoj su darbais sudėtingiau. Sunku rasti kažką įdomaus, o eiti bet kur aš nenoriu. Buvau ne vienam labai juokingam pokalbyje rolleyes.gif Čia, mano galva, pats didžiausias Lietuvos minusas. Nes visa kita puiku. Gerai labai jaučiuos, artimieji, draugai, bet...

Kur TB žada kelti sparnus? Kodėl nenori tu? Žinai, aš supratau vieną dalyką, kad man svarbiausia, jog esu su MB. Tada aš galiu daug kur sparnus iškelti. Labiausiai užsienyje mane pjovė atstumas dėl MB, nes labai norisi ir to fizinio kontakto. Aišku, dabar to kontakto pas mus tiek daug, kad pykstamės dėl įvairiausių smulkmenų lotuliukas.gif Na bet tikiuosi, kad su laiku praeis. Dar tik 5 mėnesius kartu gyvenam lotuliukas.gif Tikrai esi teisi. Labai branginu tą atstumo romantiką, kuri buvo vienintelis, bet labai didelis atstumo pliusas. Prisimenu visus gražius žodžius, kartkartėm įsijungiu skype istoriją juos paskaityti ir pagalvojo, kad nebuvo jau taip ir blogai blush2.gif Žinoma, daugiau to pakartoti nenorėčiau, todėl ir noriu išsitempti SB kartu. Pažiūrėsim, kaip čia bus, nes šituo klausimu MB nerodo didžiulės iniciatyvos, o ir jo tėvai priešiškai nusiteikę važiavimo kur nors atžvilgiu, tad dar ir su jais turiu kariauti doh.gif

O temą truputį peržvelgusi pamačiau, kad juk tikrai festina lente išteka po greičiau nei mėnesio. Kaip miela wub.gif 4u.gif Širdį spaudžia, norisi, kad būtumėt labai labai laimingi! Ir linkiu nesijaudinti taip dėl suknelės ir kitų dalykų. Juk čia tik detalės palyginus su tuo, kad prisieksite vienas kitam laimėje ir nelaimėje.

Linkėjimai visoms 4u.gif

Atsakyti
Sveikos,mergaites 4u.gif

Taip taip,as isteku. Jis nebuvo nusiteikes to reikalo atidelioti. Norejom tuoktis per musu 15 metines,bet neisejo igyvendinti ta ideja. Tik susirasysim CM,jokio baliaus nedarom,niekas apie musu planus nezino,viskas vyksta slaptai blush2.gif Manes jau nebekalbina emigruoti,ruosiasi pats gryzti cia,gal pavasari,gal vasara,pagal aplinkybes. Cia trumpai taip smile.gif

Sachar turbut gerai leidzia atostogas pas brangiausiaji. Laukiam sugryztancios,gal kokiu naujienu pazers smile.gif

Abiga,nenusimink. Tikiu,kad greit susitiksit. O jums neiseina kartu paatostogauti?

Green tea,kaip sekasi buto paieskos? Zuikis nepavydi tavo demesio,kai gryzo brangusis i namus?

Elegantiskai sninga,sveika sugryzus 4u.gif Gincuose gimsta tiesa,nebijokit to. Vis gi gyvenimas kartu labai skiriasi nuo bendru atostogu. Apsislifuosit kampus ir viskas bus gerai. Mano galva,tai butinai turetum gryzti baigti mokslu. As jei ka pradedu,tai butinai turiu baigti,negaliu palikti pradeto darbo.
Dar neplanuojat vestuviu? smile.gif

Tiek nedaug cia musu belike,gal ir gerai ax.gif
Atsakyti
Festina lente, su mokslais aš viską gerai susitvarkiau. Bet ačiū už rūpestį 4u.gif Todėl grįžti ne dėl jų noriu. Išvis nežinau, ar grįžti, o gal tiesiog kokią kitą šalį pasirinksim, bet norisi įdomesnio darbo ir galbūt mažiau rutiniško gyvenimo. Aš pagalvojau, kad esame dar jauni ir tokie jau niekada daugiau nebebūsim, taigi gal ir šaunu šitą laiką būtų išnaudot semiantis patirties kitur. Tačiau tik kartu. Atstumo pas mus buvo ne taip jau ir mažai, tad jo nebenoriu.

