Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai/papildai nėštumo metu

QUOTE(mamyte.lt @ 2012 08 18, 06:46)
Mergaites, gal zinote kaip saugiai mazinti spaudima  blush2.gif
Vakar nusipirkau arbata, o ten amalu lapai  doh.gif  senoj temoj radau, kad negalima  schmoll.gif


Gal del spaudimo vertetu kreiptis i gydytoja, kuris prirasys vaistu, o ne kazkokiom zolem gydytis, juk hipertenzija pavojinga nestumo metu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(waidoshele @ 2012 09 28, 08:59)
sakykit ar galima ibuprofena pacioj nestumo pradzioj? paracetamolis nepadeda, o galva tiesiog plysta...  doh.gif


Negalima ibuprofeno, ypac nestumo pradzioje. Taip raso nesciuju vadove. Galimas tik paracetamolis viso nestumo metu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zibutezibute @ 2012 10 11, 14:42)
Sveikos. Šiuo metu geriu psichotropinius vaistus ir noriu turėti dar vieną vaiką. Gal kas nors galite pasidalinti patirtimi. Gal kam teko gerti vaistus nešumo metu. Ačiū.


Kokius vaistus geri? g.gif g.gif
Atsakyti
Merginos patarkit, gal jūs patirties turit? Kokias žvakutes naudojot ankstyvo nėštumo metu, kai buvo pienligė. Aš nėštumą tik planuoju, ciklai stimuliuojami, ir dabar yra 9 DPO, ar galiu naudoti clotrimazolį, nors skaičiau kad iki 3 mėn, jo negalima, gal žinot, kokias žvakutes galima naudot?
Atsakyti
Pasidalinkite prasom, kaip efektyviai ie saugiai gydyti gerkle doh.gif
Atsakyti
As tris dienas kankinausi su galvos skausmu, o pas mus dar ir karsciai cia baisus, tai ir silpnumas dienos metu buna, siandien neiskenciau paemiau panadol (paracetamolis) tablete ir padejo, bet va sirdele grauzia labai, gal nevertejo rizikuoti vaikiuko sveikata, nes dar tik 10 savaitele mums verysad.gif
dabar vel galvos skausmai uzeina, nezinau, ka daryti verysad.gif
beje, inernete raso, kad panadol yra saugus, bet visur prideda pasitarti su gyd ar vaist., ai nzn... gal per daug as cia panikuoju... g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as cia naujokele. Kaip maciau,temos apie pienlige kaip ir nebera. Tai va galvoju,gal cia bus gerai rastelt. Uzpuole mane pienlige,bet neesu nescia unsure.gif nors planuojam vaikeli. Daug prisiskaiciau apie sia liga ir taip atorodo , kad daugiausia nestukes serga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Morigana @ 2012 12 17, 14:57)
Sveikutes, as cia naujokele. Kaip maciau,temos apie pienlige kaip ir nebera. Tai va galvoju,gal cia bus gerai rastelt. Uzpuole mane pienlige,bet neesu nescia  unsure.gif  nors planuojam vaikeli. Daug prisiskaiciau apie sia liga ir taip atorodo , kad daugiausia nestukes serga  blink.gif

Serga visos, ne tik nėštukės
Atsakyti
eibarte - maciau,kad domejaisi tomis zvakutemis,snd as jas nuspirkau,bet dar nenaudojau. Man irgi baugoka jas naudoti. Kiekviena menesi ,,nelaukiu,, mm , tai nezinau ka cia ir daryti unsure.gif
Atsakyti
Morigana, nezinau, gal as cia per grubiai nuskambesiu, bet as tavo vietoj gyvenciau normalu gyvenima, ir naudociau viska, ka reikia 4u.gif nes nors ir bandot, nezinai, kada tai ivyks ir kazkaip nujauciu, kad suzinosi kuo anksciausiai, todel nemanau, kad planuojamam mazyliui yra kazkokia gresme, zymiai sunkiau, kai reikia gydytis, o zinai, kad laukiesi, seki kiekviena vystymosi momenta ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Morigana @ 2012 12 17, 18:49)
eibarte - maciau,kad domejaisi tomis zvakutemis,snd as jas nuspirkau,bet dar nenaudojau. Man irgi baugoka jas naudoti. Kiekviena menesi ,,nelaukiu,, mm , tai nezinau ka cia ir daryti  unsure.gif

O kokias tu nusipirkai? Aš naudojau Gyno pyvoril, tai jas drasiai gali naudoti ir nėštukė budama
Atsakyti
Ne per grubiai, as cia tiek viskooo prisiskaiciau, kad jauciu nesirgdama kai kuriomis ligomis, bijosiu susirgti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Clotrimazol. Gynevu Norvegijoje, cia pas ginekologus kol prisiprasysi, tai ir isgyt spesi ir vel susirgt biggrin.gif tai vaistininke situos dave. Na matysim kaip cia jie man pades, anksciau nesu susidurusi su sia liga, tik dabar va. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morigana @ 2012 12 18, 12:49)
Ne per grubiai, as cia tiek viskooo prisiskaiciau, kad jauciu nesirgdama kai kuriomis ligomis, bijosiu susirgti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Clotrimazol. Gynevu Norvegijoje, cia pas ginekologus kol prisiprasysi, tai ir isgyt spesi ir vel susirgt  biggrin.gif  tai vaistininke situos dave. Na matysim kaip cia jie man pades, anksciau nesu susidurusi su sia liga, tik dabar va.  rolleyes.gif

Clotrimazolis padės tikrai
Atsakyti
QUOTE(eibarte @ 2012 12 18, 15:36)
Clotrimazolis padės tikrai


Aciu smile.gif
Atsakyti