Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

aciu visoms, kas pastebejo mano suri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 08 12, 22:37)
mano darbas-uošvio gimtadienio proga. kepu retai, nes ne biznis čia man, o hobis.toks tortas pirmą kartą 4u.gif
[url=http://www.radikal.ru][img]

Vis laukiau progos ir ji neuzkalnu- surio tortukui, ir iskilo klausymelis, o sakykit jus ir kitos merginos, kurios puoset tortuka taip, ar ji visa apdengiat ir tada pjaunat ir dabaigiat pjuvi dengt mase, ar atskirai dengiat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinčiksa @ 2012 08 12, 20:28)


Sveikos, visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bet tortas "gyvate" mane staciai suzavejo, kada nors, kai mano maza darzelinuke bus grazi nuotaka, savo zentui iskepsiu butent toki lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 12 rugpjūčio 2012 - 23:40
ACIU MERGATES 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(niukse @ 2012 08 12, 22:25)
Labai dailutis tortukas toks nuotaikingas.O dabar uzduodiu klausimu  ax.gif
Man patinka visokios fakturos isgautos ant jusu tortuku, kaip pavyzdziui siame paskutiniam ant virsaus tos spiralytes su kokiu yrankiu darytos? ir kai darote tvorele ant tortuku su kuo darote ta kaip medzio rasta ant detaliu?  4u.gif

ACIUKAS 4u.gif
ant virsaus rastas, isgautas su koceliuku plasmasiniu mirksiukas.gif
http://img1.buyincoi...ssed-pin-01.jpg
o medzio imitacija , su kaskokia detale is vaikisko konstruktariaus, ar taip rinkinio, net nezinau kaip ja apibudinti blush2.gif toks minkstas rutuliukas su grioveliais. kai su jo pervaziuoji, tie groveliai kripsta i sonus, ir gaunasi rastas thumbup.gif

QUOTE(JurateL. @ 2012 08 12, 23:25)

Fantastiskas vestuvinis tortukas, labai labai grazus thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

=============

ziuriu tinulia84 nemiega, turbut tortukus kepa biggrin.gif
nesk cionai, rodyk savo grazuolius bigsmile.gif maciau facebooke mini torciukus tavo superinius wub.gif wub.gif wub.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
kadangi tema eina i pabaiga, tai sukuriau nauja temuke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 08 12, 14:00)
Sernas kaip tikras! Superinis!!!! wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aisku kitu tortai irgi grazus, i visus malonu buvo ziuret wub.gif


aciu aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2012 08 13, 00:25)


pasakiski bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 08 12, 21:25)
Nu man tai toks tortas kazkokia fantastika toooks jau tikroviskas!!! Medali tokiom kepejom  4u.gif valgyciau ir man cia nieko neskoningo. Beje idomu butu suzinoti autore ir daugiau tokiu kuriniu pamatyti  blush2.gif  Talentas
O beje ir sernas man SUPERINIS!!
Labai dailutis tortukas toks nuotaikingas.O dabar uzduodiu klausimu  ax.gif
Man patinka visokios fakturos isgautos ant jusu tortuku, kaip pavyzdziui siame paskutiniam ant virsaus tos spiralytes su kokiu yrankiu darytos? ir kai darote tvorele ant tortuku su kuo darote ta kaip medzio rasta ant detaliu?  4u.gif
Geras suris  smile.gif

na del autores nežinau , pabandžiau atsekti tai radau tai http://www.huffingto...m_hp_ref=food#f
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2012 08 13, 00:25)

Kokie grazus torciukai wub.gif Tas vestuvinis nerealus, bet ir antrasis super. Man patinka tokie ispaisyti tortai!

Su gyvate ir su sernu superiniai tortai. Tik nzn as apetita keltu gyvate valgyt (biau situ padaru, tai nelabai vilioanciai atrodytu i ant stalo)
Atsakyti
Visų tortukai labai gražūs, bet šenas ir gyvatė iki dabar akyse stovi.Labai norėčiau pas Aguona į pamokas, nes man jos gėlės, kažkas neįmanomo ax.gif
JurateL tortai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2012 08 13, 00:25)


wooooooooooooooooooowwwwwwww!!!!!
Atsakyti
laba, noriu paklaust 4u.gif darysiu snikersini torta ir noriu uzdengt saldainiu mase.reik visa torta aptept sviestiniu kremu ar galiu tuo paciu tept kur torta sutepsiu(rududu,sviestas,riesutai) 4u.gif aciu
Atsakyti