Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesio!Paauglių tėvams.

Dėkui,nuraminai hihihi.gif Aš jau maniau,kad apmaut mane kas nors norėjo didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2006 11 02, 20:57)
Tai vat klausimas iškilo ar man vienai taip skambino,nes ko tik nepaklausiu,tai visi neigia ,kad tokių skambučių būtų sulaukę. unsure.gif  g.gif


Yra skambinę, siūlė keisti tiekėją, bet vienas atvejis buvo keistokas.
Skambina šeštadienį, nr. nerodo, spaudžiu atsiliepti, padeda ragelį. Po kurio laiko vėl skambina ir vėl pyp pyp. Po to su drauge sėdėjau kavinėje. Girdžiu skambina, galvojau tas pats bus. Bet šį kartą išgirstu: "Laba diena. Aš Rūta. Skambinu iš Omnitelio. Ar galite kalbėti?" Pasakiau, kad negaliu ir daugiau nebeskambino.
Šiaip keista, kad numerio nerodė (privatus abonimentas) ir skambino savaitgalį.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2006 10 09, 17:28)
prieš 2 savaites gavau žinutę „mama, mane sulaikė policija, paskambink šituo numeriu". o mano vaikas tik 9 metų ir dar šalia lovoj gulėjo  lotuliukas.gif

o cia naujausi košmarai:
Jei  gausite mobiliojo telefono zinute su tekstu:
OMNI DOVANOS
Jums dovanoja Nokia 6260. Siuskite 2sms zinutes su tekstais:
1 sms: EXTRA 61920150 NOKIA
2 sms: EXTRA NOKIA 20M
Zinutes siuskite numeriu 1301

JOKIU BUDU TO NEDARYKITE, TAI APGAVYSTE,  JUMS KAINUOS po 20 Lt. KAS
SAVAITE
PER MENESI NETEKSITE 80 LT.
(Omnitel paslauga leidzianti papildyti nurodyto tel. nr. saskaita sms
zinutemis)
va tokius tai
gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  triniti.gif

