Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė - 2 dalis

Na čia vėl aš. Ką tik gavau emailą iš INS'o, kad your case for employment has been APPROVED!!! Taip kad kitą savaitę lauksim malonaus laiškelio.
Ech, labai gerai penktadienis prasidėjo!!!
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 04 28, 10:48)
Na čia vėl aš. Ką tik gavau emailą iš INS'o, kad your case for employment has been APPROVED!!! Taip kad kitą savaitę lauksim malonaus laiškelio.
Ech, labai gerai penktadienis prasidėjo!!!

cia tik tarp kitko,bet tas infopass veikia labai paprastai.Kai uzpildai ju duota forma jie tau ismes kalendoriu su laisvomis dienomis ir laiku,taigi pati gali rinktis kas tau patogu.
Atsakyti
QUOTE(linyte @ 2006 04 28, 07:43)
Siaip darbo leidimas uztrunka iki 90 d. tai dar nelabai turetum jaudintis..

Nevisada. Mes savo leidimam atnaujinti formas isiuntem gruodi. Po 3 mensiu gavom atsakyma, kad musu prasymai pervedami i local (Philos) ofisa, nes ten dabar guli musu byla. Pervede, o ten jie pastete i eile is naujo doh.gif Ir ta eile vel minimum 3 menesiam doh.gif Man jau ir zk atsiunte o apie darbo leidimui dar eile neatejo doh.gif .
Atsakyti
Kazin po interviu kiek reikia paprastai laukti kol atsiuncia zalia korta,jeigu viska sok ir niekas nedingsta? g.gif as nerimauju labai nesijuokit.....nes labai bijau kad viskas butu gerai.... unsure.gif
Atsakyti
Man atejo per savaite doh.gif Pamenu juokavom net, kad nespejom grizti namo po interviu, o korta jau buvo namuose. Nepradek visgi nerimauti, nes mano atveju siunte is arciau nei tau - Vermonto, bet turetum ir tu gauti labai greitai.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 30, 07:25)
Man atejo per savaite doh.gif Pamenu juokavom net, kad nespejom grizti namo po interviu, o korta jau buvo namuose. Nepradek visgi nerimauti, nes mano atveju siunte is arciau nei tau - Vermonto, bet turetum ir tu gauti labai greitai.

ZInok nervuojuos neklausk verysad.gif Nu bet tikiuosi geriausio, nes kaip nebenoriu vel to popierizmo..... netgi jeigu reikes to waiver tai jis uztruks apie puse metu verysad.gif ko labiausiai ir nenoriu..... nors advokatas sako kad nereikia 100%, inete isknisau visus galus kad irgi nereikia(advokatu nuomones) bet gali jie ir pareikalauti, tipo yra tokia galimybe, karocia.....tu zinai apie ka as sneku, mes kazkada diskutavom man rodos su tavim apie ta 212E section.....(subject or not subject), vienu zodziu.....jeigu reikes to waiver,aisku priduosiu viska...bet tada eisiu jau advance parole,nes taip bus greiciau, o to nesu niekada darius tai vel zinai kiek nervu visa tai kainuos....reikes is LT gauti pazyma kazkokia, is kur per ka net neisivaizduoju....oi kaip to as nenoriu....vel popierizmas..... nera nuotaikos visai,nes mintys vis sukasi kas bus jeigu bus......... sad.gif
Atsakyti
Itariu prastums tave, nes mato, kad nebus prie ko kabintis, jie patys laika gais jei prasys papildomu popieriu. Negalvok blogiausio dar drinks_cheers.gif

