Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

help.gif help.gif prašau skubios konsultacijos!

aptepiau dviejų aukštų tortą: vieną aukštą snickers kremu (sviestas ir rududu), kitą - rafaelo kremu (kur kartu su grietinėle). Apdengiau MMG, kaip ir turėtų tikti. Bet po to kai lyginau torto šonus - pasišlapinau rankas ir tortas blizgėjo, buvo kaip apipiltas vandeniu. Prieš puošdama gėlytėm vandenį apvaliau virtuviniu rankšluosčiu, nes neišmaniau ką daryt, bet jis vis tiek nenudžiūsta galutinai ir šaldytuve "rasoja".

Patarkit, ką daryt? Krikštynos rytoj. 4u.gif

Iš anksto dėkoju už patarimus aciuks.gif
Atsakyti
O kam Jus pries dengdama rankas slapinotes??? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2012 07 27, 11:22)
O kam Jus pries dengdama rankas slapinotes??? g.gif

gal ne taip parašiau: aš masę glosčiau su šlapiom rankom, kad masės būtų lygesnis paviršius... doh.gif

Neišmanau ką daryt: ar valyt, ar iš šaldytuvo išimt, ar kokia cukraus pudra barstyt.... doh.gif
Atsakyti
O jūs rafaelo neaptepėt sviestiniu kremu?
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 07 27, 11:35)
O jūs rafaelo neaptepėt sviestiniu kremu?

norėjau pasilikti dalį sviestinio kremo dalies ir ja aptepti, bet pamiršau ir nenorėjau lėkt dėl naujo kondensuoto p. į parduotuvę. Bet prisiminiau,kad MMG tinka ir grietinėlės aptepimas... g.gif

Jau perdaryt tai be šansų doh.gif dviejų aukštų 5 kg tortas, saviems labai gražus biggrin.gif (įkelsiu paskui parodyti). Kiekvieną kartą padarius šleivą kreivą tortą su dengimo mase noriu lenkt žemai galvą prieš temos senbuves doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 27 liepos 2012 - 11:40
Nu nežinau, bet manau reikėjo aptepti sviestiniu kremu , o jei turit laiko ir noro nuimkit tą masę aptepkit sviestiniu ir naujai uždengsit. bet kai lauke toks oras, ir man biški drėksta viršus išėmus iš šaldytuvo.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 07 27, 11:46)
Nu nežinau, bet manau reikėjo aptepti sviestiniu kremu , o jei turit laiko ir noro nuimkit tą masę aptepkit sviestiniu ir naujai uždengsit. bet kai lauke toks oras, ir man biški drėksta viršus išėmus iš šaldytuvo.

dabar tortas pas tėvus tai tiksliai situacijos nematau, bet man atrodo, kad drėgsta ne nuo apatinio kremo, bet neišdžiūsta mano "glostymas" g.gif visas tortas šlapokas

Tai gal nusausint ir nešt į rūsį?

Jau nuimt ir perdengt nėra galimybių ir laiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 27 liepos 2012 - 11:54
tortas rasoja nuo perdideliu temp skirtumu.visu pirma,saldytuve padarykit kartonine sienele nuo saldytuvo sienos,visu antra-maziau darynekit saldytuvo dureles,nes kuo dazniau lysit i torta ziureti,tuo labiau jam kenksit ileisdama i saldytuva kambario karsti ir taip sukeldama saldytuve dregme.jei tortas blizga ,tai jau niekaip jus to blizgesio nepanaikinsit..jei blizga demem,tiesiog ji visa tolygiai su teptuku vandenuku nutepkit ir viskas-bus tiesiog blizgantis tortas.jei blizga tik kazkurioj vietoj,gal galima ten kazkaip pamaskuoti-kokiu pabarstuku toj vietoj paberti(aisku,kad ju spalva butu i tema:-) ) ,arba kokiu gelyciu patupdykit-betkoks trukumas gali virsti nauja torto dekoracija-privalumu biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena
Cossette aš tai jusu vietoj nuo rafaelo lupčiau mase ir daryt iš naujo , ir jokiu budu nešlapinkite jo ohmy.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos už atsakymus 4u.gif daugiau jau nešlapinsiu biggrin.gif

O gal aptept degtine? Tai būtų specialiai blizgantis g.gif ją skiesti reikia su vandeniu?
Atsakyti
Nieko nelupkit, nes vistiek rasos mase... tokiais orais ner ko noret...
Atsakyti
Laba diena šaunuolės bigsmile.gif , jetau kiek tortų nuostabių ....

eda.dita .... dingo rašymo refleksas wub.gif
Nevute , kaip visada , begalinė tvarka darbuose , o ir darbai wub.gif
niukse ,
erikiuxxx ,
leila10 ,
likta ,
O-RE-AR ,
dani84 ,
versaal
.... wub.gif ....ir kitų , ir kitų , ir kitų wub.gif

------------------------------------------------------------------------

Mano , truputis .

user posted image...user posted image

user posted image...user posted image

user posted image
Atsakyti