Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyras padeda rūpintis vaiku? - 2

g.gif jūs jį užėdėt??? Jis gi niekam tikęs vyras ir tėvas. Bet tai sugėbėk tu man-jo kaltę sau prisiimat. Fain doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 08 17, 09:40)
g.gif jūs jį užėdėt??? Jis gi niekam tikęs vyras ir tėvas. Bet tai sugėbėk tu man-jo kaltę sau prisiimat. Fain  doh.gif
.


Nezvelgiu taip kategoriskai, nes tikrai zinau, kokiu vyru yra aplinkui.
Atsakyti
Ko kiek jums metu? Kazkaip atrodo, kad dar jus labai jauni....
Vaiko gimimas pakeicia dvieju zmoniu gyvenimus negriztamai, jus esate tevai, atsakingi uz kita maza zmogu.
Panasu, kad jus buvote nepasiruose tevystei, nesupratote, kaip kardinaliai pasikeis jusu gyvenimas.
Pirma pusmeti moterim vis dar siaucia pogimdyminiai harmonai, moteris kaltina vyra, kad jis nieko nepadeda, nesuoranta jos jausmu, bet ar ji pati supranta pati save..
Vyrams reikia konkreciai sakyti, ka reiktu padaryti ir pan., jie patys retai susipranta.
Zinote buti mama sunkus darbas, mama mazam vaikui yra visas gyvenimas.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 10:44)
Ko kiek jums metu? Kazkaip atrodo, kad dar jus labai jauni....
Vaiko gimimas pakeicia dvieju zmoniu gyvenimus negriztamai, jus esate tevai, atsakingi uz kita maza zmogu.
Panasu, kad jus buvote nepasiruose tevystei, nesupratote, kaip kardinaliai pasikeis jusu gyvenimas.
Pirma pusmeti moterim vis dar siaucia pogimdyminiai harmonai, moteris kaltina vyra, kad jis nieko nepadeda, nesuoranta jos jausmu, bet ar ji pati supranta pati save..
Vyrams  reikia konkreciai sakyti, ka reiktu padaryti ir pan., jie patys retai susipranta.
Zinote buti mama sunkus darbas, mama mazam vaikui yra visas gyvenimas.


Nesame jauni, man 27, jam 29. As zinau, kad mama buti sunkus darbas ir pati cia issakiau tas problemas, kurias Jus ir nurodete. Tik noreciau pridurti, kad as tam pasiruosusi buvau, o vyras, galbut, ne. Cia mano nuomone. Mane kamuoja ne motinyste, o tai, kokia situacija susikloste seimoje del vyro elgesio. Negi taip paprastai skirstytis susidurus su sunkumais? Todel ir ieskau patarimu, nes jauciu nezmoniska atsakomybe pries savo didziausa turta - vaika.
Atsakyti
QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 11:50)
Nesame jauni, man 27, jam 29. As zinau, kad mama buti sunkus darbas ir pati cia issakiau tas problemas, kurias Jus ir nurodete. Tik noreciau pridurti, kad as tam pasiruosusi buvau, o vyras, galbut, ne. Cia mano nuomone. Mane kamuoja ne motinyste, o tai, kokia situacija susikloste seimoje del vyro elgesio. Negi taip paprastai skirstytis susidurus su sunkumais? Todel ir ieskau patarimu, nes jauciu nezmoniska atsakomybe pries savo didziausa turta - vaika.

Tai kad jus nepasiruosusi, nes del sunkumu kaltinate savo vyra ir vaika. Jie nekalti, kad jums motinyste tokia sunki nasta.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 10:55)
Tai kad jus nepasiruosusi, nes del sunkumu kaltinate savo vyra ir vaika. Jie nekalti, kad jums motinyste tokia sunki nasta.


Zinote, atsiprasau, kad pabusiu grubi, nu bet laba diena, jei Jus linkusi manyti, kad moteris turi vaika auginti viena. smile.gif Ar is mano zodziu isskaitete, kad as nemyliu ir nelaukiau savo vaiko? smile.gif Ar tai, kad per puse metu niekur nebuvau isejusi (kalbu ne apie klubus, o apskritai -tarkime baseina) jums normalu? Kazkoks kategoriskumas is Jusu lupu sklinda - jei pavargsti, uzpuole depresija nuo buvimo vienai tarp keturiu sienu - tai tu nepasiruosusi motinystei. Atsiprasau, bet nepazinodama zmogaus, niekada taip nesakyciau. Sovietinis mastymas - mama namie, prie puodu ir nesiskundzianti - tik tada ji gera.

