Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

QUOTE(staselė @ 2014 07 27, 15:11)
Nusipirkau ,,persil'' kapsules kur kartu su dėmiu išėmėju, tai ir kvapas gaivus ir išskalbia geriau, negu kitos mano naudotos skalbimo priemonės. Aišku, jų kaina didesnė,  pirkau prekybos centre.



aš vis galvoju jas panandyti, nes vis naudojau Ariel, bet jų kvapas pasidarė nepakenčiamas doh.gif kas bandėt ir tas ir tas PERSIL geriau??
Atsakyti
O dabar nusipirkau ,,Iki" skalbimo miltelius ir buvau maloniai nustebinta, kad gerai skalbia ir nebrangūs, ir kvapas labai švelnus. ,,Persil" kapsulės su dėmių išėmėju man irgi patiko, o ,,Ariel" kapsulių kvapas man tiesiog nepakenčiamas, o skalbimo kokybė - ,,Persil" man geresnė. Dar bandžiau ,,Bonux Gold" kapsules, bet ir kvapas aštrus ir išskalbė nelabai jau kaip .
Atsakyti
O su kuo skalbiate juodus?
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2014 08 23, 09:32)
O su kuo skalbiate juodus?

Aš juodus skalbiu su skystu ,,Formil" black.
Atsakyti
Rekomenduokit tikrai gerai skalbiančius miltelius baltiems rūbams.
Nusipirkau Perwoll reNew white, alia išskalbia papilkėjusius skalbinius. doh.gif Š.... paskutinis. Pridėta optinių baliklių, kad skalbiniai atrodytų baltesni, o skalbimo kokybė niekinė.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2014 08 23, 19:57)
Aš juodus  skalbiu su skystu ,,Formil" black.



prekybos centruose jų būna pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2014 08 25, 13:08)
prekybos centruose jų būna pirkti?  ax.gif

Ne, perku, kai būna turguose.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 07 02, 13:20)
ringuvos superinis yra šis Koncentruotas valiklis.

dar geras yra muilas su tulžimi. jei reikia ką nors greitai rankomis išskalbti, gerai patrynus irgi neblogai jama dėmes  mirksiukas.gif

kitos Ringuvos priemonės mano akimis niekuom neypatingos.



man Ringuvos skysti skalbikliai su tulžim thumbup.gif ypač jeigu reikia skalbti jautrius drabužius - šilką, vilną, ryškios spalvos striukę - dar nėra nei vieno sugadinęs. Aš jį naudoju dar ir dėl to, kad nealergizuoja ir yra švelnaus kvapo. Galima džiauti ir kambaryje, kvapas neerzina.

Kai skalbdavau su milteliais, kartais ant juodų drabužių likdavo baltos miltelių dėmės doh.gif su Rignuvos skalbikliu viskas thumbup.gif

O dėl skalbimo kokybės, tai labai priklauso, ar parenki teisingą programą - nešvaresniems drabužiams reikia daugiau jo įpilti ir parinkti ilgesnę bei karštesnę programą.

Atsakyti
www.eupk.lt/profline-skalbimo-priemones/profline-skalbimo-geliai

gal tokius esate pirkusios? Ar gerai skalbia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 03 gruodžio 2014 - 16:40
Siuo metu naudoju Balance universalu skysta skalbikli, kuris prastai plauna, Balance audiniu minkstikli su medvilnes ekstraktu, sis patinka, kad atlieka uzduoti, svelniai kvepia. Dar turiu Neutral miltelius spalvotiems audiniams, nepasakyciau, kad kazkuo ypatingi, aisku, pliusas, kad bekvapiai ir nealergizuoja. Priemoniu prisipirkau, kai buvau nescia ir negalejau pakest kvapu, dabar kartociau tik Balance minkstikli.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 11 28, 18:34)
man Ringuvos skysti skalbikliai su tulžim thumbup.gif ypač jeigu reikia skalbti jautrius drabužius - šilką, vilną, ryškios spalvos striukę - dar nėra nei vieno sugadinęs. Aš jį naudoju dar ir dėl to, kad nealergizuoja ir yra švelnaus kvapo. Galima džiauti ir kambaryje, kvapas neerzina.


bet tie su tulzimi vistiek turi toki specifini kvapa, bent jau man.
Atsakyti
visus baltus skalbiu su ARIEL
ir problemų nėra
Atsakyti