QUOTE(olé @ 2006 06 11, 12:56)
O juk ne vienam Atkinso pasekėjui ėmė šlubuoti kepenų ir inkstų veikla. Nieko
keista – argi organizmas gali išlaikyti tokį baltymų ir riebalų kiekį. Prastėjo
imunitetas, padaugėjo širdies priepuolių. Nekalbant jau apie tokius šalutinius
reiškinius kaip nemalonus burnos kvapas, pykinimas, vidurių užkietėjimas ir galvos
skausmai. Šie reiškiniai atsiranda Atkinso dietos etape, kai reikia atsisakyti duonos,
bulvių, vaisių ir kitų ląstelienos bei angliavandenių šaltinių.

Angliavandeniai – ne tik energijos, bet ir geros nuotaikos šaltinis. Ilgalaikis jų
atsisakymas negatyviai veikia smegenis. Atkinso dieta blokuoja serotonino –
cheminės medžiagos, vadinamos „laimės hormonu“, gamybą. Žmonės, ilgiau
laikęsi Atkinso dietos, tampa dirglūs ir nestabilios nuotaikos.



Pritariu šitam straipsniukui šimtu procentų. Nors nesilaikiau Atkinso dietos, tačiau iš patirties žinau, jog angliavandenių trūkumas sukelia depresiją. Ir angliavandenių turintis maistas yra pirmasis vaistas.

O kas liečia sveiką maitinimąsi... Žinote, vienoje knygoje skaičiau, kad valgyti vištienos krūtinėlę yra sveika, o kitoje jau parašyta - kad ne, jokiu būdu, tai grynas nuodas, valgykim kiaulieną doh.gif Ir, kas svarbiausia, abi knygas buvo rašę tikrai žinomi, nusipelnę žmonės mitybos srityje. doh.gif Tad kur tiesa? O gal tiesiog geriausias dietologas yra įsiklausymas į savo kūną? Aš blogai jausčiausi, jeigu negalėčiau išviso valgyt šokolado ar gert alaus. O kitas blogai jausis negalėdamas pasmaguriaut čipsais, kurių man asmeniškai galėtų ir visai nebūt, nes taip ar taip aš jų nevalgau. Antra vertus, kodėl norisi tik to ar ano produkto, o ne kokio tipo sveikesnio? Dėl to, jog organizmui kažko reikia iš jo, ar ne? Nevalgau vištienos, nemėgstu, bet negaliu be kiaulienos gyvent, o kodėl - aš nežinau. Kiekvieno organizmas yra individualus. wub.gif