O šlifuojamės tai kol kas kasdien. Aš, tiesą sakant, nesitikėjau, kad šlifavimasis užims tiek laiko. Per atostogas tai viskas kitaip ir gerai būdavo blush2.gif O dabar yra buitiniai rūpesčiai, darbai, užimtumas, to laisvalaikio kartu ne per daugiausiai ir turime... Bet bent jau yra daugiau ramybės ir visai nebėra skype pokalbių. Nors jų tai truputį pasiilgau, nes gyvai ginčijamės daug daugiau blush2.gif

Kaip jums sekasi vestuves planuoti? 4u.gif Smagu, kad taviškis grįžta ir galėsit gyventi džiaugsme bei ramybėje. Tu man visą laiką esi tokios stiprios moters pavyzdys, nes tikrai ne kiekviena galėtų tiek laiko ištverti atstumą be pykčių, barnių, kaltinimų, kitokių dalykų. Labai džiaugiuosi, kad visą jūsų istoriją pagaliau vainikuos vestuvės 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 21, 18:15)

Darbas skamba įdomiai bigsmile.gif Tau interneto reikia visą dieną, ar tik pvz. tam, kad nusiųstum ką padarei? Aš, jei nereiktų interneto darbui, mėginčiau ieškot kokios vietelės ne namie, kur galėčiau dirbti. Kokios skaityklos, bibliotekos ar dar ko. Vis vietos pakeitimas g.gif
MB dar tik svajonių lygmenyje išvykimas kitur, čia tokiu atveju, jei Lietuvoje su darbu visai nenusisektų.. O norėtų į Švediją kokią ar Naujają Zelandiją biggrin.gif Traukia jį ten. Nežinau kodėl nenorėčiau,tiesiog noriu Lietuvoje būti, pirmiausia pamėginti čia įsitvirtinti, čia artimieji ir visa aplinka man artima..O ir zuikis.. Na kaip mes jį į Zelandiją nuskraidinsim su keliais persėdimais per 30val. lotuliukas.gif Na, MB man irgi tą sako, kad jis vienas nebevažiuos niekur, tik su manimi ax.gif Tai taip ir lieka tai tik pamąstymais, o ką gali žinoti, bet aš noru netrykštu unsure.gif Mes su TB esam vienoj barikadų pusėj, kaip matau lotuliukas.gif
O pykčiai tikrai praeis 4u.gif Svarbu suprasti, kad tai natūralu, juk esat du skirtingi žmonės, ne tik charakterio prasme, bet ir tuom, kad esat moteris ir vyras - čia jau natūraliai kyla nesutarimų, nes tą patį dalyką dažnai matome skirtingai.

QUOTE(festina lente @ 2012 11 21, 21:14)

Šiek tiek nukėlėm buto paieškas, ieškosim po švenčių smile.gif Tai bent tiek, bet tada bus sesiją, būsiu pikta kaip širšė lotuliukas.gif
Nee, zuikiukas manau tik laimingesnis, nes gauna dvigubai daugiau dėmesio iš mūsų abiejų bigsmile.gif Nors jis labai tinginukas pasidaręs, tai kartais net pamirštam, kad yra, tupi sau ramiai ir tiek biggrin.gif
O aš vis audžiu mintį mus į Bendraminčius nukelti, man ten atrodo tinkamesnė vieta plepesiams blush2.gif Bet tu sakei, kad nenori, o gal prikalbinsiu kada lotuliukas.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 21, 21:22)

Svarbu gyventi taip, kaip norisi. Jei tikrai norisi išvykti, tai ir išvyksit, juk kiekvieniem skirtingai smile.gif

Ei, jūsų gražią istoriją taip pat vainikuos vestuvės! Gal jau planelių kokių yra? blush2.gif

