Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė - 2 dalis

QUOTE(Merguzele @ 2006 05 01, 15:36)
Sveikos,
Na pagaliau gavo vyras darbo leidimą šiandien. Iš kart nuvarė į SS ofisą išsiimti numerio ir čia vėl naujiena - atseit jūsų darbo leidimas dar nepatvirtintas, taip kad numerio išdavimas užtruks dar apie 4 sav. Aš tai nebuvau girdėjus, kad tas darbo leidimas dar kažkaip turi būti tvirtinamas... Oi kaip visas tas procesas lėtai vyksta, siaubas kažkoks. Jau atrodė, nueis, užpildys paraišką, po savaitės gaus ss numerį, o čia ir vėl laukt...
Taip kad eilinį kartą paklausiu, kiek ilgai jūs laukėt savo numeriuko?



As laukiau savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 05 01, 05:09)
Va va renaldina gal ta ji ir turejo itariu omenyje.....nes as jai kaip pasakiau apie ta e section ji man sako cia A  blink.gif sakau ok tada as nezinau kas ten,gal kazkas naujo  unsure.gif Ai nu ziuresim cool.gif

o ar bandei tikrinti savo pareiškimo statusą INS puslapyje? https://egov.immigra...earchDisplay.do
jie aišku neįmeta ten visų pakeitimų taip greitai gal, bet gal jau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renaldina @ 2006 05 01, 21:08)
o ar bandei tikrinti savo pareiškimo statusą INS puslapyje? https://egov.immigra...earchDisplay.do
jie aišku neįmeta ten visų pakeitimų taip greitai gal, bet gal jau bus  smile.gif

EIktu doh.gif ten zinok info kaip stovi ta pati kad mano case gautas taip ir po siai dienai stovi, as pamenu kaip mano vyras gavo laiska del interviu pilietybei jo byla is ten jau buvo isimta kai tik issiustas buvo tas laiskas jam, o mano tai ir case atidariau taip stovejo, ir laiskas atejo taip stovejo ir interviu praejau dar vis tebestovi doh.gif
Atsakyti
Man ta sistema niekad neveike, tik pending rase visada.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif nezinau kokioj temoj labiausiai tiktu paklausti, tai klausiu cia; mes norim , kad vasara vyro sesuo atvaziuotu pasisveciuot, jai 16 metu, man idomu ar dar yra tokie dalykai kaip iskvietimai ar kazkas tokio, zinau, kad anksciau buvo anketos , kurias reikedavo uzpildyti, gal kas turit tokiu anketeliu pavyzdziu ar siaip ka galit patarti siuo klausimu ?
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2006 05 22, 10:13)
Sveikutes  4u.gif nezinau kokioj temoj labiausiai tiktu paklausti, tai klausiu cia; mes norim , kad vasara vyro sesuo atvaziuotu pasisveciuot, jai 16 metu, man idomu ar dar yra tokie dalykai kaip iskvietimai ar kazkas tokio, zinau, kad anksciau buvo anketos , kurias reikedavo uzpildyti, gal kas turit tokiu anketeliu pavyzdziu ar siaip ka galit patarti siuo klausimu ?

kaskas buvo mineje kad tokiu kaip iskvietimu nera. mano brolis pries du metus ejo, su iskvietimu, ir negavo. bet priezastis buvau as.
turiu pavyzdi bet namie
Atsakyti
RIDZI, paieskok temos "giminiu iskvietimas i JAV", ten placiau kalbeta.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 22, 21:27)
RIDZI, paieskok temos "giminiu iskvietimas i JAV", ten placiau kalbeta.

Aciu...einu ieskoti seno Fasolkos e-mailo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kagi parasysiu ir as trumpai....
Pridaviau savo byla 2005 liepos 29...... pirstu antspaudam pakviete labai greitai gal uz poros menesiu.... tada labai greitai gavau leidima darbui....o del interviu laiska gavau jau apie vasario viduri, interviu buvo balandzio 26,2006 iskarto stampo i pasa negavau , nes dar kilo klausimu del mano vizos sukuria as atvaziavau.... kadangi advokato i interviu neemiau, tai teko ji nusiusti su ja pasiklabeti geguzes 19, 2006, tada mano byla jau buvo approved ta pacia diena... ir pirmadienin geguzes22,2006 jau isiunte man welcome notice, kuria gavau geguzes 26. O uz savaites gavau ir ZK. Zodziu pati byla iki interviu laisko gavimo truko puse metu.... tai tiek apie ZK.

Tiesa jau praejusia savaite gavau laiska is LR Migracijos departamento Pilietybes reikalu skyriaus, kad mano vyro dvieju pilietybiu klausimas buvo isnagrinetas, taip kad jis yra ir amerikos ir lietuvos pilietis. smile.gif Visas nagrinejimo procesas truko nuo kovo 2,2006 iki birzelio menesio pradzios,t.y. apie 4 menesius....


Laukiu ziniu del vaiko pilietybes, tai uztruks siek tiek ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2006 05 22, 18:13)
Sveikutes  4u.gif nezinau kokioj temoj labiausiai tiktu paklausti, tai klausiu cia; mes norim , kad vasara vyro sesuo atvaziuotu pasisveciuot, jai 16 metu, man idomu ar dar yra tokie dalykai kaip iskvietimai ar kazkas tokio, zinau, kad anksciau buvo anketos , kurias reikedavo uzpildyti, gal kas turit tokiu anketeliu pavyzdziu ar siaip ka galit patarti siuo klausimu ?



mano sesė 15os metų pernai ėjo, be jokių iškvietimų, pasakė važiuoju sesės ir dukterėčios aplankyt, į Meiną pažiūrėt. Gavo po 3 minučių pokalbio 5 metam (čia tipo vaikiškos vizos:) ) Aš pati niekad su įmigracija nebuvau susipykus. Vaikam labai lengvai duoda.

O šiaip iškvietimų giminėm nieks dabar neprašo. Čia tais laikais reikėdavo, kai dar interneto nebuvo, žmonės laiškais susirašinėdavo.
Atsakyti
Merginos ar kam nors buvo atsitike taip kad isvaziuojant is Jav niekas nepaeme i-94 formos, kuri irodo kad isvykai is salies.Mano mamai taip atsitiko ir labai susinervinau , nes per darbuotoju ziopluma, dabar mano mama tures poblemu.Ir dar noriu paklausti ar kai atvaziuoji i lt ar deda ten i pasa koki nors stampa kad atvykai i sali, nes mano mama sako kad niekas jai Lt stampo nedejo tik paziurejo i pasa ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2006 08 04, 21:52)
Merginos ar kam nors buvo atsitike taip kad isvaziuojant is Jav niekas nepaeme i-94 formos, kuri irodo kad isvykai is salies.Mano mamai taip atsitiko ir labai susinervinau , nes per darbuotoju ziopluma, dabar mano mama tures poblemu.Ir dar noriu paklausti ar kai atvaziuoji i lt ar deda ten i pasa koki nors stampa kad atvykai i sali, nes mano mama sako kad niekas jai Lt stampo nedejo tik paziurejo i pasa ir viskas.

nieks ir neturi paimti,ji paims kita karta kai ji ivaziuos i saly.jos irodymas kad ji laiku gryzo yra lektuvo bikietas,ji tikrai svarbu issaugoti.
Atsakyti