Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 8,5kg. per 3 mėnesius

Aš dar puse kilo netekau yess.gif O nuo kitos savaitės dar varau į sporto klubą rolleyes.gif

Kovojam toliau su savo kg tongue.gif
Atsakyti
pasidziaugsiu ir as savo numestais kilogramas. per 3 men. nukrito 6 kg. tik va budo kuri man teko isbandyt niekam nerekomenduoju. Suzinojau apie savo mylimojo neistikimybe ir kad puse metu buvau durniaus vietoj. Taigi net nereikejo tramdyti saves maisto atzvilgiu, as i ji net ziuret negalejau verysad.gif
Atsakyti
As irgi nemanau, kad desreles yra sveikas maistas. Bet kazkada buvau numetusi 10 kg jas valgydama, bet po nedaug. Nes man skanu. Sveikas maistas tai jautiena arba vistienos krutinele ir virta arba virta zuvis. Bet ka padarysi, jei norisi butent desreliu. As bent jau negaleciau visa gyvenima maitintis tik pavyzdiniais valgiarasciais. Norisi ir sio ir kito. Norisi ir rukytos desros, ir rukytos zuvies, ir valgau, kai noriu. Budavo, jei nusistatau sau nevalgyti kazkokiu nesveiku produktu, pasidarau nerami, ir iskart laukiu, kol baigsis ta nelemta dieta. O kai to nedarau, tai zinau, kad galiu paragauti bet ko, tai daznai vyras mato tarp blynu, nukasta viena blyna, arba nukasta pyragaiti. Jei labai norisi, leidziu sau kasneli. O jis davalgo, kad toks neguletu. Baisiai megstu rukyta desra, pakeisti sito nesugebu. Zinoma, kai jauciuosi stipresne - nevalgau, bet kai jauciuosi ant nuopolio ribos - nusiperku, siek tiek suvalgau. Tada dazniausiai nenupuolu. Laikiausi baltymu dietos. As sutinku, kad tai sveika. Bet kankinausi, kada baigsis tas kosmaras valgyti ta beskoni "muila". Todel daznai po dietu priaugama daugiau, nes labai pasiilgstama kitokio maisto ir puolama prie jo. O as valgau ir rukyta kumpi, kai kudinuos. Tai, kas man skaniausia arba balandelius. Tai kur man pulti, jei visada galiu isideti i burna tai, kas man patinka. Bet zinoma labai po mazai. Ismokau isiklausyti i savo organizma. Jauciu, kada reikia sustoti. Dar tada, kai noretusi suvalgyti dvigubai ir jauciu alkio jausma, bet pakenciama. Tuomet zinau, kad svoris kris. Zinau, kad mano budas sulauks kritikos, bet kitaip neislaikyciau. Save apriboti galeciau 2-3 savaitems, o jei reikia numesti 20 kg?
Atsakyti
Nesuprantu ko visos užsiciklinot ties tomis dešrelėmis doh.gif Man jos skanu ir ryte aš neturiu laiko ką nors daugiau pasigamint, nes pusryčiams pas mane skiriam max 10 minučių doh.gif Ir nevalgau aš jų kiekvieną rytą doh.gif
Sutinku mano klaida buvo išvis, kad paminėjau maisto produktus, nebūčiau paminėjus, nieks nebūtų užsiciklinęs doh.gif
Šiandien ryte dešrelių nevalgiau, nes nenorėjau, o valgiau krabų lazdeles, lydytą sūrį su kumpiu ir fermentinį sūrį, ir agurkus bigsmile.gif man skanu ax.gif

O moralas mano istorijos toks: reikia valgyti po mažiau, nekankinti savęs alkiu, jokiu būdu negalima jaustis alkanam, nes svoris tikrai nekris doh.gif

O mano kg. sėkmingai krenta toliau, nevartoju aš nei duonos, nei miltinių patiekalų, nei saldumynų ir tai man padeda mirksiukas.gif Ir dar einu sportuoti, taigi tokliau gražinu savo figūrą ax.gif Nes vasarą nusimato net dvejos vestuvės, o atrodyt gražiai norisi, nors ir būnanat svečiu bigsmile.gif
Tiesa kartais pasmaližiauju suvalgau vieną saldainį, kai jau labai organizmas reikalauja, bet svoris nekinta mirksiukas.gif

Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vituly: 15 gegužės 2006 - 09:22
QUOTE(Zita-B @ 2006 05 15, 03:17)
Laikiausi baltymu dietos. As sutinku, kad tai sveika.