O va tokius tai paprasta suvystyti , jei turi isaugojusi zinute rasai pareiskima policijoje aferizmas . Poto rasai pareiskima omniteliui uz aferizmo skatinima , ir tada greit yra sutvarkoma lotuliukas.gif
O sukciauja abonimentas kurio numeris 6230928 tai kad manau uzteks slkambucioo i omnitel lotuliukas.gif cia gi viskas parasyta
http://www.omnitel.lt/?m3_lt$205592_2...4_205712_205719
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 03 lapkričio 2006 - 08:55
Nu pakraupau paskaičius,niekada negirdėjau kad ir su vaikais taip vyksta g.gif dabar žinosiu ir vaikams paaiškinsiu nono.gif Aš buvau gavusi telefonu žinutę kad TOPO centre laimejau 1000Lt ir Nokia telefoną,bet kažkaip pagalvojau kad čia aferistai ,tai ištryniau ir viskas cry.gif o dėl kreipimosi į policiją tai kažkaip abejoju ar tokiems reikalams jie turi laiko g.gif
Atsakyti
sveikos
o asjums papasakosiu koks man striokas su tais aferistais buvo
tai ivyko birzeli.mes gyvenam Panevezyje,o dukra atostogom vasara i zirgyna trakuose isvaziuoja.tai va,guliu as (astuntam men nestumo) namie ziuriu telika ir gaunu sms:"mamyte butinai paskambink,atsitiko nemalonus dalykas".ziuriu ne dukros nr,bet vis vien skambinu.atsiliepia vyriskis ir sako man:
-ar jus zinote kur yra dabar jusu [COLOR=red]vaikas?
as:
taip ,zinau trakuose zirgyne(o sirdis jau kulnuose)
jis:
ne,jusu vaikas policijoj
as:kaip suprast?
jis:ivyko toks nemalonus incidentas.jusu vaikas prie parduotuves begdamas sudauze mergaites telefona,viska mate jos tevelis ir atveze dukra i policija,nes tlf brangus ir saskaitoj buvo gal 100lt,bet ji uzsiblokavo suduzus tf
isivaizduokit kaip as jauciausi,(visiskai nesuprantu kas vyksta ir mazyle pilve duodasi kaip isprotejus)sakau jam:
tai ka man dabar daryti? blink.gif kodel man tas tevas nepaskambino?nebande be policijos susitarti?juk dukra mano nepilnamete(cia jau pradedu ciukintis)kokia teise jus turit be tevu ja apklausti?
jis:tokia teise turi kazkokia(pasake pavarde)inspektore
as pradejau abejot,gal ir turi. g.gif
jis;va,cia yra tevelis salia galit pasneketi su juo
tas tevelis man pasiule atpirkti tlf ir saskaita jame,viso apie 300lt.as negalvodama sutikau(kad tik netampytu mano vaiko)pasakiau,kad pasuksiu uz 10 min,nes skambinsiu vyrui,kuris kaip tik yra dabar vilniuje.
paskambinu vyrui,pasakoju visa istorija,liepiu vaziuoti i trakus,i ploicija ir tvarkyti viska,vel skambinu tam teveliui ir prasau palaukti kol atvaziuos mano vyras.uz keliu min skabina vyras ir sako man:tu,gal durna skambinau Deimantei,ji joja laukuose su trenere,bet as gi savo rekiu:vaikas policijoj.ir tik po to man daein paskambinti dukrai! doh.gif
tai va merginos,is to strioko net nepaprasiau to "policininko",kad duotu su dukra pakalbeti ir ciut neisdure manes ant 300lt.tie aferistai naudojasi zmogaus pasimetimu ir taip islupa pinigus.nesupratau tik kaip jie mano nr atkase ir is kur zinojo,kad dukra ne namie.paskui pergalvojau viska,ka sake jie ir supratau,jog as pati jiems viska pasakiau.jie juk sake [COLOR=red]vaikas[COLOR=orange] ne dukra smile.gif ,paklause kur?as vel pasakiau,o toliau viskas is eigos biggrin.gif
sekmes!nepapulkit! biggrin.gif










Atsakyti
Taip, tie aferistai labai naudojasi žmonių pasimetimu.
Gerai, kad vat mano mama apie tokius dalykus nemažai prisiskaičius, tai kai gavo SMS "Mama, padėk, pakliuvau į didelę bėdą" - puolė skambinti man. O aš sau laiminga iš mokyklos žygiavau.. biggrin.gif
Taip pat prieš porą metų buvau gavus SMS, kad kažkokioj buitinės technikos parduotuvėj laimėjau 1000Lt ir mobilųjį telefoną.. Kadangi tada tik maždaug ir prasidėjo visos tos apgavystės ir niekas apie jas per daug nešnekėdavo, tai patikėjau.. Bet teta pasakė, kad čia nesąmonė ir kad trinčiau lauk. biggrin.gif
Atsakyti
"mamyte butinai paskambink,atsitiko nemalonus dalykas".ziuriu ne dukros nr,bet vis vien skambinu.atsiliepia vyriskis ir sako man:
-ar jus zinote kur yra dabar jusu [COLOR=red]vaikas?
as:
taip ,zinau trakuose zirgyne(o sirdis jau kulnuose)
jis:
ne,jusu vaikas policijoj
as:kaip suprast?
jis:ivyko toks nemalonus incidentas.jusu vaikas prie parduotuves begdamas sudauze mergaites telefona,viska mate jos tevelis ir atveze dukra i policija,nes tlf brangus ir saskaitoj buvo gal 100lt,bet ji uzsiblokavo suduzus tf


