Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Iš Aroma-vitos jau turiu gavus Montanov68, tai jo man nebereikia. Kažko panašaus į Prolipid ( ir į Montanovą panašaus taip pat), jei neklystu, laukiu iš amerikos. O va Nikomulsų lietuvoje dar nėra ir noriu išbandyti, tai ketinu pirkti iš aromarti.

Kaip vyksta: susikrauni prekes, siunti užsakymą. Tada gauni po kurio laiko (įvairiai) el. laiškučiu iš pardavėjo paskaičiuotą sumą už pristatymą ir kainą doleriais, kurią reikia pervesti Western Union perlaida banke, pašte. Informuoji juos apie tai, nusiunti pervedimo numerį, išsiunčia prekes kai jau pasiima pinigus. Kursą už prekes jie nustato, su mūsiškiais visai nesutampa ir būna mums nepalankus. Bet muito kol kas nemokėjau, ir iš Aroma-vitos kai pirkau, ir iš Aromarti. WU pinigų pervedimas mokamas, į rusiją brangiau, man buvo apie 35 litus, į ukrainą pigiau, jei gerai pamenu apie 25 litai, bet irgi nebeprisimenu, atrodo kaina priklauso ir nuo šalies ir nuo sumos. Iš Aroma-vitos siuntimo kaina į lietuvą priklauso nuo sumos ir svorio. Perkant keliese, tauposi pinigų pervedimas,
dar yra minimali pirkimo suma ir vienos prekytės niekas nesiųs.
Pakartoju savo postą:
Pasidalinsiu patirtim, kaip sutaupyti kelis litus apmokant Western Union. Vakar dariau perlaidą Ukrainai. Dabar galima tik USD siųst, anksčiau leisdavo ir grivinom (bent taip banke sakė). Taigi: nurodyt kiek USD turi išmokėti Ukrainoje - doleriais, reikia kad pardavėjas paskaičiuotų kiek nori gauti. O įmokėti LITAIS (nebent turit savo USD ir kursas jums nerūpi), banko darbuotoja skambinasi į WesternUnion ir ten susižino kiek litų bus, WU turi nusistatęs savo kursą, kaip kiekvienas bankas, ir jo kursas palankesnis negu pirkti dolerius banke. Vakar man skaičiavo USD 2,78; bankas būtų pardavęs 2,81. Tas skirtumas gali būt didesnis, mažesnis, bet taip naudingiau
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 09 12, 10:05)
Penktadieni darysiuos uzsakyma is AZ. Jei norit galit jungtis mirksiukas.gif



QUOTE(zydrem @ 2012 09 12, 10:06)

Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 09 12, 10:05)
Saule/Guoda rasau ir cia. Irgi noriu montanovo uzsisakinet, tai gal koperuojames?


Galėtume, tik dar nežinau, iš kur pirksiu: žiūrinėju Aroma-vita ( Ukraina), nes ten daugiau visokių gėrybių yra, kurių noriu, o Montanov ten tik vienas - 68, nėra to L
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 09 12, 11:35)
Iš Aroma-vitos jau turiu gavus Montanov68, tai jo man nebereikia. Kažko panašaus į Prolipid ( ir į Montanovą panašaus taip pat), jei neklystu, laukiu iš amerikos. O va Nikomulsų lietuvoje dar nėra ir noriu išbandyti, tai ketinu pirkti iš aromarti.

Iš Aroma-vitos siuntimo kaina į lietuvą priklauso nuo sumos ir svorio. Perkant keliese, tauposi pinigų pervedimas,
dar yra minimali pirkimo suma ir vienos prekytės niekas nesiųs.
Pakartoju savo postą:
Pasidalinsiu patirtim, kaip sutaupyti kelis litus apmokant Western Union.

Ačiū 4u.gif

Dar neapsisprendžiau, bet linkstu į Aroma-vita pirmam kartui. Ten jie man atrašė, kad galima apmokėti dar vienu būdu - UniStream, pažiūrėjau, kad yra Ūkio banke ir lygtai pigiau negu WU

Parašyk, kaip seksis pirkti iš Aromarti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 rugsėjo 2012 - 19:28
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 12, 20:22)


