Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Neee nu @adrij@ kai ideda tai sleptis daugeliui reikia,man tame tarpe irgi lotuliukas.gif Jums atskiros temos jau reikia,profu mirksiukas.gif

O jei i tema,tai is ko padaryti tie saldainukai ant pagaliuku,gal cukrine mase? nes taip norisi kad butu valgoma viskas kas ant torto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 07 27, 13:34)
Nieko nelupkit, nes vistiek rasos mase... tokiais orais ner ko noret...


tikrai taip. As vakar juostele atlasine dejau be kliju, nes tiek rasojo isimtas is saldytuvo doh.gif

Prasau patarimo: dvieju aukstu tortui (meduti ir rafaelo), kurios rusies daryti apatini, o kurios virsutini geriau. Tortas bus apie 4-4.5 kg
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 07 27, 13:57)


O jei i tema,tai is ko padaryti tie saldainukai ant pagaliuku,gal cukrine mase? nes taip norisi kad butu valgoma viskas kas ant torto ax.gif


Pagaliukai nevalgomi schmoll.gif , o iš ko jie galėtų būti , nevalgomi ? g.gif
Dėkui 4u.gif , o temos tikrai naujos nereik , nes profas ( su diplomu ) tik vienas .... liūdna jai ten bus vienai , lai čia deda savo šedevrus thumbup.gif .

user posted image...user posted image

user posted image...user posted image

user posted image...user posted image

user posted image

user posted image...user posted image
Atsakyti
Vajetus, ir vel uztaikiau po Adrijos sedevru doh.gif Tai dabar mano kuklus pradedanciosios tortukai visai atrodys baisus. Nu bet tiek jau to, pasirodau

Krikstynu tortukas, maskarponinis su persikais

user posted image

Cia dviems draugeliams metinukams dvipusis tortas. Snikersas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2012 07 27, 14:13)
tikrai taip. As vakar juostele atlasine dejau be kliju, nes tiek rasojo isimtas is saldytuvo  doh.gif

Prasau patarimo: dvieju aukstu tortui (meduti ir rafaelo), kurios rusies daryti apatini, o kurios virsutini geriau. Tortas bus apie 4-4.5 kg


Ant Rafaelo medutį smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 07 27, 14:54)
Ant Rafaelo medutį  smile.gif .



Labai aciu uz atsakyma.

Atsakyti
@adrij@ nuostabus šedevrų paradas , čia tai bent padirbėta, Jums ir karštis netrukdo, niekas nešlapiuoja, tortai idealūs.
Mingailiux koks gražus angeliukas ir lėlytės
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 07 27, 14:20)
Pagaliukai nevalgomi  schmoll.gif , o iš ko jie galėtų būti , nevalgomi ?  g.gif
Dėkui  4u.gif  , o temos tikrai naujos nereik , nes profas ( su diplomu )  tik vienas .... liūdna jai ten bus vienai , lai čia deda savo šedevrus  thumbup.gif .



as ir klausiu apie tuos kas ANT PAGALIUKO biggrin.gif na ne vien as jau sakiau kad pastiliazas lipdymui ner labai skanus kad valgyti,bent jau pas mane is 4 vaiku nieks nevalgo jokiu figureliu,padarytu is jo,ar tos dengimo mases schmoll.gif tai ir klausiu is ko saldainiukai,gal is cukrines mases blush2.gif
diplomas ir pas mane guli laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2012 07 27, 14:57)
Labai aciu uz atsakyma.


O as kaip tik deciau meduti i apacia, nes jis daug tvirtesnis...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 07 27, 15:12)
O as kaip tik deciau meduti i apacia, nes jis daug tvirtesnis...



doh.gif g.gif tai ka daryti. nu as dabar darau toki mini savo gimtadieniui, tai pas mane rafaelo irgi apacioje. Gal tada reiks deti vamzdelius, bet man taip nepatinka tie kisimai tvirtiimu i vidu unsure.gif
Atsakyti
Mano daromas Rafaelo daug sunkesnis ir tvirtesnis nei medaus .

Ačiū likta 4u.gif , aš su megztinuku vaikštau po namus ax.gif .

guziukas , kai masę padarai skanią , tai vaikai pirma suvalgo papuošimo saldainiukus , o tik paskui čiulpia čiupa -čiupsus iš parduotuvės , todėl kitos mamytės ir prašo , kad padaryčiau daugiau tortinių saldainiukų biggrin.gif . Ai , diplomas dar nieko nereiškia , ( tik prideda - prof . ) , už jį darbai kalba mirksiukas.gif .
Atsakyti


QUOTE(@adrij@ @ 2012 07 27, 12:48)
erikiuxxx ,

WOW bigsmile.gif , kaip miela, kad papuoliau i jusu, isvardinta desimtuka clap.gif
aciuks.gif

O jusu tortukai kaip visada , 100 balu is 10 bigsmile.gif wub.gif
su saldainiais nerealus wub.gif , su trafaretu labai patiko wub.gif butent toki nusiziurejusi esu, bet nesugalvojau kaip papuosti ji galima, dabar jau isivaizduoju mazdaug ax.gif
vestuviniai visi thumbup.gif bet si kart man baltas i aki krito wub.gif wub.gif wub.gif


QUOTE(Mingailiux @ 2012 07 27, 13:49)

tavo tortukai irgi nuostabus bigsmile.gif net labai wub.gif lelytes superines wub.gif
turbut veidukams molduka turi ? nes tokie grazuciai visi mirksiukas.gif




Papildyta:

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 07 27, 07:42)

krikstinu nuostabus tortukas wub.gif

QUOTE(leila10 @ 2012 07 27, 08:08)
Sveikutes. Atnesu savo tortuka. nedidelems vestuvems  smile.gif Kaip noreciau atostogu..... vacation4.gif

labai mielas wub.gif
ir as atuostogu nuoriu laugh.gif

QUOTE(astraemi @ 2012 07 27, 09:06)

labai skaniai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 27 liepos 2012 - 14:45