Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

Sveikos merginos, ar esate bandžiusios Dalli skalbimo priemones? tiek skalbimo miltelius, tiek skystus skalbiklius?
Atsakyti
QUOTE(Nenorte @ 2015 06 22, 14:30)
Sveikos merginos, ar esate bandžiusios Dalli skalbimo priemones? tiek skalbimo miltelius, tiek skystus skalbiklius?


Aš naudojau skalbimo miltelius. Man visai neblogi, gaivus kvapas. Tik juos buvau pirkusi ,,Maximoj', gal pirkti Vokietijoje jie yra geresnės kokybės.
Atsakyti
Nusipirkau ,,Domol'' skalbimo kapsules, bet daugiau nepirkčiau, nes prastai skalbia ir kvapas nepatiko.
Atsakyti
Alio alio 4u.gif Vilniuje, Laisvės turgaus pastate šiandien užmačiau skalbimo ir valymo priemonių parduotuvėlę, pasiėmiau lankstinuką ir pradėjau domėtis.

Lyg ir lietuviška prekė, bet lyg ir Vokietijoj gaminama, o parduotuvės konsultantė sakė, kad Lietuvoj.

Taigi, kas bandėte PROFLINE priemones? atrodo, duoda mėginukų, sakiau važiuosiu paimt ir pabandyt. Gal kas nori taip pat kritiškai įvertinti šias priemones ir pasidalint patirtimi? ax.gif

Jų puslapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikudama: 12 rugpjūčio 2015 - 13:19
Esu pirkusi, pirkau ir baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Tai mūsų šeimai beveik metams užteko tų dviejų didelių bakelių. Buvau patenkinta rezultatutu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2015 08 13, 06:56)
Esu pirkusi, pirkau ir baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Tai mūsų šeimai beveik  metams užteko tų dviejų didelių bakelių. Buvau patenkinta rezultatutu  4u.gif

o po kiek reikia deti i skalb. masina priemones? Ar gerai skalbia tas kur jautriai odai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(staselė @ 2014 07 27, 15:11)
Nusipirkau ,,persil'' kapsules kur kartu su dėmiu išėmėju, tai ir kvapas gaivus ir išskalbia geriau, negu kitos mano naudotos skalbimo priemonės. Aišku, jų kaina didesnė,  pirkau prekybos centre.

as kapsuliu super poveikio nepastebejau, naudoju dabar pilstoma Persil kur turguje buna, tai sviezias demes gerai skalbia, o senesniu "nepaima".
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 08 13, 08:50)
o po kiek reikia deti i skalb. masina priemones? Ar gerai skalbia tas kur jautriai odai? 4u.gif

Pirkau skystą, reikia labai ne daug pilti.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2015 08 13, 07:56)
Esu pirkusi, pirkau ir baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Tai mūsų šeimai beveik  metams užteko tų dviejų didelių bakelių. Buvau patenkinta rezultatutu  4u.gif

Ar aštraus kvapo šios skalbimo priemonės neturi? O kaip išskalbia dėmes?
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2015 08 15, 15:13)
Ar  aštraus kvapo šios skalbimo priemonės neturi? O kaip išskalbia dėmes?

Man ne aštraus ax.gif Dėmes dar visada įtrinu ūkišku muilu ax.gif
Atsakyti
O kaip Jums "LOC" - visas dėmes išskalbia?
Atsakyti
Gal kas bandėt ,,Vizir" skalbimo kapsules. Kaip jos išskalbia rūbus, dėmes?
Atsakyti
Atsiliepimų nesulaukiau, tai nusipirkau ,,Vizir" skalbimo kapsules baltiems ir spalvotiems audiniams. Deja, nusivyliau, aštrus, įkyrus kvapas ( nors ant dėžutės užrašas Alpine fresh) ir prastai išskalbia drabužius. Baigiu sunaudot tą dėžutę, bet daugiau tai nepirkčiau...
Atsakyti