Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Labai gražiai atrodo pomidorienė,manau kad ir skonis neblogas?
Atsakyti
[quote=Nerytė,2009 09 05, 14:44]
O as gaminau pomidoru tyre ziemai.

Super bus pomidorienei bei padazams

Neryte,esu dėkinga, 4u.gif už receptuką,reiks bandyti,kai turėsiu paprikų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui, merginos

tikrai neblogas receptelis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Šiemet pirmą kartą bandysiu marinuoti pomidorus blush2.gif
Jau pasidariau kelis stiklainiukus su želatina, bet noriu pabandyti dar kitokius receptus, kad jei kuris nesigautų, nereikėtų visų išmesti blush2.gif
QUOTE(Agnieshkan @ 2009 08 19, 10:28)
Pasidalinsiu savo receptuku...
Pomidorai savo sultyse
Labai skanu ir be jokio acto  bigsmile.gif

Pomidorus nublančiruojame, supjaustome mažesnius i 4, didesnius i daugiau daliu, dedame i 0,5L  stiklainiukus, reikia daug prigrūsti, ir atsiranda skystimelio, prideti iki pat viršaus , tada ideti šauksteli arbatini cukraus ir šauksteli druskos, 5 juodi pipirai ir 2 kvapnieji. Viska dedame i puoda ir kaitiname 40-50 minuciu.(geriau ilgiau) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Man tikrai labai skanu, ir darbo nedaug.

Noriu pasitikslinti 4u.gif
Į stiklainius dedam tik pomidorus ir nereikia pilti vandens? O galima dėti į didesnius - 0,7 L stiklainius?

QUOTE(lututė @ 2009 08 20, 11:22)
Aš irgi darau panašiai ,bet kiek kitaip-mažus pomidoriukus nuplikinam,nulupam odelę,talpiai sudedam į 1/2 ltr stiklainiukus.Aš nededu nei cukraus,nei druskos,nei prieskonių-būna beveik kaip švieži.Kaitinu nuo užvirimo apie 20 min-tikrai užtenka.Stiklainiukus dar palaikau po kaldra.Vienintelis minusas-reik laikyt vėsiai...nors...sandėliuke nė nebandžiau...  smile.gif

O čia nuo užvirimo, tai nuo ko? kai vanduo puode užverda, ar kai užverda masė stiklainiuose? Čia irgi, kaip suprantu, vandens nereikia pilti?

Ir dar klausimas, ar taip marinuojant reikia kažkaip paruošti stiklainius? Jei reikia, tai parašykit, kaip 4u.gif Aš nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 09 07, 09:51)
Sveikos, merginos 4u.gif
Šiemet pirmą kartą bandysiu marinuoti pomidorus blush2.gif
Jau pasidariau kelis stiklainiukus su želatina, bet noriu pabandyti dar kitokius receptus, kad jei kuris nesigautų, nereikėtų visų išmesti blush2.gif

Noriu pasitikslinti 4u.gif
Į stiklainius dedam tik pomidorus ir nereikia pilti vandens? O galima dėti į didesnius - 0,7 L stiklainius?
O čia nuo užvirimo, tai nuo ko? kai vanduo puode užverda, ar kai užverda masė stiklainiuose? Čia irgi, kaip suprantu, vandens nereikia pilti?

Ir dar klausimas, ar taip marinuojant reikia kažkaip paruošti stiklainius? Jei reikia, tai parašykit, kaip 4u.gif Aš nemoku blush2.gif

kai užverda puode vanduo.
Aš stiklainius išplikau verdančiu vandeniu
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 09 07, 10:05)
kai užverda puode vanduo.
Aš stiklainius išplikau verdančiu vandeniu

Ačiū 4u.gif
O nuo verdančio vandens nesuskyla stiklainiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 09 07, 11:14)
Ačiū  4u.gif
O nuo verdančio vandens nesuskyla stiklainiai blush2.gif

Pilk po truputi ir leisk stiklui issiplest po truputi,jei sliukstelsi pilna iskart,tai didele tikimybe ,kad skils.Siaip tai esu vyrui labai dekinga ,jis man sumeistravo toki daikciuka-is skardos padare na toki dangti ir ispjove tris skyles,i kurias as istatau bet kokio dydzio stiklainius,na tiksliau ikisu tik kakliukus.tas dangtis dedamas ant didelio bet nebutinai auksto puodo,ten ipilama nedaug vandens ir taip stiklainis sterilizuojasi garu pagalba thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dakora: 07 rugsėjo 2009 - 09:32
QUOTE(Dakora @ 2009 09 07, 10:30)
Pilk po truputi ir leisk stiklui issiplest po truputi,jei sliukstelsi pilna iskart,tai didele tikimybe ,kad skils.Siaip tai esu vyrui labai dekinga ,jis man sumeistravo toki daikciuka-is skardos padare na toki dangti ir ispjove tris skyles,i kurias as istatau bet kokio dydzio stiklainius,na tiksliau ikisu tik kakliukus.tas dangtis dedamas ant didelio bet nebutinai auksto puodo,ten ipilama nedaug vandens  ir taip stiklainis sterilizuojasi garu pagalba thumbup.gif

Bandysiu po truputį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 09 07, 10:05)
kai užverda puode vanduo.
Aš stiklainius išplikau verdančiu vandeniu


Aš stiklainius garinus ant virdulio.Nuėmus dangtelį į virdulio angą įstatau stiklainį ir psio mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazin kodel mano nuotrauka isnyko su pomidorais
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 09 07, 10:14)
Ačiū  4u.gif
O nuo verdančio vandens nesuskyla stiklainiai blush2.gif


Ne, aš sustatau į šiltą vandenį ant marlės ir stiklainių nesuglaudžiu 4u.gif
QUOTE(daivasen @ 2009 09 07, 18:49)
Kazin kodel mano nuotrauka isnyko su pomidorais

Gal ištrynei iš albumo?
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 09 07, 09:51)
Noriu pasitikslinti 4u.gif
Į stiklainius dedam tik pomidorus ir nereikia pilti vandens? O galima dėti į didesnius - 0,7 L stiklainius?
O čia nuo užvirimo, tai nuo ko? kai vanduo puode užverda, ar kai užverda masė stiklainiuose? Čia irgi, kaip suprantu, vandens nereikia pilti?

Vandenuko nereik.Kaitint nuo tada,kai užverda vanduo puode. Gali dėt ir į didesnį stiklainį,tik kaitint tada reiks ilgiau.
Atsakyti