Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos (I dalis):

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 26, 09:33)
Sveiki  4u.gif
Norėtumėm rudeniop link Ispanijos, bet neapsisprendžiam, ar į salas, ar į žemyninę dalį. Kur įspūdingesni objektai (kalnai, gal kažkokie tarpekliai, nežinau), kur galima daugiau kažko įspūdingo pamatyt? Kokios įdomesnės ekskursijos? Jei važiuotumėm į Ispaniją, tai, manau, netoli Barselonos būtumėm. Gal kas buvo tiek salose (bent vienoj iš jų), tiek žemyninėj daly? Gal galit pagelbėt?  4u.gif


Esu buvusi ir berselonos apylinkese ir poroje kanaru salu. man ir ten ir ten patiko smile.gif papludimiai panasus, o skirtumas tas, kad jei nori labiau poilsines keliones ir idomesnes gamtos pamatyt siulyciau i salas (ugnikalnis, lavos laukai, tarpekliai ir pan.), jeigu kelione labiau pazintine - i zemynine dali. man idomiausi objektai- pacioje barcelonoje- sagrada familia, guelio parkas, netoli barcelonos kalnuose- monserat vienuolynas, kiek toliau pavaziavus - salvador dali muziejus.
nzn, ar pavyko pagelbet? smile.gif
Atsakyti
Trumpai apie birzeli Tenerifeje.
Buvom 14 dienu - man tikrai per ilgai. Per 6 dienas su masiniuku ismaisem visas imanomas privaziuoti vietas, o likusios liko pliazui g.gif Kompanija mano nepasirase plaukti i kokia nors kita sala, tai teko kepintis...
Atostogavom Costa Adeje, oro temperatura apie 28, ant saules 40-43 laipsniai. Jokio debesiuko blink.gif
Kiek malemes siaurineje salos dalyje, nepasakyciau, kad ten zenkliai vesiau.
Saule kazkokia keista, jokie kremai nepadejo, nusilupau paciose neitikinamiausiose vietose, nors nesu kokia ypatinga baltaode...
Vandens temperatura nezinau kokia laipsniais, bet silta tikrai.
Gal kad per ilgai ten buvom ir jau nuobodziauti pradejom, gal kad sitos keliones laukiau labai labai seniai, kazkaip nepaliko labai jau didelio ispudzio..
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2008 06 27, 21:04)
Trumpai apie birzeli Tenerifeje.
Buvom 14 dienu - man tikrai per ilgai. Per 6 dienas su masiniuku ismaisem visas imanomas privaziuoti vietas, o likusios liko pliazui g.gif  Kompanija mano nepasirase plaukti i kokia nors kita sala, tai teko kepintis...
Atostogavom Costa Adeje, oro temperatura apie 28, ant saules 40-43 laipsniai. Jokio debesiuko blink.gif
Kiek malemes siaurineje salos dalyje, nepasakyciau, kad ten zenkliai vesiau.
Saule kazkokia keista, jokie kremai nepadejo, nusilupau paciose neitikinamiausiose vietose, nors nesu kokia ypatinga baltaode...
Vandens temperatura nezinau kokia laipsniais, bet silta tikrai.
Gal kad per ilgai ten buvom ir jau nuobodziauti pradejom, gal kad sitos keliones laukiau labai labai seniai, kazkaip nepaliko labai jau didelio ispudzio..


Gaila, kad kelione nepateisino lukesciu:( Vienai salai 14 d., jei nemegsti tingaus poilsio, manau tikrai per daug. Jei butumete aplanke dar bent viena sala, manau ispudziu butu daugiau ir poilsis nebutu taip prailges.
O masiniuka uzsisaket isanksto ar issinuomavot jau nuvazeve ten? Jei nepaslaptis kur ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2008 06 28, 05:00)
Čia turi omenyje kokias salas? Jei didesnes be šansų, o iš mažesnių - nėra lėktuvų.

Vieni pazistami skrido i Tenerife, poilsiavo savaite, plauke keltu i Lanzarote, ten prabuvo savaite ir is jos grizo atgal.
Klausiu todel, kad gal kas kitokius marsrutus yra tureje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2008 06 27, 22:04)
Trumpai apie birzeli Tenerifeje.
Buvom 14 dienu - man tikrai per ilgai. Per 6 dienas su masiniuku ismaisem visas imanomas privaziuoti vietas, o likusios liko pliazui g.gif  Kompanija mano nepasirase plaukti i kokia nors kita sala, tai teko kepintis...
Atostogavom Costa Adeje, oro temperatura apie 28, ant saules 40-43 laipsniai. Jokio debesiuko blink.gif
Kiek malemes siaurineje salos dalyje, nepasakyciau, kad ten zenkliai vesiau.
Saule kazkokia keista, jokie kremai nepadejo, nusilupau paciose neitikinamiausiose vietose, nors nesu kokia ypatinga baltaode...
Vandens temperatura nezinau kokia laipsniais, bet silta tikrai.
Gal kad per ilgai ten buvom ir jau nuobodziauti pradejom, gal kad sitos keliones laukiau labai labai seniai, kazkaip nepaliko labai jau didelio ispudzio..


