Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

labas rytas 4u.gif

sitoj temoj ir akis pamest galima, nuo visu groziu wub.gif man labai patinka kad vaikeliu, gulinciu ant torto, uzpakaliukus uzdengia kaspinukais ar dar kuom, ant adrijos torto pamaciau ir jau ne pirma karta, tikrai daug graziau atrodo nei pliki wub.gif


QUOTE(niukse @ 2012 08 11, 17:19)
Jatus kaip skaniai atrodo jusu riesutelis. Labai prasau receptelio  smile.gif

Ir tortinukai taip pat faini  thumbup.gif
As karta dariau bet kazkokie perminksti gavosi nusmuko ant pagaliuku, gal pasakytumet pagal koki recepta juos daret?Aciu  4u.gif |


riesutelio receptukas labai paprastas. kepiau rafaelo biskvita, tik vietoj 230 gr miltu dejau 200 gr miltu ir 30 gr kakavos. maciau kad kaikurios rase kad sukrenta tas biskvitas, nezinau kodel, bet man jis gaunasi puikiai, daznai net reikia nupjaut virsune g.gif visad kepu tiksliai pagal sita recepta rafaelo biskvitas na o pertepimas tai man labai patikes is vieno torto, sokoladinis ganasas (grietinele +sokoladas) su amaretu ir norimais smulkintais riesutais. sulaisciau tortuka citrinos sulciu ir vandens misiniu. tortukas gavosi saikingai saldus, slapias, su amareto prieskoniu. man asmeniskai jis labai patiko. tiksliu pertepimo proporciju pasakyt negaliu, nes viska dejau 'is akies' ax.gif

na o del tortinuku, tai taip pat sunku ka ir parasyti. tiesiog turejau meducio lakstu likuciu, juos sutrupinau, idejau truputi plaktos grietineles, suminkiau kamuoliuka, toki kuris ant pagaliuko laikytusi, pagaliuko galiu pamirkiau i sokolada, tada ikisau i rutuliuka, taip visus is eiles. tada vel pradejau nuo pirmojo, nes jis jau buvo apstinges. svleniai pamerkiau i tirpinta sokolada, apsukau pora kartu, leidau graziai nuvarvet, kai jau maciau kad nebeteka sokoladas, pastaciau sustingti mirksiukas.gif sokoladinius tortinukus padariau is riesutelio torto likuciu biggrin.gif tik dar rekejo dadeti sokoladiniu trupinuku nes buvo perminksta mase, paemus visa torto gabaleli, butu buve neblogai nuimt truputi pertepimo. tik va proporciju ir vel negaliu parasyti, nes viskas 'is akies' blush2.gif

tikiuosi siek tiek padejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 08 11, 12:27)
visu darbai labai grazus, o mane labiausiai zavi mingailiux darbai  wub.gif  tokie tvarkingi, silti, zaismingi  wub.gif 

dariau pabandymui tortinukus (cake pops)  ax.gif

Aciu labai blush2.gif
Pirma karta girdziu apie tortinukus. Kaip fainai wub.gif O kaip jie darosi? Koks ju receptas? Visai nebloga ideja vaiku baliams bigsmile.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 08 11, 13:33)
grazu,bet as vis krikstynu torto laukiu biggrin.gif  ar kitam savaitgaliui jis bus?  bigsmile.gif

Anastasijos? Kitam smile.gif Ji zinok nieko naujo neissirinko, is mano jau darytu, taip, kad nieko naujo nepamatysi wink.gif

QUOTE(sarah- @ 2012 08 11, 15:39)
Mingailiux-gulbes darytos su siom formelem,tik niekur as neradau kaip daryti,tai ten ipakavime viskas yra aprasyta(anglu kalba zinoma)...tik daug darbo yra smile.gif

Nesu maciusi ebay, reikes paieskoti geriau. Man tokios grazios tos gulbes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 08 12, 08:53)
Aciu labai  blush2.gif
Pirma karta girdziu apie tortinukus. Kaip fainai  wub.gif O kaip jie darosi? Koks ju receptas? Visai nebloga ideja vaiku baliams  bigsmile.gif



cia gal as biski klaidinu, nes mudvi su dukryte juos pavadinom tortinukais blush2.gif nes zinojom tik angliska pavadinima CAKE POPS o norejosi lietuvisko, tai ir pavadinom tortinukais (kaip ciulpinukais) biggrin.gif o kaip dariau jau parasiau 4u.gif
ebejuj tikrai yra pirkti net ir pagaliuku jiems, maiseliu ir kaspineliu ipakavimui ax.gif bei spalvoto sokolado butent tortinukams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 12 rugpjūčio 2012 - 08:04


Labas rytas .

