Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyras padeda rūpintis vaiku? - 2

QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 12:07)
Zinote, atsiprasau, kad pabusiu grubi, nu bet laba diena, jei Jus linkusi manyti, kad moteris turi vaika  auginti viena. smile.gif Ar is mano zodziu isskaitete, kad as nemyliu ir nelaukiau savo vaiko? smile.gif Ar tai, kad per puse metu niekur nebuvau isejusi (kalbu ne apie klubus, o apskritai -tarkime baseina) jums normalu? Kazkoks kategoriskumas is Jusu lupu sklinda - jei pavargsti, uzpuole depresija nuo buvimo vienai tarp keturiu sienu - tai tu nepasiruosusi motinystei. Atsiprasau, bet nepazinodama zmogaus, niekada taip nesakyciau. Sovietinis mastymas - mama namie, prie puodu ir nesiskundzianti - tik tada ji gera.


Zinoma, kad vaikus augina abu tevai. Bet mamos vaidmuo vaiko gyvenime yra gerokai didesnis, ypac kai kalbam apie kudikius.
As nerasiau, kad jus nemylite savo vaiko ir jo nelaukete, tiesiog manau nelabai zinojote, kaip vaiko gimimas pakeis jusu gyvenima.
Jeigu pati maitinate savo vaika, tai normalu, kad negalite be vaiko iseiti.
O kas jums liepia sedeti namie, vaiko i vezima ir pirmyn, nebutina sedeti uzsidarius namuose, vaikas netrukdo keliauti, pazinti pasauli, ir daryti ta, ka darete pries nestuma.
Viska lemia jusu poziuris.
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 08 17, 13:30)
O jums normalu, kad vyras savaite dirba kzkur, sav.galiais grizta ir dar su draugeliais baliavot isvaro seimai neskiria pakankamai demesio? Ir kaip cia jai keistis siulot? Nepriekaistauti vyrui? Ar as jau ne taip supratau?  g.gif


Šitas aspektas man ir idomus...jei tik savaitgaliais matotes ir tai jam poreikis ne su šeima pabūti, o palėbauti? Su šeima, kad ir mažas vaikas yra, kiek gi galima sugalvoti ką veikti, jei jau toks aktyvus jūsų vyras...
Bet jei tas poreikis i pusmetį kartą, tada viskas tvarkoj, bet jei taip pastoviai, ką aš žinau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 11:40)
Zinoma, kad vaikus augina abu tevai. Bet mamos vaidmuo vaiko gyvenime yra gerokai didesnis, ypac kai kalbam apie kudikius.
As nerasiau, kad jus nemylite savo vaiko ir jo nelaukete, tiesiog manau nelabai zinojote, kaip vaiko gimimas  pakeis jusu gyvenima.
Jeigu pati maitinate savo vaika, tai normalu, kad negalite be vaiko iseiti.
O kas jums liepia sedeti namie, vaiko i vezima ir pirmyn, nebutina sedeti uzsidarius namuose, vaikas netrukdo keliauti, pazinti pasauli, ir daryti ta, ka darete pries nestuma.
Viska lemia jusu poziuris.



Mes isvaziuojame visi - ir kalnuose buvome, ryt, tarkime, eisime i baseina. Pati varau pasivaikscioti, i prekybos centrus, bet nu kodel Jus galvojate, kad mama niekur negali iseiti atsipusti viena, i baseina, masazui? Ar moteris, tapusi mama, turi save visai uzmirsti? Sutinku, kad Jus turite daugiau patirties vaiku auginimo klausimu, bet sioj vietoj Jusu tikrai nesuprantu.. O vaikutis, valgydamas pienuka is mamos kruties, daro pertraukas, tik va, vyro nera namie arba jis galetu pasisiulyti man kur nors iseiti pravedinti galva tuo metu, bet deja to nera. Cia problema. Ir, jei nesupratote, man tiesiog atsibosta vienai su vaikuciu - vyro truksta. Juk visa savaite viena. O jei vadovaujantis Jusu poziuriu, tai vyras tada isvis gali negrizti namo, nes as susitvarkau su vaikeliu viena puikiausiai, pinigeliu taip pat turiu smile.gif Nezinau, bet man rodos, nelabai suprantate, kur yra beda..
Atsakyti
QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 12:18)
Sutinku, kad ir savyje kazka reikia keisti, bet tik ne aukos kaina.