O mes kepame pyragą, jau kvepia visi namai wub.gif Gero vakaro visoms 4u.gif
Papildyta:
Ooo, matau Sachar kabo lens.gif Laukiam naujienų bigsmile.gif
Atsakyti
Green tea*, skanaus 4u.gif Koks pyragas? Gal obuolių? Aš irgi norėčiau pyragą išsikepti, bet pas mus orkaitė sena, tai su ja daugiau vargo, negu kad po to džiaugsmo iš pyrago būtų. Tai nebent sūrio pyragą pasidarom. Bet dabar, kai žiema jau beldžiasi į duris, norisi ko nors šildančio blush2.gif

Interneto man reikia didžiąją dalį laiko, bet aš kartais taip ir padarau - nuvažiuoju į kokią biblioteką ar net kavinukę, ir ten kažką darau. Nors dažniausiai visgi namie.

Mmm... Naujoji Zelandija skamba labai viliojančiai wub.gif Aš visai norėčiau, tik tiek, kad labai ji toli. Nebent neilgam, o šiaip visgi esu už Europą. Aš irgi dabar labai džiaugiuos girdėdama gimtąją kalbą ir būdama tarp artimųjų, bet tuo pačiu visai noriu dar kažkur pagyventi, pamatyti, kaip kitur būna. Man sunkiausia užsienyje būti buvo būtent dėl to, kad MB toli buvo. Su artimaisiais, draugais to fizinio kontakto mažiau norisi, o va MB apkabinimų ir palaikymo labai labai trūko. O kai esam kartu, daug kur galėčiau važiuoti. Tik per toli mažiau norisi, nes į Lietuvą visada labai smagumėlis grįžt bigsmile.gif

Tiesa gi, jūs zuikį turit wub.gif Kiek jam dabar laiko? Aš prisimenu tik pačią pradžią. Mano viena iš geriausių draugių dekoratyvinį triušiuką laiko, tai pas ją praleidus truputį laiko tą triušiuką taip prisijaukinau. Fainuolis toks, vakarais aplink kambarį laksto. O kai piktas, tai ateina ir graužia megztinį lotuliukas.gif

Dėl vestuvių pas mus planelių nėra, nes visgi šventės norėsim (nors ir labai kuklios), bet dar norėtųsi kažkur išvykt, reikia geriau socialinius reikalus man susitvarkyti, o tada jau bus galima apie konkrečią datą galvoti blush2.gif Taigi ateinančią vasarą tikrai dar nieko nebus, bet mes labai ir neskubam. Dabar esam kartu, ir tuo džiaugiamės. O kartais ir pykstamės lotuliukas.gif biggrin.gif

Saldžių sapnų visoms ir darbingo ketvirtadienio 4u.gif Aš tai kažkokia mažokai darbinga pastaruoju metu, greitai pavargstu ir labai noriu miego. Matyt, kažką iš esmės reikia keist ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Sitas sugrizimas priverte mane parasyti, nors bendravimas cia buvo ne visada malonus..smile.gif

Laabai norejau pasisakyti del bendraminciu temos biggrin.gif : nemanau, kad ši tema tiktu tam skyreliui..ir tada jau niekada turbut jusu neberasciau toj masej temu, ten net nesilankau....o kaip naujokes tada mus rastu? Manau, mus surastu daug maziau likimo draugiu smile.gif Nors, pagal ideja, kai kurioms atstumas jau baigesi, tai liko galbut bendramintemis..bet tai per mazai zmoniu, kad juos iskelti, ir tema butu paciam gale, kol visai numirtu.... unsure.gif

Aš visas čia "pazistu" smile.gif Man malonu ateiti cia paskaityti, tik pati, kai cia atejau, dar nezinojau, kaip cia reikia bendrauti ir kas cia is tiesu vyksta cool.gif