Na, 14 dienu tai tikrai daug pasyviam poilsiui... g.gif , o ir del oro, keista, kad jus nustebote, juk normalu, kad vasara ten karsciau nei Lietuvoje, vasara hihihi.gif, manau i Kanaru salas pats tas is LT keliauti ziema, tuomet ir vanduo, ir oras pats tas, ryskus pokytis atvykus is Lietuvos, kur ziema, lieka didesnis ispudis, o ir 14 dienu nereikia, nebent dalyvausite visose eskursijose, pramogose, tuomet 14 dienu nera daug, gali ir pritrukti... bigsmile.gif Dar daug kas priklauso nuo kompanijos, su kuria leidi atostogas, tai jau pasitvirtino ne karta. 4u.gif
Gaila, kad atostogos nepaliko ispudzio... unsure.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(3vil @ 2008 06 26, 20:46)
na, tokios ispudingos archtekturos kaip barselonoje, kanaru salose tikrai neisvysi smile.gif o ji tikrai ispudinga!


drinks_cheers.gif , bet neaiku ko zmogus nori... bigsmile.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del parkingu Tenerifeje, na issinuomuoji masina, lankai zymias vietas, paistatyti juk kazkur reikia, parkingai mokami?
Kam nors teko patirti problemu del parkavimosi?
Atsakyti
Tenerifej uz parkavima niekur nemokejom, isskyrus prie Loro parko aiksteleje - lyg 2.50 EUR uz visa laika.
Del masinu nuomos kainu - galvojau uzsisakyti is anksto. Pigiausia, ka radau - Orcar. Bet internete man pasirode neaisku, kaip yra su draudimu - ar viskas itraukta. Tai ir nerizikavau.
Lygiai tokias pacias kainas, kaip maciau internete, gavom ir nuomos punkte vietoj.
Pvz. Seat Ibiza su oro kondicionierium kazkur 85 EUR/3 dienoms, dar nuomavomes ir Citroen Saxo - tiksliai 55 EUR/3 dienoms (sitam nebuvo kondicionieriaus, bet jokio skirtumo, nes ir Seate jis neveike smile.gif ) Beje, i kainas itrauktas pilnas draudimas. Jie reikalauja uzstato arba kreditines korteles, arba 50 EUR grynais.
Ta mazesne ir pigesne masina buvo gerokai jau aplamdyta, bet bent jau antru begiu i kalna traukdavo mirksiukas.gif

Tiesa, dar vienas idomus atvejis, kodel tikrai reikalingas pilnas draudimas. Prie musu viesbucio kelias dienas per savaite aiksteleje vykdavo turgus. Vakarais ta aikstele patapdavo stovejimo aikstele. Eilini vakara palikom ten savo blizganti Seata. Ryte jau turejom grazinti i nuoma, ateinam i aikstele, turgus pilnu tempu vyksta, o masinos tai nera blink.gif Susiradom koki tai apsaugininka ir rodom jam raktelius - tipo HELP HELP HELP!!!!!!!! O tas nei bum bum angliskai, kazka depozito, miradoro ir t.t. Kai isgirdom zodi policija ir depozito, jau pradejom itarti, kad bus beda. Taksistui tarptautine gestu ir garsu kalba pasakojom, kaip policija nutempe masiniuka... Finale, sumokejom apie 43 EUR bauda, gavom kvita ir pasiemem Seata is aiksteles kalnuose. Reikejo pamatyti ta Seata - nezinau, kokiu budu jie kelia ar tempia, bet toks vaizdas, kad masiniukas is virsaus buvo paimtas kazkokiom znyplem ir kazkur temptas. Dureles is abieju pusiu ilenktos ir gerokai nubrezta...O buvo tamsiai melynas blizgantis su 15.000 km rida. Toks beveik naujas...
Nuvarem ta vargsa Seata i nuomos garaza, atnesem i biura raktelius, padavem (tarpuose lietuviskai pasimeldem, kad tik neitu tikrinti...), pasiemem savo 50 EUR ir viskas. Keistai man kazkaip, nei nepaziuri, kas ten - gal visai koks lauzas likes nevaziuojantis, nei nepatikrina, kiek kuro bake...
Po keliu dienu ejom i ta pacia Orcar dar karta masinos. Tai labai normaliai susirado mano varda kompiuterinej sistemoj, padekojo, kad antra karta jau naudojames ju paslaugomis ir nei zodzio. blush2.gif

