Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(dani84 @ 2012 08 12, 10:51)
labas rytas  4u.gif

riesutelio receptukas labai paprastas
na o del tortinuku
tikiuosi siek tiek padejau  4u.gif

Aciu labai tikrai skaniai nuskambejo jusu torciukas reiks isbandyt liabaaai megstu amareta blush2.gif
O ir del tortinuku dekui reiks vel kada bandyt. As kaip ir viska taip pat dariau bet tikriausiai per minksta ta mase pasidariau nes pastoveje jie nusmuko nuo pagaliuku.
Ir beje cia ne tik vaiku baliams tinka, cia UK jie netgi laabai populiarus netgi tokiom iskilmem kaip vestuves
http://www.google.co...&...280&bih=600
Manau jie tuoj ir Lietuvoje ispopuleres kaip ir keksiukai, nes gali priderinti prie betkokios temos smile.gif
Atsakyti
esu tyli stebetoja, ateinu vis pasigrozeti jusu tortais, darbai nuostabus.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

idesiu savo kelis darbelius

medutis,puostas cukrine mase (uzrase yra klaida, bet as ja pries klientui atiduodant pataisiau)

user posted image

balti biskvitai su grietineles-maskarpone kremu

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 08 12, 13:29)

Sernas kaip tikras! Superinis!!!! wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Aisku kitu tortai irgi grazus, i visus malonu buvo ziuret wub.gif
Atsakyti

 ! 
Panos, kad man nebūtų jokių rietenų viešoje Forumo erdvėje !  Jau ne pirmą  kartą apie tai rašyta. Kitaip pradėsiu įspėjimus už tai dalinti...
Atsakyti
dar keli tortukai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai patiko zaliu krikstynu kurinukai

sernas

ir aguonos darbeliai
Atsakyti
QUOTE(agu0na @ 2012 08 12, 14:31)
dar keli tortukai

Labai labai. thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif Figureles tokios isskirtines, jau nekalbant apie geles wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif Sernas nuostabus.
Aguonos mazyte geliu feja fantastiska wub.gif
Atsakyti
Va cia tai tortai bigsmile.gif aguona, super wub.gif

Ir sernas labai labai...
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 08 11, 21:14)
Bijau , 39 puslapyje , raudonai parašyta , jokios  komercinės  reklamos , kaip suprantu jokių nuorodų į jokias parduotuves nedėti , bet ar  tai tik užsieniui taikoma ar ir Lietuvai ? g.gif

39psl. pamineta, kad cia ne skelbimo lenta, negalima siulyti savo paslaugu ir ieskoti kas galetu iskepti, tai yra pirkti ir parduoti.

Si tema apie papuosimus, tai kur tada klausti?, jej noriu nusipirkti tokiu sokoladiniu lazdeliu savo tortui papuosimui, jej ne cia ?
Cia mano nuomone, kuri gali nesutapti su kitu nuomone biggrin.gif

QUOTE(anber @ 2012 08 12, 10:42)

Kiek graziu tortuku bigsmile.gif bet sernas man nuostabiausias thumbup.gif wub.gif
Tik nuotraukos, kai kurios iskreipia man puslapi mirksiukas.gif

QUOTE(agu0na @ 2012 08 12, 13:31)

Fantastiski tortukai bigsmile.gif labai labai wub.gif wub.gif

=============

ir kitu mergaiciu grazus tortukai 4u.gif
Atsakyti
na as pagal jusu tortus kuklius atnesu blush2.gif varskinis gaivumelis su bananais 1,9kg, pastilazas

user posted image
juodasis miskas 2kg, pastilazas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 rugpjūčio 2012 - 20:27
Labas ,norėjau paklausi ar užplikyti baltymai su cukraus sirupu skiriasi nuo vandens voneleje pakaitintu baltymu norėčiau puošt juo tortą bet nesu tikra ar pavyks tinkamai išvirt sirupą todėl manau kad kaitinti vandens vonelėję būtu paprasčiau tik nežinau ar toks būdas tinkamas ir ar nesugadinsiu gaminio ? Iš anksto dėkoju tai ar tam kuris nepatingės ir man atsakys 4u.gif
Atsakyti