Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Už ką nežinau, PayPal reikia pasirinkt kursą kur yra taškutis žemiau, jiems naudingas būdas visada aukščiau, pirmu pasirinkimu(kaip Ryanair, kiša ko jiems reikia), o norint pataupyt, reikia pasikeist kad konvertuotų pagal pirkėjo (t.y. tavo, mūsų) banko kursą, bet vis tiek ne buhalterinis būna jei neklystu, tačiau naudingesnis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 08 rugpjūčio 2012 - 08:53
Pas mane seb, tai nuima pagal tos dienos seb'o valiutu kursa, ne pagal buhalterini. As irgi Agnes/ramutes pagalba pasikeiciau i ta antra taskiuka. Taip naudingiau gaunas. mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir keiciau ne pagal paypal kursa bet vistiek gavosi daug 2.88lt. o ta diena seb buvo 2.8lt kursas...
Atsakyti
Agne/Ramute Jus nesenai buvot idejus nuorodele vienos parduotuves http://www.theherbarie.com/
Ar jau uzsisakinejot is ten? Pasiziurejau, kad ir as sio bei to noriu. Niekad neuzsisakinejau per tarpininkes. ax.gif Jus gal turit kokia patikima? Ar vis per kita perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele_s: 18 rugpjūčio 2012 - 19:47
sveikos gal kas is violey uzsisakynejat ? ar bent galit nukreipt kur violey tema yra ?smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš kreipiausi į tarpininkes. Dirba operatyviai, produktai jau užsakyti. Galutinės kainos dar nežinau, nes neaišku, kiek kainuos siuntimas JAV viduje.
Atsakyti
o kuri cia Violey uzsakyneja gal gali patart ? nes man patinka rekomenduoti patikimi zmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 08 18, 20:46)
Agne/Ramute Jus nesenai buvot idejus nuorodele vienos parduotuves http://www.theherbarie.com/
Ar jau uzsisakinejot is ten? Pasiziurejau, kad ir as sio bei to noriu. Niekad neuzsisakinejau per tarpininkes. ax.gif  Jus gal turit kokia patikima? Ar vis per kita perkat?

Kad man labai sunku apsispręsti, ne ko reikia, o ko nereikia, nedaug tokių lieka... Dar neužsisakiau. Perku visada per tą pačią tarpininkę, šiaip visos jos kurios seniau tuo užsiima, sau "markės" negadina ir dirba gerai. Skaičiau kažkur, kad būna kokia nauja tik pinigus susirenka ir prekių neatsiunčia... Jei nori keleto prekių, galiu kartu užsakyt, tik šiaip nei tau nei man turbūt nesusitaupys, nebent nori labai mažai ir tikrai vien už persiuntimą pačioje amerikoje neapsimoka mokėti. Kitas variantas (ir tam tinka šita tema) - susitariam kelios, siunčiam užsakymus maždaug tuo pačiu metu tai pačiai tarpininkei, ir ji visoms nuperka vienu kartu, o išsiunčia kiekvienai kur jai reikia. Tada nebereikia čia dalintis,siuntinėti, skaičiuotis, o atsiuntimas į lietuvą vis tiek pagal svorį kainuoja. 4u.gif Jei norinčių bus, galim susitart iki kada prekes kraunamės ir kam užsakymus siunčiam 4u.gif
Atsakyti
Man kaip ir nedaug reikia. Nors nelabai daug dar po ja labdziojau. Reikes kuria diena labiau pasiknisti. Gal ir dar ko prireiks biggrin.gif
Gal tikrai merginos noretumet taip kooperuotis kaip Agne/Ramute siulo?
Cia buvus (ausrele_s)

Atsakyti
Ar niekur nesikooperuojate merginos (pvz. AromaZone). Iš kur dažniausiai siunčiatės? (domina geros kokybės aliejai, EA). smile.gif
Atsakyti
Penktadieni darysiuos uzsakyma is AZ. Jei norit galit jungtis mirksiukas.gif

Saule/Guoda rasau ir cia. Irgi noriu montanovo uzsisakinet, tai gal koperuojames?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 09 12, 09:59)
Ar niekur nesikooperuojate merginos (pvz. AromaZone). Iš kur dažniausiai siunčiatės? (domina geros kokybės aliejai, EA). smile.gif

http://naturkosmetik...ml#comment-4481 cia merginos 4u.gif
Atsakyti