Del keltu ir skrydziu tarp keturiu pagrindiniu salu - tikrai yra ir be problemu. Visa info galima rasti internete. Tik su lektuvu bilietais tarp salu yra vienas niuansas - salu rezidentams ir turistams kainos gerokai skiriasi. Kiek maciau oro uosto departure lentose, tai skrydziu yra i visas salas, kurios turi oro uostus, ir tikrai ne po viena karta i diena.
O is zemyno i Kanaru salas skraido dauguma pigiu oro bendroviu, taip kad turint laiko ir noro tikrai galima susiorganizuoti.

Su tomis 14 dienu Tenerifej tikrai issiduriau g.gif , bet kai Madeiroj po 10 dienu grynai aktyvaus turizmo buvo labai gaila isvaziuoti, tai galvojau, kad bus pats tas. Na nesvarbu, dabar busiu gudresne ir koki vesu pavasari ar rudeni organizuosiuos jungtini tura po kelias salas.
Atsakyti
Picine, o kuriame mieste nuomavotes masiniuka?


Papildyta:
QUOTE(RudaakeRudaplauke @ 2008 06 30, 20:45)
Norejau paklausti del parkingu Tenerifeje, na issinuomuoji masina, lankai zymias vietas, paistatyti juk kazkur reikia, parkingai mokami?
Kam nors teko patirti problemu del parkavimosi?


Nera problemu drinks_cheers.gif , jei nerandi kur pasistatyti nemokamai, gali vaziuoti i pozemines mokamas mirksiukas.gif , su parkavimusi problemu tikrai gali buti Santa Cruze doh.gif , kaip sostine, taip ir uzsikise biggrin.gif , bet tam yra pozemines mokamos, dazniausiai pustustes lotuliukas.gif , visur kitur vazinejantis, tikrai rasite vietos, o vaziuojant i Loro parka, tai siulyciau ne prie pat parko statytis masiniuka, o Puerto de la Cruzo nemokamoje aiksteleje, nuo jos yra keliukas paeiti, bet nemanau, kad patrukdytu romantiskas pasivaiksciojimas plezu, beje, pakeliui yra grazus parkelis, galesite foto padaryti. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
es jau grįžom, buvom savaitę Fuertej smile.gif Likom patenkinti, mašiną nuomavomės - su parkavimu jokių problemų, vietų visad kur mums reikėjo rasdavom, o ir mokėt nereikia.
Atsakyti
Gal galėtum plačiau papasakoti - kur buvai, ką matei, kokias ekskursijas ėmei, kas patiko, nepatiko.. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_saule @ 2008 07 05, 15:05)
Gal galėtum plačiau papasakoti - kur buvai, ką matei, kokias ekskursijas ėmei, kas patiko, nepatiko.. Ačiū smile.gif

galiu smile.gif Bus ir nuotraukų, į bitę sukelsiu, vėliau įdėsiu nuorodą
Atskridus anksti ryte pasirodė, kad pakliuvom blogu oru - buvo apsiniaukę, bet kiek mes ten buvom - naktį visalaiką salą apdengia daug debesų, o ryte jie išsisklaido. Vėjas yra beveik visur išskyrus kokiose daubose, ir jis gan stiprus, paplūdymiuose truputį nešioja smėlį. Vanduo labai šiltas, tik toj vietoj kur mes gyvenom nebuvo didelių bangų. Gyvenom miestely Costa Calma, nuomavomės automobilį, aplankėm daugumą miestelių, važiavom prie švyturio kalnų takeliais - labai vingiuotais. Labai patiko Lajita Oasis Park - zoo ir botanikos sodai. manau tikrai verta apsilankyti. Viename salos gale yra tokia kaip dykumėlė - baltas smėlis, o ir bangos ten didelės.
Vienintėlis dalykas, kuris man nepatiko - Baku vandens atrakcijonų parkas. Nieko ypatingo, o gan brangus, už spinteles ir pripučiamus ratus reikia moketi atskirai (be ratų neleidžia į kaikuriuos kalnelius).
Atsakyti
NORIUZAKO drinks_cheers.gif Mums irgi labai dideli ispudi padare Lajitos Oasis parke...
Beje, o tam mieste, kur jus buvot apsistoje, aerouostas yra? Jis kaip sostine skaitos ar ne? (Man tie ispaniski pavadinimai blush2.gif ).. Mes gyvenom Corralejo mieste.. Vejuota nebuvo .. oras visa savaite pasitaike thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 05 liepos 2008 - 16:28