Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Avocetė @ 2009 08 28, 08:37)
gi traukiu per dantį  mirksiukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
o aš burokėlius su morkom ,svogūnais ir pomidorų sultimis dariau tai koks skonis geras gavos thumbup.gif .ir prie mėsos ir burokėliu sriubai tikrs ir net kaip garnyras prie žuvies ar silkės.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 28, 08:54)

Jei tokių randat kur nusipirkti,labai būtų įdomu žinoti kur jūs tokius perkat blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2006 06 23, 10:28)
Turiu super receptuka pomidorams, kai pabandziau- tai dabar jau ketvirti metai vis taip pat ir taip ir niekaip nenusibosta  smile.gif

Pomidorus sudedu i puodą ir užpilu verdantį vandeni,kad apsemtu..Palaikau kelias minutes ir nulupu odeles- kai uzplikau - jos labai lengvai nusiima....Tada pomidorus dedu i stiklainius, idedu krapu, cesnaku ir uzpilu verdanti marinata....marinatui - 1 ltr vandens 1 valgomas saukstas druskos smile.gif taip - ir jokio acto smile.gif tada stiklaini pakaitunu - 1ltr -10 min, 2ltr -20 min, 3ltr - apie  pusvalandi ir viskas  biggrin.gif uzdarau ir laukiu bent jau rudens, kad galeciau megautis super pomidoriukais smile.gif

Verta pabandyt  thumbup.gif  mirksiukas.gif

Dariau pagal šitą, tik nežinau ar nebusiu česnakų perdaug pridėjus(nepagailėjau doh.gif ) ir pomidorų prigrūdus doh.gif nes į kitus nelabai kur vietos įpilt marinato

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2009 08 19, 10:28)
Pasidalinsiu savo receptuku...
Pomidorai savo sultyse
Labai skanu ir be jokio acto  bigsmile.gif

Pomidorus nublančiruojame, supjaustome mažesnius i 4, didesnius i daugiau daliu, dedame i 0,5L  stiklainiukus, reikia daug prigrūsti, ir atsiranda skystimelio, prideti iki pat viršaus , tada ideti šauksteli arbatini cukraus ir šauksteli druskos, 5 juodi pipirai ir 2 kvapnieji. Viska dedame i puoda ir kaitiname 40-50 minuciu.(geriau ilgiau) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Man tikrai labai skanu, ir darbo nedaug.

aš ir taip pasidariau pomidorus, man taip labai skanu, darysiu dar partiją, tik kiek jūs kaitinate ar nuo užvirimo pomidorų ar nuo vandens puode? g.gif Nes aš pirmą kartą kai juos dariau, tiesiog kaitinau tol, kol pamačiau kad stiklainiukuose jau beveik užvirė pomidorai (tiesa sakant nežinojau kiek reikia kaitinti) šiek tiek dar pakaitinau užsukau ir stovi lyg ir unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 08 27, 00:01)
o kodėl tamseme kampe?

Kazkur girdejau,kad nemegsta sultys,kai joms daug sviesos. ax.gif
Atsakyti
tingėjau daug skaityti-gal kas nors panašaus ir yra.Bet aš kiekvienais metais būtinai darau pomidorus pagal šį receptą :
Marinatas
1l vandens
1 valg.š. druskos
1 valg.š. cukraus
3 valg.š. acto
2 gvazdikėliai

Į stiklainį(1 ltr)
ant dugno berti žiupsnį maltų juodų pipirų,2 kvep pipirus,1 lauro lapą,1 arb.š. aliejaus.
Pomidorus(kietokus,vidutinio dydžio) pjauti perpus ir talpiai dėti puselėmis žemyn,pasluoksniuojant su pusžiedžiais supjaustytais svogūnais.Svogūnų nepadauginti.

Užpilti išvirtą marinatą ir kaitinti nuo užvirimo 12-15 min.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
As tai acto nededu,pomidorai ir taip pakankamai turi savo rugsties. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 01, 10:05)
As tai acto nededu,pomidorai ir taip pakankamai turi savo rugsties. ax.gif

nežinau,gaminant pagal šį receptą,jo beveik nesijaučia,nes marinatą išgeriu-nesusilaikau-labai jau man skanu šitie pomidorai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 08 28, 20:56)
o aš burokėlius su morkom ,svogūnais ir pomidorų sultimis dariau tai koks skonis geras gavos  thumbup.gif .ir prie mėsos ir burokėliu sriubai tikrs ir net kaip garnyras prie žuvies ar silkės.

kažkaip ne ten pataikei g.gif
Atsakyti
Na beveik i tema,juk viskas daryta pomidoru sultyse. biggrin.gif
Atsakyti
Na as ir labai noreciau pasidaryti pomidoru savose sultyse tik kad siemet pas mane tik vysniniai pomidoriukai, tai as uzsiknisiu juos nuzievydama, o cia mano pomidoru marinavimas. Marinuoju su agurku marinatu...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivasen: 01 rugsėjo 2009 - 21:41