Atsakyti
Perskaičiau pirmą posta autorės ir nustebau....
Vyras nemiega kartu, nes jam taip geriau, moteris viena keliasi naktimis maitinti vaiką... Kas do nesamone... vyras sugalvos bet kokiu pasiteisinimu kad tik jam geriau butu, lai pasedi darbe raudonom akim, supras ka tai kainuoja.... taip reikia vyrui leisti atsipusti, isimiegoti, na bent kas antra nakti, bet ne leisti miegoti kitame kambaryje....jokios atsakomybes pas vyra.
Dar tik pirmas pusmetis - o vyro jau nėra šalia, vyra pabėga dirbti į kitą miestą..... taip, jam taip lengviau, niekas neverkia, niekas nezyzia, o moteriai ka daryti, kai tu negali norimu metu net i parduotuve nueti maisto, nes ner kam vaikeli palikti, kai net vakare nagali gauti 30 min sau.... egoistas jusu vyras, savanaudis. Ir nereikia teisinti kad jis pinigus seimai uzdirba...... vaika darėt kartu, vaikas reikalauja abiejų dėmėsio... nereikia užkrauti vienai moteriai....
Net pyktis vidinis suėmė kai autorė dėl visko kaltina save.... nu čia iš vis aukščiau visko. Taip šeimą saugoti reikia, bet jūs turite šalia savanaudį egoistą, kuris nesuvokia kas yra vaikas ir mato tik savo žaislus aplinkui. Siūlau paimti vyrui savaitę atostogų, palikti jam vaiką, o jūs važiuojat ilsėtis. Ir baikite tą trapią gėlėlė vyrą, taip saugoti, jis nesuluš ir nenuvys, sukraunat visus darbus ir lai dirba, pačios mes juos ant piedestalo užkeliam, pačios ir nuleisti ant žemės turim.
Baikit jaustis kalta, jus puiki mama, rūpinatės savo vaiku.
Šypseną į dantis, tai kas kad per sukastus biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2012 08 17, 10:40)
g.gif jūs jį užėdėt??? Jis gi niekam tikęs vyras ir tėvas. Bet tai sugėbėk tu man-jo kaltę sau prisiimat. Fain  doh.gif

Jūs vienu sakiniu pasakėte tai ką aš surašiau poste biggrin.gif
Autore atspauzdinkite ir palikite vyrui paskaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apus: 17 rugpjūčio 2012 - 11:11
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 10:55)
Tai kad jus nepasiruosusi, nes del sunkumu kaltinate savo vyra ir vaika. Jie nekalti, kad jums motinyste tokia sunki nasta.


Oi nepritariu, vaiko pradejime prisidejo abu, tai abu ir turi auginti, o ne viska numesti mama. O velaiu tokie tevai, per skyrybas reikalauja vaiko globos ir jauciasi tevais didvyriai, nors iki tol neskirdavo nei 10min savo laiko.

Ne tu kalta, ne tu uzedei, tik tavo vyras kvailys, nori gyventi kaip gyveno pries sukuriant seima, o dbr jau jus tryse, tegul eidamas baliavoti pagalvoja kiek laiko per diena skyre savo zmonai ir savo vaikui. Iseik kada visai dienai viena, tegul pabuna su vaiku dviese, tada gal tave supras, kad ner taip lengva ir tau. Mano vyras irgi isivaizduodavo, kad guliu bamba isvertusi ir nieko neveikiu per dienas kol nepalikau dienai abieju, po poros valandu skambino balsa susvelnines klausdamas kada grisiu.
Atsakyti
As pati turi du mazus vaikus, ir esu ne karta papuolus i nuovargio, kaltinimu spastus.
Tokia situacija alina fiziskai ir dvasiskai, visus seimos narius.
Jus turite sau pasakyti, ko konreciai norite is vyro, be jokiu isankstiniu lukesciu ir nuostatu.
Jus kito zmogaus nepakeisite, galite keistis tik pati.
O vyras naturalu, kad pavargo nuo kaltinimu, priekaistu.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 11:14)
As pati turi du mazus vaikus, ir esu ne karta papuolus i nuovargio, kaltinimu spastus.
Tokia situacija alina fiziskai ir dvasiskai, visus seimos narius.
Jus turite sau pasakyti, ko konreciai norite is vyro, be jokiu  isankstiniu lukesciu ir nuostatu.
Jus kito zmogaus nepakeisite, galite keistis tik pati.
O vyras naturalu, kad pavar
go nuo kaltinimu, priekaistu.



Sutinku, kad ir savyje kazka reikia keisti, bet tik ne aukos kaina.
Atsakyti
Pas mane irgi panasiai buvo, tik kitaip giedojo "man dėmesio trūksta, man s..o mazoka "
Nieko susėdom, pakalbėjom..... Pasiūliau 50 proc darbų mano pasiimti, tada as vakare pagalvosiu apie dėmesį ir visa kita biggrin.gif Nes as vakare nusikalus kaip šuo, pajuntu pagalvę ir lūžtu, + kėlimaisi naktį.
Sako tai nedaryk darbų jei nenori, mol niekas neverčia..... blink.gif Sakiau ne pas tą tada pataikei, apsi.... kus nesėdėsiu.
Na pabandė vyras man tada padėti, na kaip jis suprato, ką jis gali man padėti...biggrin.gif Po mėnesuko, sako, aš gal maunu į kitą lovos pusę... - lūžtu biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar jūs neprivalote būti supermama, būkite tik mama, vyrui pasiūlykite būti supertėčiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 11:14)
As pati turi du mazus vaikus, ir esu ne karta papuolus i nuovargio, kaltinimu spastus.
Tokia situacija alina fiziskai ir dvasiskai, visus seimos narius.
Jus turite sau pasakyti, ko konreciai norite is vyro, be jokiu  isankstiniu lukesciu ir nuostatu.
Jus kito zmogaus nepakeisite, galite keistis tik pati.
O vyras naturalu, kad pavargo nuo kaltinimu, priekaistu.


O jums normalu, kad vyras savaite dirba kzkur, sav.galiais grizta ir dar su draugeliais baliavot isvaro seimai neskiria pakankamai demesio? Ir kaip cia jai keistis siulot? Nepriekaistauti vyrui? Ar as jau ne taip supratau? g.gif
Atsakyti