Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

Labas merginos,

Paskaiciau Jusu isgyvenimus ir supratau kad tokiu zmoguciu iskankintu kaip as daug ant svieto🥺Du metus turiu letini pusles uzdegima ir sergu realiai beveik nuolat, jei pagereja kokiam menesiui be antibiotiku tai jau laime🙁 isbandziau visokiausius antibiotikus, Canephrona, D-Manoze irgi geriau nuolat, vis tiek man kartojasi ir kartojasi. Vienintelis gal siektiek padejo man kai profilaktiskai vartojau tai Urosept bet tik nustojau gert i vel🤦♂ Dabar vel sueme tai isgeriau kursa Uvamin, tada kursa Amoxicilin ir dabar Ciprofloxacin geriu.. siek tiek padeda bet nevisiskai. Man jau smegenys baigia pro ausis isvarvet, negaliu normaliai gyvent, nieko planuot, niekur eit.. 🥺🥺🥺 urologas patare pabandyt pusles instiliacijas 8 savaites, gal kuri bandet ir ar padejo? Gal dar kas turit kokiu geru papildu/vaistu ar apskritai metodu atrade nes as jau tokioj nevilty kad nebegaliu

Atsakyti

Sveikos merginos! Labai noriu pasidalinti savo istorija ir atrastais vaistukais nuo pūslės uždegimo.

Man pūslės uždegimas jau kamavo nuo mokyklos laikų, o paskutiniu metu jis buvo tiesiog nebepakeliamas. Perėjau labai daug daktarų ir išbandžiau visokiausių vaistų, papildų, arbatų.. Man rado e.coli bakteriją, kurią ale mes turime visi, bet pas mane ji pasireiškia būtent piktybiškai, sukelia pūslės  uždegimą. Kiek buvau pas daktarus, išrašydavo antibiotikų, spanguolių tablečių ir pan. Niekas nepadėjo visiškai, gal kažkiek aprimdavo šiaip ne taip po meškauogių arbatos, bet vaistai tai išvis nieko nepadėdavo. Paskutinius kartus, kai buvo pūslės uždegimas, jis kartojosi, kokius 4 mėnesius, tuo pačiu metu, kamavo žiaurūs skausmai, negalėjau eiti į darbą ir kiekvieną kartą, kai praeidavo, tiesiog baiminausi, kad kokia nors aplinkybė jo vėl neišauktų, pvz. šaltis, mylėjimasis, jei prausdavausi, tai jei patekdavo dušo priemonės ar muilo ten, iškart prasidėdavo, vonioj pagulėdavau, vėl prasidėdavo, į baseiną nueidavau vėl prasidėdavo, negalėjau visiškai gyventi normalaus gyvenimo, nes visuomet buvo baimė, kad teks vėl kentėti tuos skausmus..

Perskaičiau šiame forume vienos merginos atrastą papildą D-Manosse, kuris būtent padeda kovoti su e.coli bakterija. Jo veikimo principas toks, kad neleidžia bakterijai prisikabinti prie pūslės sienelių ir tokiu būdu nesukelia pūslės uždegimo. Svarbiausia, kad šio papildo nėra LT, todėl pradėjau knaisiotis po užsienio forumus. Ten merginos taip pat buvo labai patenkintos. Užsisakiau šį vaistuką iš vienos pažįstamos, kuri užsiima Ringanos (natūralių maisto papildų gamintojos, kurios gamykla yra Vienoje) maistų papildų užsakymais. Išbandžiau vaistuką ir jau pusė metų pūslės uždegimo nebuvo! Žiauriai padėjo, o jau kiek aplinkybių buvo, nuo kurių iškart prasidėdavo pūslės uždegimas. Todėl negalėjau nepasidalinti šiuo stebuklingu vaistu su jumis, nes didelė užuojautą toms, kurias kamuoja ši nelemta liga..

Daugiau apie D-Manosse galite pasiskaityti čia: https://www.healthli...or-uti#research

O mano vaistukai, kuriuos vartoju yra čia: https://www.ringana....-hydro/?lang=en

Jei reiks pagalbos kam nors užsisakant šį produktą, rašykit į PM, duosiu kontaktą merginos, kuri daro užsakymus.

Sveiki,

O tuos Ringana vaistukus kiek laiko vartojot? As uzsisakiau dabar nes jau nebezinau ko griebtis🥺

Atsakyti

Turiu klausimėlį. Įtariu, kad kelis metus kankina kartais atsinaujinantis uždegimas, tačiau simptomai ne visai atitinka. Paūmėjimas, kai sušalu (bet gal
tik sutapimas). Skausmo beveik kaip ir nebūna, gal tik kartais makšties išsausėjimas ir perštėjimas. Gal kiek padažnėja šlapinimasis. Esmingiausias
simptomas - skystos nemalonaus kvapo išskyros. Ar nors vienai taip yra buvę? Nes rašo, kad išskyros šlapimo pūslės atveju nepasikeičia. Gal vis dėlto čia
kokia kita infekcinė liga ir visai ne su šlapimo pūsle?

Atsakyti