Auka, matyt cia ir yra didziausia jusu problema. Kad jus aukojates, kai kitiems to nereikia.
Atsakyti
QUOTE(lawwra_a @ 2012 08 17, 11:42)
Šitas aspektas man ir idomus...jei tik savaitgaliais matotes ir tai jam poreikis ne su šeima pabūti, o palėbauti? Su šeima, kad ir mažas vaikas yra, kiek gi galima sugalvoti ką veikti, jei jau toks aktyvus jūsų vyras...
Bet jei tas poreikis i pusmetį kartą, tada viskas  tvarkoj, bet jei taip pastoviai, ką aš žinau... schmoll.gif



Ne ne.. nera taip, kad jis lebautu kas savaitgali, apskritai, jis tiesiog visur lekia - tai pas viena uzsuka, tai, tarkim iseina parsinesti malku griliui ir uztrunka pas ta drauga, is kurio imame jas pora valandu, nors pasako, kad ilgai nebusiu. Arba pasako, kad grisiu 5, grizta 8, o as laukiu, nes buname sutare kur nors eiti..
Papildyta:
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 11:48)
Auka, matyt cia ir yra didziausia jusu problema. Kad jus aukojates, kai kitiems to nereikia.


Dabar mes jau kalbame apie tai, kaip issaugoti seima, kad vaikas augtu pilnaverteje. Tad tokia auka nezinau ar jau beverte. Juolab, kad turbut ir kyla pas mus kivircai del to, kad as, zinodama savo verte, draskausi ir noriu kazka keisti, nenoriu aukotis.
Atsakyti
QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 12:46)
Mes isvaziuojame visi - ir kalnuose buvome, ryt, tarkime, eisime i baseina. Pati varau pasivaikscioti, i prekybos centrus, bet nu kodel Jus galvojate, kad mama niekur negali iseiti atsipusti viena, i baseina, masazui? Ar moteris, tapusi mama, turi save visai uzmirsti? Sutinku, kad Jus turite daugiau patirties vaiku auginimo klausimu, bet sioj vietoj Jusu tikrai nesuprantu.. O vaikutis, valgydamas pienuka is mamos kruties, daro pertraukas, tik va, vyro nera namie arba jis galetu pasisiulyti man kur nors iseiti pravedinti galva tuo metu, bet deja to nera. Cia problema. Ir, jei nesupratote, man tiesiog atsibosta vienai su vaikuciu - vyro truksta. Juk visa savaite viena. O jei vadovaujantis Jusu poziuriu, tai vyras tada isvis gali negrizti namo, nes as susitvarkau su vaikeliu viena puikiausiai, pinigeliu taip pat turiu smile.gif Nezinau, bet man rodos, nelabai suprantate, kur yra beda..

Baikit juokus, nesu turbut sutikusi nei vieno vyro,kuris savu noru pasisiulytu kazka padaryti del kito smile.gif.
Turit pati jam pasayti, tiksliau, konstatuoti fakta, kad iseisite ir jam paliksite vaika.

Papildyta:
QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 12:53)
Ne ne.. nera taip, kad jis lebautu kas savaitgali, apskritai, jis tiesiog visur lekia - tai pas viena uzsuka, tai, tarkim iseina parsinesti malku griliui ir uztrunka pas ta drauga, is kurio imame jas pora valandu, nors pasako, kad ilgai nebusiu. Arba pasako, kad grisiu 5, grizta 8, o as laukiu, nes buname sutare kur nors eiti..
Papildyta:
Dabar mes jau kalbame apie tai, kaip issaugoti seima, kad vaikas augtu pilnaverteje. Tad tokia auka nezinau ar jau beverte. Juolab, kad turbut ir kyla pas mus kivircai del to, kad as, zinodama savo verte, draskausi ir noriu kazka keisti, nenoriu aukotis.


As pasakyciau, kad man patiktu zinoti tiksliai, kada jis gris. Man patiktu, kad jis informuotu mane, jeigu keiciasi planai.
Kito zmogaus mes nepakeisime, galim tik pakeisti savo poziuri kita zmogu, t.y. priimti ji toki, koks jis yra, arba nepriimti smile.gif, bet issidraskyti pernelyg legvas sprendimas.
O aukotis vardant seimos neverta, del nieko neverta aukotis, reikia gyventi savo gyvenima.
O kokia ta jusu verte?
p.s. itakos turi, kad jus kartu negyvenate, t.y. pernelyg retai matotes.
Ar galima butu kazkaip pakeisti sia situacija, jums kartu su vyru vaziuoti i kita miesta?
Atsakyti
[quote=Raskila-vyde,2012 08 17, 12:13]
Baikit juokus, nesu turbut sutikusi nei vieno vyro,kuris savu noru pasisiulytu kazka padaryti del kito smile.gif.
Turit pati jam pasayti, tiksliau, konstatuoti fakta, kad iseisite ir jam paliksite vaika.