Dar neapsisprendžiau, bet linkstu į Aroma-vita pirmam kartui. Ten jie man atrašė, kad galima apmokėti dar vienu būdu - UniStream, pažiūrėjau, kad yra Ūkio banke ir lygtai pigiau negu WU



jei pirksit parasykit, man simulgelio reiketu blush2.gif tai gal ir mane priglausit prie uzsakymuko blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 09 12, 20:30)
jei pirksit parasykit, man simulgelio reiketu blush2.gif tai gal ir mane priglausit prie uzsakymuko blush2.gif  4u.gif

Simulgelis Aromashkoj,, greičiausiai iš jos dabar nepirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 rugsėjo 2012 - 20:35
Sveikutės,
Gal Panevėžyje kas renka užsakymą iš AZ? Prisijungčiau arba galiu priimti iki nemokamo siuntimo 4u.gif
Atsakyti
Merginos as su tokiu klausimeliu toms kurios uzsisakinejat is hermitageoils. Meciausi viska i krepseli eurais, bet kai jau nuejau i paypal vistiek moket reikejo svarais. Cia pas juos visada taip? unsure.gif Mums taip visai nepalanku verysad.gif
Atsakyti
Matau kooperuojates bendriems uzsakymams, ieskote kur gauti pigiau ir geru prekiu.
Parsisiunciau is www.akomaskincare.co.uk taukmedzio sviesto sveriamo, ir vienas uzsakymas liko nepasiimtas- taigi, turiu atliekamo sviesto.
Jei domina- galiu parduoti. 100 gr- 12 Lt
Temos neseku,- parasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 09 19, 08:04)
Merginos as su tokiu klausimeliu toms kurios uzsisakinejat is hermitageoils. Meciausi viska i krepseli eurais, bet kai jau nuejau i paypal vistiek moket reikejo svarais. Cia pas juos visada taip? unsure.gif  Mums taip visai nepalanku verysad.gif

Na taip, aš iš jų visada rašausi svarais iš kart, kad nebūtų netikėtumų paskui ax.gif , bet čia nuo papypal ( man atrodo g.gif ) priklauso, nes bent pas mane sąskaitoj yra tik doleriai ir svarai. O gal aš pirkau iki šiol tik iš tokių šalių?
Šiaip - gana brangi parduotuvė, bet visi siųsti eteriniai ir absoliutai buvo geros ir labai geros kokybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 rugsėjo 2012 - 19:02
As dejausi eurais, nes kurso tada nereik ziuretis, mazdaug zinau kiek kainuoja viskas. Tik, kad po to viskas mokant pabrango. Dziugu, kad geri atsiliepimai del kokybes, smile.gif nes is ten tik pirma kart siunciuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 22 rugsėjo 2012 - 13:54
QUOTE(goccia @ 2012 09 22, 14:52)
As dejausi eurais, nes kurso tada nereik ziuretis, mazdaug zinau kiek kainuoja viskas. Tik, kad po to viskas mokant pabrango. Dziugu, kad geri atsiliepimai del kokybes, smile.gif  nes is ten tik pirma kart siunciuos.

Dar kartelį pažiūrėjau Hermitage oils kainas , tai pas juos euras labai pigus palyginus su svaru (galima pasitikrinti pagal skaičiuoklę http://www.balsas.lt...CFUHxzAodhEIAkw įdėjus kokia daiktelio kainą svarais ir pažiūrėti paskui pas juos kiek eurų nurodyta) smile.gif
Bet čia tikriausiai realus kursas, nes gi visur rašoma, kad euras atpigo ax.gif o Lietuvoj - stabilus, kaip buvo 3,4528 lito, taip ir yra - visai neatitinka realybės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 rugsėjo 2012 - 17:30
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 24, 18:06)
Dar kartelį pažiūrėjau Hermitage oils kainas , tai pas juos euras labai pigus palyginus su svaru (galima pasitikrinti  pagal skaičiuoklę  http://www.balsas.lt...CFUHxzAodhEIAkw  įdėjus kokia daiktelio kainą svarais ir pažiūrėti paskui pas juos kiek eurų nurodyta)  smile.gif
Bet čia tikriausiai realus kursas, nes gi visur rašoma, kad euras atpigo  ax.gif o Lietuvoj - stabilus, kaip buvo 3,4528 lito, taip ir yra  - visai neatitinka realybės  biggrin.gif

Nes litas pririštas prie euro, o svaras – ne 4u.gif
Hermitage nepigu, bet juos atradusi az beveik nebeperku jokių ea, man šitie labiau patinka ir pasirinkimas bei kiekiai priimtinesni:)
Atsakyti