As kaip supratau tai 212E leidzia vedybas ir tau viskas bus gerai. Gal kas parasys is musu kas neturejo section 212E ir ka papildomai del to pilde? Nes zinau yra tokiu, kurios istekejo su ta viza be sios dalies. Puiki Mamyte, jei neklystu tavo viza pirma baiges ir paskui istekejai? Gal del to praso kazko, ar ziuri i vizos tipa jei ji buvo pasibaigus? Negalvok ko nezinai, jauciu be reikalo cia viskas neramu tau.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 30, 08:36)
Itariu prastums tave, nes mato, kad nebus prie ko kabintis, jie patys laika gais jei prasys papildomu popieriu. Negalvok blogiausio dar drinks_cheers.gif

As kaip supratau tai 212E leidzia vedybas ir tau viskas bus gerai. Gal kas parasys is musu kas neturejo section 212E ir ka papildomai del to pilde? Nes zinau yra tokiu, kurios istekejo su ta viza be sios dalies. Puiki Mamyte, jei neklystu tavo viza pirma baiges ir paskui istekejai? Gal del to praso kazko, ar ziuri i vizos tipa jei ji buvo pasibaigus? Negalvok ko nezinai, jauciu be reikalo cia viskas neramu tau.

Tikrai taip baigesi 2002 metu spali.....o istekejau 2004 geguze..... bet pries baigiantis vizai ja pratesinejau aisku suzinojau tik 2004 metais kad ji buvo dienied, t.y. man jos nepratese....anksciau to nezinojau nes tas paralegal kuriam sumokejau uz pratesima dingo....jis buvo man atfaxaves ta notice is imigracijos kad case atidarytas ir tiek...pameciau ta popieriuka, radau tik 2004 tada online patikrinau ta case, pagal case numbe ir ka raso kad adresatas nerastas nes tas asilas dave ne mano namu adresa o savo ofiso,kuris jau uzdarytas ir jis pats dinges buvo....as jai ta pasakiau ir turejau visas kopija ,o ji man sako vadinasi tu isbuvau realiai nelegali daugiau nei du metus, todel reikia to waiver, o as sakau ne, delto kad ant mano vizos tiksliau kitoj vietojs dar ant IAP-66 formos parasyta is not subject to two years residence requirement...va o ji kabinosi...na ziuresim....lauksiu matysim....gavosi taip kad ji nuejo pas supervisore pasitikslint tada mus vel atgal pakviete ir jau jai nebebuvo ka sako....o ka ta supervisore jai pasake as nezinau.....gal ji kadangi nezinojo nebenorejo nieko mum besakyti, galvoja gausi pastu ta savo ZK ir viskas....nezinau....vien zodziu....
Atsakyti
Puiki mamyte, as savo dvimete gavau per 5dienas po interviu, o dar po savaites atejo laishkas "jusu ZK approved ir tuoj bus atsiusta" lotuliukas.gif Nesinervuok smile.gif

Man labai keistai atrodo USA poziuris i santuoka su svetimtauciu - patys amerikonai buna engaged po metus ar du ar net daugiau, o va jei amerikietis tuokiasi ne su amerikieciu, tai apie ilga engagement gali pamirshti - arba iskart tuokiesi, arba max 3men fiancee viza unsure.gif Tai net normaliu vestuviu per tiek laiko neimanoma suruoshti doh.gif




QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 04 30, 09:12)
Kazin po interviu kiek reikia paprastai laukti kol atsiuncia zalia korta,jeigu viska sok ir niekas nedingsta? g.gif as nerimauju labai nesijuokit.....nes labai bijau kad viskas butu gerai.... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 04 30, 07:51)
Tikrai taip baigesi 2002 metu spali.....o istekejau 2004 geguze..... bet pries baigiantis vizai ja pratesinejau aisku suzinojau tik 2004 metais kad ji buvo dienied, t.y. man jos nepratese....anksciau to nezinojau nes tas paralegal kuriam sumokejau uz pratesima dingo....jis buvo man atfaxaves ta notice is imigracijos kad case atidarytas ir tiek...pameciau ta popieriuka, radau tik 2004 tada online patikrinau ta case, pagal case numbe ir ka raso kad adresatas nerastas nes tas asilas dave ne mano namu adresa o savo ofiso,kuris jau uzdarytas ir jis pats dinges buvo....as jai ta pasakiau ir turejau visas kopija ,o ji man sako vadinasi tu isbuvau realiai nelegali daugiau nei du metus, todel reikia to waiver, o as sakau ne, delto kad ant mano vizos tiksliau kitoj vietojs dar ant IAP-66 formos parasyta is not subject to two years residence requirement...va o ji kabinosi...na ziuresim....lauksiu matysim....gavosi taip kad ji nuejo pas supervisore pasitikslint tada mus vel atgal pakviete ir jau jai nebebuvo ka sako....o ka ta supervisore jai pasake as nezinau.....gal ji kadangi nezinojo nebenorejo nieko mum besakyti, galvoja gausi pastu ta savo ZK ir viskas....nezinau....vien zodziu....