Papildyta:
As pasakyciau, kad man patiktu zinoti tiksliai, kada jis gris. Man patiktu, kad jis informuotu mane, jeigu keiciasi planai.
Kito zmogaus mes nepakeisime, galim tik pakeisti savo poziuri kita zmogu, t.y. priimti ji toki, koks jis yra, arba nepriimti smile.gif, bet issidraskyti pernelyg legvas sprendimas.
O aukotis vardant seimos neverta, del nieko neverta aukotis, reikia gyventi savo gyvenima.
O kokia ta jusu verte?
p.s. itakos turi, kad jus kartu negyvenate, t.y. pernelyg retai matotes.
Ar galima butu kazkaip pakeisti sia situacija, jums kartu su vyru vaziuoti i kita miesta?
[/q

Kiek sakyta, kiek kalbeta.. butu gerai, kad viskas taip paprastai butu issprendziama. Pas ji nera konkretumo, punktualumo. Pasako viena, iseina kitaip. jam neatrodo, kad tai yra svarbu.

Manau, Jus suprantate, ka as noriu pasakyti, kai paminejau issireiskima "zinau savo verte". Jei jau sukurta seima, abu partneriai turi buti lygus, nors ir atlieka skirtingas pareigas ar yra skirtingos lyties. Mano situacijoje butu lengviausia pavirsti bestubure butybe, kuri nieko nesako ir yra viskuo patenkinta, nors daug kas neteisinga. Tai turbut butu lengviausias receptas, bet juk pati pasakete, kad nereikia aukotis, kai nera ivertinam.

Del kito miesto - o kas, jei vyrui patinka taip gyventi? Argumentas - neuzmusa rutina, nes labiau pasiilgsti. nepripazista, kad santykius tai ir zaloja..
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2012 08 17, 13:13)
Baikit juokus, nesu turbut sutikusi nei vieno vyro,kuris savu noru pasisiulytu kazka padaryti del kito smile.gif.


tuomet užjaučiu jus, kad tokioje aplinkoje gyvenat biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(nesakykniekada @ 2012 08 17, 13:51)
Kiek sakyta, kiek  kalbeta.. butu gerai, kad viskas taip paprastai butu issprendziama. Pas ji nera konkretumo, punktualumo. Pasako viena, iseina kitaip. jam neatrodo, kad tai yra svarbu.

Del kito miesto - o kas, jei vyrui patinka taip gyventi? Argumentas - neuzmusa rutina, nes labiau pasiilgsti. nepripazista, kad santykius tai ir zaloja..


nesakykniekada, toks klausimas: o jūs esat finansiškai priklausoma nuo vyro? čia ne kaltinimas koks, bet tiesiog esu stebėjusi tokią situaciją iš šalies, kai vyrai tiesiog "nebesiskaito" su moterimis, kurias ilgą laiką išlaiko finansiškai. t.y. jie nebijo, kad jos išeis, o kai pradeda reikšti savo teises, tai netgi pradeda gąsdinti, kad atims vaikus ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 17 rugpjūčio 2012 - 13:16
[quote=nesakykniekada,2012 08 17, 13:51]
[quote=Raskila-vyde,2012 08 17, 12:13]
Baikit juokus, nesu turbut sutikusi nei vieno vyro,kuris savu noru pasisiulytu kazka padaryti del kito smile.gif.
Turit pati jam pasayti, tiksliau, konstatuoti fakta, kad iseisite ir jam paliksite vaika.

Papildyta:
As pasakyciau, kad man patiktu zinoti tiksliai, kada jis gris. Man patiktu, kad jis informuotu mane, jeigu keiciasi planai.
Kito zmogaus mes nepakeisime, galim tik pakeisti savo poziuri kita zmogu, t.y. priimti ji toki, koks jis yra, arba nepriimti smile.gif, bet issidraskyti pernelyg legvas sprendimas.
O aukotis vardant seimos neverta, del nieko neverta aukotis, reikia gyventi savo gyvenima.
O kokia ta jusu verte?
p.s. itakos turi, kad jus kartu negyvenate, t.y. pernelyg retai matotes.
Ar galima butu kazkaip pakeisti sia situacija, jums kartu su vyru vaziuoti i kita miesta?
[/q

Kiek sakyta, kiek kalbeta.. butu gerai, kad viskas taip paprastai butu issprendziama. Pas ji nera konkretumo, punktualumo. Pasako viena, iseina kitaip. jam neatrodo, kad tai yra svarbu.