Ar aš čia ko nors nesupratau, ar taip ir reikia skaityt, kaip parašyta? blink.gif Baltymų dieta sveika? blink.gif
Atsakyti
Pasakyk, tu man ,brangiausioji, kaip galima gyventi be sokolado????????????????As ir sportuoju ir svori numetu ir vel priaugu ir rukau ir vel neberukau...bet be sokolado.....kaip gali zmogus????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
(pamisus sokoladomane, net daktarai bejegiai ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2006 04 28, 14:00)
Esu iš tų kurios sunkiai "susidraugauja" su dieta doh.gif Bet vis dėl to man tai pavyko.
O viskas prasidėjo nuo to, kai pasiekiau sau baisų svorį 68 kg.  blink.gif


Svarbiausia čia negalima jaustis alkanai, nes kitaip viskas nueis šuniui ant uodegos ir kg. nebekris smile.gif


Štai tokia mano lieknėjimo istorija mirksiukas.gif



Įdedu dar foto prie savo istorijos, kaip atrodžiau kai svėriau 68 kg. ir kaip atrodau dabar kai sveriu jau 58 kg. drinks_cheers.gif
pirmoje foto aš jau sveriu 58 kg. o sekančiose dviejose brrr.... unsure.gif svėriau 68 kg. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vituly: 30 gegužės 2006 - 20:38
labai puiku, kad zmonems iseina su tokiu maisto racionu dar ir numesti kg blink.gif jei as taip maitinciausi, tai svori nemaza uzsiauginciau. Beje, o kur angliavandeniai, baltymai? g.gif zmogui butinas toks maistas, kad ir koks jis individualus g.gif
Atsakyti
valgyti ne tada kai rikia o tada kai norisi,labai jau klaidinga nuomones.kitas gi nores valgyti tik 7 valanda vakaro,visa diena prabuves nevalges
reguliari mityba,pusryciai,sveikas ir pilnavertis maistas,zinojimas kada valgyti o kada gert ,kada negert,sportas ir tiesiog aktyvus gyvenimo budas.svarbiausi faktoriai norint islaikyti norima svori.

Atsakyti
QUOTE(*Kirvarpa* @ 2006 05 03, 19:49)
Oi Hestija ir Ineciuk, suskelet jus cia.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sventuoles,
taip sakant. O dabar papasakokite, kaip po simta kilu pacios uzsiauginote.
Turbut darzoves ir rupia duona valgant.  lotuliukas.gif Nebijai, Ineciuk, kad
atsilieps ateityje?.. rolleyes.gif Jo, kaip sako, svetimoj akyje krisla mato, o
savoj siaudo nepastebi.


koks skirtumas, kaip ir kiek žmogus užsiaugino. svarbiausia, ar sveikai ir užtvirtindamas jis svorį meta, o ne laikydamasis nesveikų dietų

pritariu kitoms merginoms dėl Atkinso dietos - jos padariniai gali pasireikšti ne iš karto. šiek tiek informacijos apie jos žalą:

O juk ne vienam Atkinso pasekėjui ėmė šlubuoti kepenų ir inkstų veikla. Nieko
keista – argi organizmas gali išlaikyti tokį baltymų ir riebalų kiekį. Prastėjo
imunitetas, padaugėjo širdies priepuolių. Nekalbant jau apie tokius šalutinius
reiškinius kaip nemalonus burnos kvapas, pykinimas, vidurių užkietėjimas ir galvos
skausmai. Šie reiškiniai atsiranda Atkinso dietos etape, kai reikia atsisakyti duonos,
bulvių, vaisių ir kitų ląstelienos bei angliavandenių šaltinių.

Angliavandeniai – ne tik energijos, bet ir geros nuotaikos šaltinis. Ilgalaikis jų
atsisakymas negatyviai veikia smegenis. Atkinso dieta blokuoja serotonino –
cheminės medžiagos, vadinamos „laimės hormonu“, gamybą. Žmonės, ilgiau
laikęsi Atkinso dietos, tampa dirglūs ir nestabilios nuotaikos.
Atsakyti
Cha,as ir sekmingai metu svori valgydama mesa,kartais saldainius,zodziu ka tik uzsimanau,tik apsribojau suvalgomo maisto kieki.Paprasta.Ir daug geriau pavyko svori mes negu tada kai valgiau tik soja ir daugelio produktu atsisakiau,nes po to vis tiek uzsimanydavau ju paskanaut.
Atsakyti
Labukas! Po kiekvieno vaikelio,vis likdavo apie 5kg svorio,laiku nesusigriebiau,tai svarstykliu rodykle pasieke 92kg....siaubas schmoll.gif Karta viena drauge pavadino mane i pirti,ir as sutikau,bet kai teko issirengti ir kritiskai save palyginti su kitom moterim,suvokiau,kad reikia kazka ir skubiai daryti su savo antsvoriu.Kita diena nuejus i knygyna nusipirkau Almos Mieliauskienes knyga;Valgau ir liekneju; Ir stai rezultatas,per trys men 12kg nukrito!!!Dabar artimiausiu metu ketinu pradeti sportuoti,tikiuos iki vasaros pabaigos numesti dar tiek pat svorio.Tikiuos man pavyks!
Atsakyti