Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

QUOTE(ritinelis1 @ 2016 10 02, 20:33)
Forumietes ar skalbiant su skystu skalbikliu reikia pilti atskirai skalbiniu minkstikli? Nusipirkau pirma karta skysta skalbikli, instrukcijoj neraso pilti minkstiklio ar ne biggrin.gif
Beje, kaip jum skalb kapsules? Man kazkoks nesusipratimas, kapsules issisukdavo i ta vieta po gumom, nezinau kaip ji vadinas, gaudavosi taip kad kapsule istraukdavau neisstirpusia is gumu, na kazkokia nesamone  blush2.gif


Jei minkštiklį įprastai skalbdama naudojat, tai naudokit ir su skystu 4u.gif dėl kapsulių- man jos visai patinka, o kad neatsidurtų tarp gumų, visada įkišu i kokia kojnę ar kišenę skalbiamų rubų.
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 10 02, 20:33)

Beje, kaip jum skalb kapsules? Man kazkoks nesusipratimas, kapsules issisukdavo i ta vieta po gumom, nezinau kaip ji vadinas, gaudavosi taip kad kapsule istraukdavau neisstirpusia is gumu, na kazkokia nesamone  blush2.gif


Man dėl šito irgi nepatiko. paskui sugalvojau patirpinti jas šiek tiek- įjungiu mašiną, palaukiu, kol prisipils kažkiek vandens, tada išjungiu, palaikau kokį pusvalandį ir vėl jungiu skalbimui. Kapsulė payirpsta per tą laiką ir nebeknisa proto. Dar galima ją įdėti į maišelį skalbimui. Tiesa, kalbėti reikėtų būtuoju laiku, nes kapsulių nebeperku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2016 10 02, 21:25)
Jei minkštiklį įprastai skalbdama naudojat, tai naudokit ir su skystu  4u.gif  dėl kapsulių- man jos visai patinka, o kad neatsidurtų tarp gumų, visada įkišu i kokia kojnę ar kišenę skalbiamų rubų.

Geras bigsmile.gif apie kojine net nepagalvojau, isvis dedavau i tuscia bugna taip, kaip rase instrukcijoj biggrin.gif kapsuliu ideja man patiko, bet man rodos jos brangiau iseina, nes as skalbiu dazniausiai 5-6 kg ir ant tokio kiekio dedavau 2 kapsules
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 10 03, 17:25)
Geras  bigsmile.gif  apie kojine net nepagalvojau, isvis dedavau i tuscia bugna taip, kaip rase instrukcijoj biggrin.gif  kapsuliu ideja man patiko, bet man rodos jos brangiau iseina, nes as skalbiu dazniausiai 5-6 kg ir ant tokio kiekio dedavau 2 kapsules


As vienam skalbimui naudoju 1 kapsule- mano masinos talpa 6kg ir visikai uztenka vienos. Man irgi buvo taip, kad karta kapsule liko tarp gumu, tai tada ir sumasciau taip- ikisu i koki uzvalkala ar kojne ir puikiausiai istirpsta ax.gif
Atsakyti
Mano talpa irgi 6 kg, as velgi pasiskaicius instrukcija ant tokio kiekio dedavau 2, nors gal tikrai butu ir vienos uzteke 4u.gif zodziu dabar testuoju skysta skalbikli biggrin.gif
Atsakyti
As dedu ne i tuscia bugna o tarp skalbiniu ta kapsule, niekada nera niekur isivelusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 10 02, 20:33)

Beje, kaip jum skalb kapsules? Man kazkoks nesusipratimas, kapsules issisukdavo i ta vieta po gumom, nezinau kaip ji vadinas, gaudavosi taip kad kapsule istraukdavau neisstirpusia is gumu, na kazkokia nesamone  blush2.gif

kas per kapsulės? pirmą kartą girdžiu bigsmile.gif galima plačiau? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti

Norėjau paklausti,gal kas iš jūsų naudojo "Formil" skalbimo miltelius? Vis neapsisprendžiu,turiu skysta jų skalbiklį,išskalbia tikrai neblogai,bet kvapas užmušt gali.Kiek minkštiklio nepilk jo net ne kvapo,pramuša kvapas skalbiklio.O kaip su skalbimo milteliais? :ax:  

Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2016 11 16, 15:00)
<p>Norėjau paklausti,gal kas iš jūsų naudojo "Formil" skalbimo miltelius? Vis neapsisprendžiu,turiu skysta jų skalbiklį,išskalbia tikrai neblogai,bet kvapas užmušt gali.Kiek minkštiklio nepilk jo net ne kvapo,pramuša kvapas skalbiklio.O kaip su skalbimo milteliais? ax.gif  </p>


Miltelių kvapas irgi aštrokas. Kai vasarą lauke rūbus padžiauni, tai dar mažiau to kvapo lieka, bet žiemą kai kambary tenka džiovint, tai kvapas labai jaučiasi.
Atsakyti
Labai nemegstu milteliu, kurie palieka astrius kvapus, kaip ir minstikliai. Stengiuosi naudoti miltelius, turincius kuo maziau chemijos. Paskutiniu metu skalbiu su "Bobas" vaikams skirtiems milteliais. Esu patenkinta ju kokybe. Tiesa, jiems retokai buna akcija Maximoje.
Atsakyti
Labai pamegau Crinis skalbikli su lanolinu, nei minkstiklio nereikia, skalbiniai minkstuciai mirksiukas.gif
Atsakyti