Manau, Jus suprantate, ka as noriu pasakyti, kai paminejau issireiskima "zinau savo verte". Jei jau sukurta seima, abu partneriai turi buti lygus, nors ir atlieka skirtingas pareigas ar yra skirtingos lyties. Mano situacijoje butu lengviausia pavirsti bestubure butybe, kuri nieko nesako ir yra viskuo patenkinta, nors daug kas neteisinga. Tai turbut butu lengviausias receptas, bet juk pati pasakete, kad nereikia aukotis, kai nera ivertinam.

Del kito miesto - o kas, jei vyrui patinka taip gyventi? Argumentas - neuzmusa rutina, nes labiau pasiilgsti. nepripazista, kad santykius tai ir zaloja..
[/quote]
Vyro savybiu jus nepakeisite, jeigu bandysit kils pastovus konfliktai.
Partneriu lygybe seimoje - siektine utopija, dazniausiai taip nebuna, ypac kai yra mazas vaikas. Mes daznai seimos modeli turim susikure, ir bandom jis taikyti ji praktiskai, tikedamiesi, kad vyrus mes pakeisim, kaip, noresim. Matyt bet kuris is patrneriu, nenoretu grizti namo, jegu namuose lauktu kruva priekaistu, piktas ir viskuo nepatenkintas sugyventinis.
Mamos vaidmuo pirmaisiais kudikio metais yra labai svarbus, stemkites tuo dziaugtis, megautis motinyste, o jeigu jus pikta esate, tai ir vaikas tuo uzsikrecia, po to ir vyras. Viskas seimoje priklauso nuo moters.
Atsakyti
Situacija nepasikeis, manau tol, kol vyras galvos, kad jūs vis tiek su tokiu jo elgesiu susitaikysit. Sąmoningai ar nesąmoningai jis vis tiek elgsis taip pat. Siūlymas, "spjauti" kurį laiką ant vyro, užsiimti savais reikalais: gyventi tik dėl savęs ir vaiko, eikite kur norit, tikrai ne problema, manau, rasti auklę valandai/dviem, kol būsit masaže, kirpykloj ir pan. Negaminkite grįžusiam vyrui savaitgalį nieko, nesitvarkykite, nešokinėkite apie jį. Vyras grįžta, jam bučkis į žandą-išlekiu su draugėm. Jei negalite pakeisti situacijos, pakeiskite požiūrį į ją. Parodykite, kad jūs irgi gyvenate, ir galite tai daryti be vyro. Normalus vyras, kuriam tikrai rūpi šeima, atsitokės greit, kad gali prarasti žmoną su vaiku, nes ta žmona ne tokia jau ir "vargšė", o durnas... na, kam jums toks smile.gif negyvenkit iliuzijomis, nes pragyvensit gražiausius savo metus, o senatvėj graušitės...
Atsakyti
As nelabai suprantu,kodel negalima iseit kazkur su vaiku? kad ir be vyro,pabendraut su draugem ir tt. Man atrodo uzsisedejot namie su vaiku,paivairinkit pati sau gyvenima,kai pati jausites laiminga ir vyras nores daugiau laiko praleist namie,kartu.O siaip,manau dauguma vyru ta tevyste,ta meile vaikui pradeda parodyt kiek veliau,kai jau vaikiukas ugteli,kai pasitinka gryzusi namo,pasako ''tete'' ir tt smile.gif smile.gif
Atsakyti
As iseinu, nesakiau, kad istisai tik ziuriu i sienas ir su vaiku namie guguoju.. doh.gif varom i miesta, pasivaikscioti, pasiiarbatinti pas drauge. Ne tokia problema iskeliau.. ax.gif Daug geru patarimu cia radau. Aciu. smile.gif

del finansu - esu nepriklausoma ir tikrai nera musu santykiai nueje iki tokio lygio, kad jis mane del pinigu engtu, ar as ji.. kad vaikais grasintumemes. ne ne, taip nera. galbut labai astriai visa situacija atrodo. Ir as pati suprantu, kad didziausias minusas, kad nespeju vyru, kaip cia geriau issireiksti - pasisotinti? na, ta prasme, mazai laiko ir demesio is jo puses, kai buna namie tik savaitgaliais o ir tai kazkur laksto. nebuvo dar nei vienos dienos, kad visa diena butu prabuves su mumis. Kalbu rimtai. Ar lyja, ar karsta, ar sninga - vis tiek jis reikalu ministras. Ir patikekite, tikrai ne visada ir as kariauju. smile.gif
Atsakyti