Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikos

Dar nemarinuojate pomidoru ziemai?
As jau siandien pradesiu, nes vakar is sodo parsivilkau tris popierine dezes pomidoru.
Darysiu siemet kaip ir pernai dariau, pagal viena recepta is SM, labai patiko.

Va pagal sita
QUOTE(simike @ 2010 08 04, 09:54)
Aš jau kokius 5 metus tokius pomidorus darau, neužsilaiko ilgai mamuks iš kažkur buvo receptą parvilkus Reikės:

Pomidorų,
1 litrui marinato:
2 šaukštai cukraus,
2 šaukštai aliejaus,
1,5 šaukšto druskos,
1,5 šaukšto acto,
krapų, česnako, lauro lapelių, kvapiujų ir juodųjų pipirų.

Pomidorus imkit kietesnius, juos švariai nuplaukit. Mažesnių smulkinti nereikia, didesnius perpjaukit į keletą dalių (stambiom skiltim). 0,5 l stiklainiui reikės 1 česnako skiltelės, šaukšto šviežaus smulkinto krapo, lauro lapelio ir po porą pipirų žirnelių. Sumeskit viską į stiklainį, dėkit pomidorus, tik nespauskit. Išsivirkit marinatą ir juo užpilkit pomidorų stiklainius. Dėkit stiklainius į puodą, pilkit šilto vandens ir kaitinkit apie 5 min. 90 laipsnių temperatūros vandenyje.
Labai skanu, bent mums
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 19, 08:04)
Va pagal sita


Pas mane pernai tik pagal šį receptą buvo daryti. Nu tikrai fantastiški gavosi thumbup.gif Tik aš kiek per daug kvapiųjų pipiriukų įdėjau,tai jautėsi jie kiek per smarkiai,bet vistiek skanu buvo biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif aš irgi išbandysiu bent keletą iš čia receptelių, šiandien pradėsiu pomidorus marinuot.

Pamarinuosiu su česnako skiltele viduj pomidoro. Labai skanučiai gaunas.
Atsakyti
mergaites, nejau niekas nemarinuojate pomidoru, kad cia taip tylu. As siandien jau uzmarinavau 10 litru.
Atsakyti
as marinuoju po truputele smile.gif sio metu prinoke tik vysniniai smile.gif tai i puslitriukus marinuoju 4u.gif
Atsakyti
manieji irgi nera ankstyvi dar tik nokimo stadijoj smile.gif
Atsakyti
kitais metais sodinsiu daugiau ankstyvuju,ir daug vysniniu smile.gif nupirkau siais metais 6 daigus vysniniu ir negalvojau kad ju ten daug bus,mazi pomidoriukai bet gausa ju nereali biggrin.gif ir dar kas smagu kad i 0.5telpa ax.gif
Atsakyti
skaitinėju skaitinėju ir va nusistebėjau. Nematau receptukų pomidorų savose sultyse g.gif kažkaip pomidorai su actu man nelabai. galvoju kiek dėt druskos ir cukraus į litrą sulčių...... reiks bandyt kaip agurkam. litrui - šaukštas g.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2010 10 12, 12:12)
Atsidarem paragauti  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Teks nupilti ri pervirti viska, svecius norejau pavaisinti, visi vienreiksmiskai triuksta skonio pasake. Vistik man labiau su actu arba citrinos rugstele marinatai, tokie stipresni, astresnio skonio. Gerai kad tik 6 litrinukus uzdariau, maziau bus vargo pervirinejant  doh.gif
Vis tik agurku marinatas pomidorams man kol kas ima virsu  thumbup.gif



QUOTE(Osvile @ 2010 10 12, 16:35)
Man irgi tie LUX nesigavo. Bet ne tai, kad skonio per mažai, skonis marinato gal ir geras. Bet man jie paprasčiausiai surūgo verysad.gif

O man atrodo, kad LUX paprasčiausiai pamiršo parašyt acto kiekį, manau tikrai turėjo būt su actu.
Atsakyti
Galbūt tų LUX pomidorų recepte ne tokios proporcijos surašytos. Aš darau panašiai, man jie natūraliausi ir vaikai labai mėgsta.
Receptas:
1 l vandens
1 didelis šaukštas druskos (ne su kaupu)
1 didelis šaukštas cukraus (be kaupo)
Išverdu marinatą, atvesinu, į stiklainius sudedu pomidorus, jei labai dideli galima perpjauti per pusę, įberiu kelis juoduosius pipirus (į litrinį kokius 3 pipirus), užpilu atvėsusiu marinatu. Dedu stiklainius į puodą kaitinimui (pridengiu dangteliais) ir virinu iki 80-90 laipsnių (kol pradeda truputį kilti burbuliukai), ištraukiu ir užsuku. Niekada šitie dar nebuvo nušovę ar sugedę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIP: 24 liepos 2011 - 20:52
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 19, 08:04)
Sveikos

Dar nemarinuojate pomidoru ziemai?
As jau siandien pradesiu, nes vakar is sodo parsivilkau tris popierine dezes pomidoru.
Darysiu siemet kaip ir pernai dariau, pagal viena recepta is SM, labai patiko.

Va pagal sita
QUOTE(simike @ 2010 08 04, 09:54)
Aš jau kokius 5 metus tokius pomidorus darau, neužsilaiko ilgai  mamuks iš kažkur buvo receptą parvilkus  Reikės:

Pomidorų,
1 litrui marinato:
2 šaukštai cukraus,
2 šaukštai aliejaus,
1,5 šaukšto druskos,
1,5 šaukšto acto,
krapų, česnako, lauro lapelių, kvapiujų ir juodųjų pipirų.

Pomidorus imkit kietesnius, juos švariai nuplaukit. Mažesnių smulkinti nereikia, didesnius perpjaukit į keletą dalių (stambiom skiltim). 0,5 l stiklainiui reikės 1 česnako skiltelės, šaukšto šviežaus smulkinto krapo, lauro lapelio ir po porą pipirų žirnelių. Sumeskit viską į stiklainį, dėkit pomidorus, tik nespauskit. Išsivirkit marinatą ir juo užpilkit pomidorų stiklainius. Dėkit stiklainius į puodą, pilkit šilto vandens ir kaitinkit apie 5 min. 90 laipsnių temperatūros vandenyje.
Labai skanu, bent mums


sveikos... dabar darau pagal sita receptuka. marinato labai keistas skonis... labai nesijaucia acto... tikiuosi nenusaus be bais skaudu bus nes daug pomidoru darau

Papildyta:
Dar norejau paprasyti kokiu receptuku kur galima butu pjaustyti pomidorus... be pas mane tokie gigantai kad net per pus perpjauti pomidorai nelenda i stiklaini sad.gif ot tai uzauginau sad.gif
blush2.gif
Papildyta:
o gal kas darot koki padaziuka is pomidoru? prisirasiau visokiausiu receptu nauju is jusu bet apie padazus nieko gero neradau...
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 24, 19:52)
skaitinėju skaitinėju ir va nusistebėjau. Nematau receptukų pomidorų savose sultyse  g.gif  kažkaip pomidorai su actu man nelabai. galvoju kiek dėt druskos ir cukraus į litrą sulčių...... reiks bandyt  kaip agurkam. litrui - šaukštas  g.gif

as darau savose sultyse, dedu druskos tiek kad butu skanu.Cukraus nededu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 25 liepos 2011 - 14:43