Festina lente, sveikinu is anksto, greitai cia niekam nebeliks atstumo smile.gif

Elegantiskai sninga, gera buti kartu, taip? wub.gif O tie pykciai galbut del to, kad negyvenot iki draugystes per atstuma pradzios, kaip sakoma, kad zmogu bent minimaliai pazinti, reikia su juo pergyventi visus metu laikus rolleyes.gif nors pas mus to nebuvo ir nezinau, del ko pyktis, kas tie buitiniai dalykai, kazkaip naturaliai abu apsitvarkom, as daugiau, man patinka, o vyras tegul daugiau dirba biggrin.gif
del ko pyktis, finansai aisku bendri, pasitikejimas smile.gif ir viskas tvarkoj smile.gif

Green tea* irgi jau baigėsi atstumas, jei gerai supratau, nes nera laiko atidziau pasigilint smile.gif

Sahar toliau skraido matau, smagu smile.gif is tiesu pas kai kurias tas atstumas toks mazas, kad jo beveik nera smile.gif

Elegantiskai sninga, super parasas smile.gif

Linkejimai, toks mazas cia burelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Ina: 22 lapkričio 2012 - 16:20
Sveikos mergytes 4u.gif per telefona pasijungiu paskaitineti, bet neprikomentuosiu, tiek kantrybes nera su telefu zaist hihihi.gif ryt velai parskrendu, tada viskka ir papasakosiu mirksiukas.gif o siaip namo nenoriu visai blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 22, 00:12)

Pyragas ne obuolių (šitą kepėm praeitą savaitę), o taip vadinamas „Negriukas“. Kakavinis su kakaviniu glaistu essen.gif
Sudega orkaitėje pyragai?

Tai vava, kad Zelandija šiek tiek per toli. Turbūt todėl ir atrodo kaip stebuklų šalis ir norisi nuvykti biggrin.gif Sutinku, kad buvimas kartu svarbiau, tada galima ir pasiaukoti šiek tiek. Bet kol kas tikiuosi nereikės spręsti dilemos dėl išvykimo, nes su MB nuomonės nesutampa rolleyes.gif

Taaaip, turim zuikiuką wub.gif Jam greit metukai wub.gif Jau išaugęs, pastorėjęs! Ir baisus tiniginys palikęs doh.gif Nebelaksto kaip tavo draugės triušiukas kas vakarą, tenka gudraut ir viliot iš narvelio biggrin.gif Aš jau irgi savąjį prisijaukinau visiškai, mieli gyvūnėliai bigsmile.gif O jūs nenorit kokio gyvūniuko?

Aš irgi panašiai jaučiuosi - mieguista, nedarbinga. Gal oras čia unsure.gif Nes keisti nieko iš esmės nenoriu smile.gif O tu turbūt darbą norėtum pakeisti?


Papildyta:
QUOTE(I.Ina @ 2012 11 22, 18:18)
Aš visas čia "pazistu" smile.gif Man malonu ateiti cia paskaityti, tik pati, kai cia atejau, dar nezinojau, kaip cia reikia bendrauti ir kas cia is tiesu vyksta  cool.gif

Labas 4u.gif Kad ir kas tu bebūtum biggrin.gif

Dėl bendraminčių temos.. Na, čia tik idėja mirksiukas.gif Nes vis tik ne santykių per atstumą pliusus ir minusus gvildename ištisai, o kalbame kasdienėmis temomis, tokiems plepesiams manau tas skyrelis tinkamesnis unsure.gif Dėl neradimo, tai užsiprenumeruoji ir visada randi. Dėl naujokių sutinku smile.gif Sakai, mūsų mažai ir naujokės nerastų? Na, jei mažiau būtų skaitinėjančių tyliai, o daugiau kalbančių, tada nebūtų mūsų tiek mažai biggrin.gif

Dėl paryškinto sakinio: o kas čia pas mus vyksta? biggrin.gif Nesupratau..
Manau žinau, kas tu (nes sakei, kad visas „pažįsti“), bet kad jau tu paslaptingai, tai ir aš taip pat pamėginsiu hihihi.gif Kaip su mokslais? mirksiukas.gif

Aha, baigėsi ir mano vargeliai ax.gif

Prisijunk paplepėti, o ne tik užbėk paskaityti, tai būrelis padidės ax.gif

QUOTE(sachar @ 2012 11 22, 18:46)

