Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(simike @ 2010 09 22, 14:20)
Na receptą reikia skaityti nuo pradžios iki galo, o ne kas antrą eilutę. Aiškiai parašyta 1 LITRUI VANDENS!!!! Nežinau kaip su tais užpilinėjimais, bet aš kaitinu ir pagal šį receptą reikia kaitinti, jei nori užpilinėti reikės daugiau acto, daugiau druskos.
Nieko ten ne per mažai. Pirma pasidarykit, palaikykit, atsidarykit, paragaukit - paskui jau rašykit ko ten trūksta  lotuliukas.gif Pagal šį receptą pomidorai būna švelnaus natūralaus skonio. Jei norit aštrių, sūrių, rūgščių ar dar kokių - pasižiūrėkit kitus receptus  g.gif

O aš jau baiginėju visus marinavimus, na dar burokėliai ir obuolienė liko  doh.gif Šiandien dar pomidorų padažą su bazilikais išsiverdu ir pabaigiu pomidorų derlių  thumbup.gif 
notworthy.gif

gal obuolienes ziemai koki recepteli bruksteltum, aciuka 4u.gif idomesni
Atsakyti
[quote=peledziuke,2006 09 08, 09:40]
LUX pomidorai
Gaminu siuos pomidorus jau kokie sesi metai, jei ne daugiau.Seima 1l stiklaini ''sunaikina'' vienu kartu, o ir sveciai visada paklausia recepto.Labai paprasta, pigu ir laaaaaabai skanu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Marinatas
1litrui vandens:
1 saukstas druskos
3 saukstai cukraus.
Pabandžiau daryt pomidorus pagal šį receptuką ir gavosi tikrai LIUX!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Paragavo šeimyna ir sako.....per mažai pomidorų taip padarei biggrin.gif Kitais metais vėl taip darysiu mirksiukas.gif Na, labai jau super gaunasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal nieks nesupyks, kad apie obuolienę prie pomidorų, bet ... blush2.gif

Georgiana, aš obuolienę verdu paprasčiausią (obuoliai, cukrus, cinamonas), nors ruošiuos bandyt su moliugais, t.y. dalį obuolių pakeisti moliūgu, nes baisiai jų daug priaugo ax.gif Kažkaip įmantrių visokių mes nelabai valgom. Esu virus su kriaušėm, bet neskanu, nes kriaušėse tokie trupiniukai būna, tai labai veliasi burnoj kai valgai lotuliukas.gif

Rasuole, o pomidorus cielus dėt, su visom skūrom ar kaip? doh.gif lotuliukas.gif Reiks pabandyt uždaryt pagal šitą, dar kelis pomidorus turiu, bus paragavimui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simike: 22 rugsėjo 2010 - 18:38
QUOTE(simike @ 2010 09 22, 19:37)
Rasuole, o pomidorus cielus dėt, su visom skūrom ar kaip? doh.gif  lotuliukas.gif Reiks pabandyt uždaryt pagal šitą, dar kelis pomidorus turiu, bus paragavimui  thumbup.gif



Simike, aš dejau cielus, galus patarė subadyt, tai aš taip ir padariau smile.gif man jie vistiek sutrūko, bet liko kieti ir gražūs! thumbup.gif o svarbiausiai labai skanu thumbup.gif mes ir sunka igėrėm thumbup.gif Marinuodama įdėjau česnakų, tai jie irgi labai skaniai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Na sugundei rolleyes.gif Pasidarysiu thumbup.gif
Atsakyti
O užpilinėt nupilinėt ten nieko nereikia? Užpilti ir uždaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 09 23, 09:59)
O užpilinėt nupilinėt ten nieko nereikia? Užpilti ir uždaryti?  ax.gif



Pomidorus sudedu į paruoštus stiklainius, įdedu visus prieskonius (mišinys agurkam koncervuot, česnakas, lauro lapeliai ir cieli pipirai) ir užpilu verdančiu vandeniu, užpylus palaikau 15-20 min., vandenį nuo pomidorų nupilu į puodą, sudedu druską, cukrų ir padarau marinatą. Marinatą užvirinu, supylu ant pomidorų ir užsuku su dangteliais smile.gif aš ir agurkus taip koncervuoju ir man niekada neiššaudo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Skanaus! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na labai ačiū, kaip tik šiandien darysiu po darbų 4u.gif
Atsakyti
Pomidorai idaryti cesnaku.
user posted image


1.5 kg. pomidorų
1 galvutė česnako

3 litram marinato reikės:

5-6 grūdeliai pipirų
5-6 kvepiantys pipirai
2 šaukštai druskos
7 šaukštai cukraus
150 gr. acto

Pomidorus parinkti kietesnius, peiliu vos vos įpjauti ir įkišti česnako skiltelę į kiekvieną pomidorą.
Pomidorus sudėti į iškaitintus stiklainius, užpilti verdančiu vandeniu, palaikyti 10 min. nukošti atgal į puodą, sudėti marinatui skirtus visus ingridientus užvirinti ir užpylti atgal ant pomidorų , užsukti dangteliais.
Šiltai apkloti apverstus stiklainius ir palaikyti kol atvės.
Skanaus!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasuole197 @ 2010 09 23, 20:46)
Pomidorus sudedu į paruoštus stiklainius, įdedu visus prieskonius (mišinys agurkam koncervuot, česnakas, lauro lapeliai ir cieli pipirai) ir užpilu verdančiu vandeniu, užpylus palaikau 15-20 min., vandenį nuo pomidorų nupilu į puodą, sudedu druską, cukrų ir padarau marinatą. Marinatą užvirinu, supylu ant pomidorų ir užsuku su dangteliais  smile.gif  aš ir agurkus taip koncervuoju ir man niekada neiššaudo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Skanaus!  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o acto nededat, na į pomidorus suprasčiau, bet į agurkus g.gif , negi be acto išsilaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2010 09 27, 15:51)
o acto nededat, na į pomidorus suprasčiau, bet į agurkus g.gif , negi be acto išsilaiko g.gif



Į agurkus acto pilu 20 gramų! smile.gif Švelnūs būna ax.gif tiesa, agurkam dedu druskos 2 šaukštus smile.gif
Atsakyti
pasidariau 5 l pomidoru su zelatina...ta nepatikesit baigiam suvalgyti, jau kaip skanu wub.gif
Atsakyti