Gulbė yra surbitone smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 12 rugpjūčio 2012 - 08:31
QUOTE(@adrij@ @ 2012 08 11, 21:10)
likta , sakai autorė senai čia buvo ... na gal , jei vakar diena yra seniai  biggrin.gif .

Labas rytas,
Gal ir buvo, nepastebėjau,matyt norėjo likti incognito biggrin.gif
Atsakyti
Kad netusciom - kelis tortikus pasirodau:

Karamelinis, pastilazas (su mintimi - gana tu telefoniniu pokalbiu)

user posted image

Negriuikas, vysniu karamelinis, jogurtinis, pastilazas

user posted image

Napoleonas, pastilazas

user posted image

Medaus, pastilazas

user posted image

Jogurtinis, pastilazas

user posted image

Juodasis miskas, pastilazas

user posted image

Juodasis miskas, pastilazas

user posted image

Jogurtinis, pastilazas

user posted image



Papildyta:
Sokoladinis, pastilazas

user posted image

Medaus, pastilazas

user posted image

Jogurtinis, pastilazas

user posted image

O cia toks paprastutis, Napoleonas, trupinukai smile.gif

user posted image


Papildyta:
Turiu dar kelis keksiukus ir pyragaicius smile.gif

Ivairus, pastilazas

user posted image

Mergvakariui, sokoladiniai

user posted image

Sokoladiniai

user posted image

Cia buvo daug darbelio.. mini torciukai, zozefina ir juodasis miskas, pastilazas

user posted image

Atsakyti
O jau kiek gražių bigsmile.gif Nei vienos negaliu išskirti, visos nerealios , visos šaunuolės wub.gif

Mano keli darbukai

Dviejų broliuko žaliai baltom krikštynom
Tortukas , skirtingų skonių, keksiukai ir šakotis ( jį tik papuošiau ax.gif )

user posted image
user posted image
user posted image

Visas "valgomas" , va šitam tortukai užsimušdama doh.gif ieškojau tų šokoladiniu lazdelių, aišku nesėkmingai doh.gif jei jau čia negalima sakyti kur jų gauti , labai būčiau dėkinga, jei kuri žinot man į AŽ parašytumėte 4u.gif

user posted image

Su šiuo tortu nieko aišku jau nebenustebinsiu, bet man pirmą kartą teko Makvyną lipint hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 12 rugpjūčio 2012 - 11:18
o kaip seniai buvau cia uzsukusi, jusu sedevrai nuostabus, bet labiausiai istrigo @adrij@ tortai, ispuoseleti iki smulkmenu wub.gif atvirukai wub.gif
Atsakyti
...mergaites cia ne vieta piktis schmoll.gif

cia prigesinimui biggrin.gif

maskarpone,pastilazas
user posted image

krikstinu juodas miskas, rafaelo, pastilazas
user posted image

barbe, varskinis persikinis, pastilazas
user posted image

..toks pat
user posted image

sernas, karamelinis medutis, marselow sokoladine saldainiu
user posted image

sokolado gabaliukai, slap beze
user posted image
Atsakyti
Nesipykit mergaitės , abiem po kvitkų puokštę biggrin.gif
user posted image

Šernas blink.gif , kokiai progai toks tortas? Žiūrisi nerealiai thumbup.gif , bet aš tokio nigdie nenorėčiau valgyt unsure.gif
Atsakyti
Ohooooooooooooo torciukai 4u.gif
Saunuoles drinks_cheers.gif
Pasta222
nu bet varpos tai liuks wub.gif
user posted image
Kursenu torciukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 12 rugpjūčio 2012 - 12:48
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 08 12, 13:33)

Šernas  blink.gif , kokiai progai toks tortas? Žiūrisi nerealiai  thumbup.gif , bet aš tokio nigdie nenorėčiau valgyt  unsure.gif

...zmona vyrui dovanos biggrin.gif vietoj trofejaus lotuliukas.gif
Atsakyti