Labas! Vadinasi viskas puiku, jei nesinori grįžti wub.gif

Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Green tea, planuojam si savaitgali susitikt. Naujoji Zelandija nerealiai tolimai skamba, gal cia ir liks tik TB svajones. O net jei isvyktumet, svarbu, kad kartu 4u.gif MB svajonese orientuojas i Vokietija, bet butu man be galo sunku, visai nemoku kalbos, kai jo pagrindai puikus. O kad vienas vaziuot, tikrai nenoriu, man cia to atstumo per akis. Ir dar minetas isirusios draugu santuokos pavyzdys neikvepia smile.gif

Elegantiskai sninga, malonu matyt, daznai pagalvodavau, kaip sekasi ir ko nepasirodai 4u.gif Buitis yra buitis, del jos bijociau apsigyvent kartu, bet kai pagalvoji, skiriantys kilometrai ir laukimas taip daeda, kad kartais sveikiau saikingai pasipykt biggrin.gif

Festina lente, MB tures 4 savaiciu atostogas ziema, tai tikiuos, kad bent kiek ilgiau pabusim nei tik savaitgaliais. Siaip ziemos visai nelaukiu, nes buna sudetingiau del oro salygu susitikt, ta kokios pugos, tai saltys vos ne -30 doh.gif

Sachar, laukiam sugriztant, matosi, puikiai praleidai laika pas TB wub.gif Manau, visu sunkumu santykiuose kaip nebuve? thumbup.gif

IIna, gerai supratau, kad neskiria jusu atstumas, tik paskaitineji musu tema?
Atsakyti
QUOTE(I.Ina @ 2012 11 22, 17:18)
Sveikos smile.gif

Sitas sugrizimas priverte mane parasyti, nors bendravimas cia buvo ne visada malonus..smile.gif


Aš visas čia "pazistu" smile.gif Man malonu ateiti cia paskaityti, tik pati, kai cia atejau, dar nezinojau, kaip cia reikia bendrauti ir kas cia is tiesu vyksta  cool.gif

Festina lente, sveikinu is anksto, greitai cia niekam nebeliks atstumo smile.gif




Labas 4u.gif Jei mus visas zinai,tai gal tu buvusi oskolki,ar nebelyja?

Oi,atstumas pas mus dar bus,nujauciu ax.gif
Atsakyti
Festina lente, tu manes pasigedai kazkada, malonu smile.gif

Green tea*, tai skiria, tai neskiria smile.gif nesinori man atvirai bendrauti, "atmustas" tas noras turbut su visam.. schmoll.gif Tai aciu toms, kurios pasidalino, ir mokejo dalintis savo isgyvenimais smile.gif Ne visu bendravimas maloniai pildo rateli, kartais geriau patyleti smile.gif

Man labai idomu pasidare, kas yra buitis..pradejau bijot blush2.gif kas tai konkreciai? Ar tai tas, apie ka kalbejau kazkada? Kad per atstuma gali atidet pokalbi, o gyvenant kartu bus kitaip? Ar tiesiog tai nepilnas pazinimas zmogaus? Gal daugiau patirties turincios(gyvenimo patirties kad ir) atsakys smile.gif O gal, kol nera vaiku, nera buities, tos "ziauriausios" stadijos? Kai kalbejom skype, mes juk budavom taip pat uzsieme, pavarge ir dalindavomes rupesciais? Man cia daug diskusiju vertas klausimas, kas nutinka.. unsure.gif

Green tea*, taip, plepesiai, bet tos kelios senbuves ir vercia cia ateiti, nes skaityti senbuviu pasisakymus yra silta, tarp ju ir tavo 4u.gif nedaug zmoniu uzsuka cia, kiek matau, tos pacios likimo drauges, o kas skaito - nezinau smile.gif na bet bent karta metuose galetu isiterpti, jei taip yra biggrin.gif Nezinau apie prenumeravima blush2.gif bet tada naujokes nematytu, tas minusas didelis smile.gif o jei baigias tema, tai kitos jau nebematai, kad ir prenumeruoji? Nesu niekada to darius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Ina: 23 lapkričio 2012 - 00:40