Grynai tokia situacija ir man.Tokia pat priežastis.Po aferisto pokalbio iš karto paskambinu daukrai, o ji ramiausiai sėdi moksluose.(popietiniuose)Paskambinau i policija pranest apie sukcius, sako siandien yra tas telefono numeris, rytoj nebus.Policija visada atvaziuoja, o neskambina nepilnameciams.
Būkite budrios.Kai išsigąsti nebegali šaltai mąstyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolakola @ 2006 12 05, 21:19)
"mamyte butinai paskambink,atsitiko nemalonus dalykas".ziuriu ne dukros nr,bet vis vien skambinu.atsiliepia vyriskis ir sako man:
-ar jus zinote kur yra dabar jusu [COLOR=red]vaikas?
as:
taip ,zinau trakuose zirgyne(o sirdis jau kulnuose)
jis:
ne,jusu vaikas policijoj
as:kaip suprast?
jis:ivyko toks nemalonus incidentas.jusu vaikas prie parduotuves begdamas sudauze mergaites telefona,viska mate jos tevelis ir atveze dukra i policija,nes tlf brangus ir saskaitoj buvo gal 100lt,bet ji uzsiblokavo suduzus tf
Grynai tokia situacija ir man.Tokia pat priežastis.Po aferisto pokalbio iš karto paskambinu daukrai, o ji ramiausiai sėdi moksluose.(popietiniuose)Paskambinau i policija pranest apie sukcius, sako siandien yra tas telefono numeris, rytoj nebus.Policija visada atvaziuoja, o neskambina nepilnameciams.
Būkite budrios.Kai išsigąsti nebegali šaltai mąstyti. g.gif

ir man taip buvo,tik mano vaikui 2m.ir jis tuo tarpu pietu miega miegojo salia cool.gif
ir sms labai daznai gaunu kad laimejau 1000lt.trinu iskart,nesileidziu i kalbas kai skambina (man skambino ir siule paneles zurnalo prenumerata)nesuprantu kam skambint,noreciau buciau pastu uzsiprenumeravusi.zodziu viskas kas vyksta telefonu su neaiskiais asmenimis yra apgavyste.bet va paaugliai su mob telefonais ,tai gali ir uzkibt ant tokiu kabliuku g.gif
Atsakyti
O man i paprasta telefona skambino.
Paklause- ar jus turite sunu? Pasakiau, kad turiu, tai tada sako, jis dabar policijoj, tipo budintis skmabina ir nieko nezino nei vardo , nei pavardes. Nes as nepasimeciau, paprasiau vaiko varda, pavarde pasakyti. Sako nezinau, ir nezinau ar jis kazka padare ar jam kazka padare. Bet mano vaikai mazi(4ir 7 metai) ir tikrai jau niekam nieko padaryti negalejo. Todel as pagrasinau, kad pranesiu policijai, tai numete rageli.
Bet man aisku buvo nemalonu, greit susukau vyrui, pasitikslint ar vaikai su juo ir nusiraminau.
Bet suprantu, kaip gali isgasdinti taip netiketai paskambine, ipatingai jei pataiko kai vaiku amziu ir t.t.
Mamos, bukit budrios!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iga: 07 gruodžio 2006 - 09:31
Maniskis, taip pat gavo keleta zinuciu, bet tuo metu buvo namie biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau gavusi žynute"mama pakliuvau į bėdą,paskambink"vos tik perskaičiau širdelė stipriau daužytis pradėjo blink.gif o vaikas tai šalia stovėjo ax.gif tai atsipeikėjau ir tiesiog ištryniau žynute,bet gal po poros minučiu gavau dar viena o poto dar ir " majakinti"pradėjo g.gif kai bandžiau pakelti liovėsi tongue.gif
Atsakyti
Buvau ir aš gavus žinutę,kad vaikas prisidirbo ir yra policijoj,bet mano mergaitės mažametės ir tuo metu buvo šalia.Tad ir taip aišku,kas čia ką išdūrinėja doh.gif
Atsakyti