Puiki_mamyte, tikrai nesinervuok, viskas bus gerai su tavo žk.
prie formos 485 yra supplement A, kuri reikia pildyti jei buvai nelegalus ir mokėti baudą:
Aliens in the United States who have an
immigrant visa immediately available, but who entered the United States without inspection, remained in the United States
past the period of admission
, worked unlawfully, or are otherwise ineligible for adjustment of status under section 245© of
the Act must submit this form along with Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status.
NOTE:
If you are applying to adjust as the spouse or unmarried minor child of a U.S. citizen or the parent of a U.S. citizen child at
least 21 years of age, and if you were inspected and lawfully admitted to the United States other than in C-1 or S nonimmigrant status,
you do not need to file this form.
Bet čia aiškiai nurodyta kad sutuoktiniu tai neliečia, todėl nelegalumo ji negali tau prikišti. Mano situacija buvo dalinai panaši į tavo, savo kortą gavau turbūt po savaitės po interviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renaldina @ 2006 04 30, 21:58)
Puiki_mamyte, tikrai nesinervuok, viskas bus gerai su tavo žk.
prie formos 485 yra supplement A, kuri reikia pildyti jei buvai nelegalus ir mokėti baudą:Aliens in the United States who have an
immigrant visa immediately available, but who entered the United States without inspection, remained in the United States
past the period of admission
, worked unlawfully, or are otherwise ineligible for adjustment of status under section 245© of
the Act must submit this form along with Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status.
NOTE:
If you are applying to adjust as the spouse or unmarried minor child of a U.S. citizen or the parent of a U.S. citizen child at
least 21 years of age, and if you were inspected and lawfully admitted to the United States other than in C-1 or S nonimmigrant status,
you do not need to file this form.
Bet čia aiškiai nurodyta kad sutuoktiniu tai neliečia, todėl nelegalumo ji negali tau prikišti. Mano situacija buvo dalinai panaši į tavo, savo kortą gavau turbūt po savaitės po interviu  smile.gif



Va va renaldina gal ta ji ir turejo itariu omenyje.....nes as jai kaip pasakiau apie ta e section ji man sako cia A blink.gif sakau ok tada as nezinau kas ten,gal kazkas naujo unsure.gif Ai nu ziuresim cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 01 gegužės 2006 - 14:27
Sveikos,
Na pagaliau gavo vyras darbo leidimą šiandien. Iš kart nuvarė į SS ofisą išsiimti numerio ir čia vėl naujiena - atseit jūsų darbo leidimas dar nepatvirtintas, taip kad numerio išdavimas užtruks dar apie 4 sav. Aš tai nebuvau girdėjus, kad tas darbo leidimas dar kažkaip turi būti tvirtinamas... Oi kaip visas tas procesas lėtai vyksta, siaubas kažkoks. Jau atrodė, nueis, užpildys paraišką, po savaitės gaus ss numerį, o čia ir vėl laukt...
Taip kad eilinį kartą paklausiu, kiek ilgai jūs laukėt savo numeriuko?
Atsakyti