Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai/papildai nėštumo metu

QUOTE(Morigana @ 2012 12 18, 16:11)

na kaip, jaučias pagerėjimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eibarte @ 2012 12 19, 08:40)
na kaip, jaučias pagerėjimas? smile.gif


vajei kaip padejo! Viskas sauniai susitvarke po 4 zvakuciu! thumbup.gif Tik dabar suvokiau,kad ilgokai ta pienlige buvo pas mane doh.gif
Atsakyti
sveiki esu nescia ir uzpuole gripas. temperatura nedidele 37, kosau, sloguoju, uzkimo balsas. geriu vaistazoliu arbateles, tepu krutine eukalipto tepalu ir nugara. niekas nepadeda gal gagetumet patarti
Atsakyti
Esu 6 savaites nescia ,baisiai skauda pilvo apacia,kraujuoju gausiai,siuo metu ne lietuvoje esu,buvau vienoje ligonineje sake viskas gerai,man skausmai ir kraujas nepraejo ,nuvaziavau i kita ligonine rado infekcija slapimo ,israse amokciklino geriu db bet labai bijau del vaikucio,nebezinau ka daryti man 2013 01 17 ultragarsas paziures kaip jis ten laikosi,nes nieko nemate per krauja pries tai,gal kas ka patars nes nebezinau ka daryt ,guliu lovoje dabar pasiemiau atostogas,ir gal zinot ar nekenkia tie antibijotikai vaikuciui nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(viniuke @ 2013 01 10, 16:04)
Esu 6 savaites nescia ,baisiai skauda pilvo apacia,kraujuoju gausiai,siuo metu ne lietuvoje esu,buvau vienoje ligonineje sake viskas gerai,man skausmai ir kraujas nepraejo ,nuvaziavau i kita ligonine rado infekcija slapimo ,israse amokciklino geriu db bet labai bijau del vaikucio,nebezinau ka daryti man 2013 01 17 ultragarsas paziures kaip jis ten laikosi,nes nieko nemate per krauja pries tai,gal kas ka patars nes nebezinau ka daryt ,guliu lovoje dabar pasiemiau atostogas,ir gal zinot ar nekenkia tie antibijotikai vaikuciui nestuke.gif

tokiam mažam nėštume antibiotikai tikrai kenkia, pati sirgau - žinau:( bet jei nėra alternatyvos, nes infekcija irgi kenkia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2013 01 19, 16:20)
tokiam mažam nėštume antibiotikai tikrai kenkia, pati sirgau - žinau:( bet jei nėra alternatyvos, nes infekcija irgi kenkia doh.gif


na nereikia taip jau gasdinti, zinoma, vaistai nera gerai, bet sie antibiotikai yra tikrai is nekalciausiu tiek, mamai, tiek vaisiui, ju neskiria siaip sau, tad jei reikia, geriau juos gerti, nei bakterija savyje nesioti 4u.gif
Atsakyti
Pacioje nestumo pradzioje isgeriau, coldrex gerimo pora pakeliu. Paskaicius informacini lapeli pasidare neramu, kad galejau pakenkti vaisiui...
Nezinojau tada, kad laukiuosi. Nes be paracetamolio ten yra dar viena medziaga, kiri pavojinga. nes atliktuose bandymuose su ziurkemis ir bezdzionemis sukele teratogenini poveiki.Buvo geriausiu atveju tik kokia savaite, taip pat ir geriau etno arbata kurioje yra ciobreliu.
***** nezinodamas gali tokiu nesamoniu pridirbti. Baisu...
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra1 @ 2012 08 21, 22:06)
Mano nuomone pavojinga gerti vaistus ir arbatas is zoleliu visokiu  schmoll.gif ,bet juk ne visa nestuma juos gersit,pavojus yra tik tais atvejais jeigu gersite nuo pirmos nestumo savaites iki devinto menesiuko. Man kai buvo bloga,pykino taip kad negalejau gerti skysciu,nes juos isvemdavau, daktaras pats israshe man vaistu stipriu,kuriu kaip perskaiciau internete gali sukelt komplikaciju nestumo metu,bet tai rasoma jeigu vartojant reguliarei,o nuo vieno ar sesiu kartu nieko neatsitiks,be to isivaizduoju kaip sunku be vaistu o ka kentet visa nestuma ir baimintis del viso kito irgi kvaila,reikia ir save priziuret siek tiek. Jei daktarai israso vaistus ar geriate arbatas kokias nors nieko tam vaikeliui neatsitiks,jis vistiek tos arbatos neisgers per bambuke ,tad nieko neatsitiks. Mano mama kai manes laukesi gere ciobrelio arbata beweik savaite sovietu laikais su vaistais buvo sunku bet o ka daryt? arbatos belieka,pagere ir issigyde,nors dabar sako negalima,persileidimas gali buti nuo ciobreliu.Anksciau kazkeip viska moteris gerdavo ir nemirsdavo niekas mirksiukas.gif tad siulau nesibaimint  4u.gif


Mano ginekologe sake, kad zoleliu arbatos tikrai nekenkia, svarbiausia vengti ciobreliu, o visas kitas galima. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tpfu, tpfu, tpfu...nesirgau nėštumo metu. Kartą tik gėriau paracetamolį. Dabar net nepamenu kodėl. Visi mano vaistai - nėštukės vitaminai.
Atsakyti
visą mėnesį nežinojau, kad esu nėščia, ir gėriau antidepresantą remeroną, litį nuo manijų ir ospamoxą nuo bronchito. Dabar vėl labai sloguoju ir įtariu, kokios linksmybės manęs laukia, nes imunitetas nusilpęs po tų antibų..ir dar tiap baisu kad galėjau pakenkti embrionui ir kad gali būt persileidimas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 02 23, 18:36)
visą mėnesį nežinojau, kad esu nėščia, ir gėriau antidepresantą remeroną, litį nuo manijų ir ospamoxą nuo bronchito. Dabar vėl labai sloguoju ir įtariu, kokios linksmybės manęs laukia, nes imunitetas nusilpęs po tų antibų..ir dar tiap baisu kad galėjau pakenkti embrionui ir kad gali būt persileidimas  blink.gif

Nu jau dabar bus kaip bus, nieko vistiek nepakeisit. Laikas parodys. Imunitetas silpsta jau vien dėl nėštumo. Ospamoxas dar nėra toks baisus, aš tikrai galingus gėriau iki nėštumo, kurie man ir imunitetą pagadino, ir per žarnyną pavažiavo.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

prireikė ir man apsilankyti šioje temoje... Visą savaitę pragulėjau lovoje peršalus, be temperatūros bet su kosuliu, gerkle ir sloga. Viskas kaip jau ir praėjo išskyrus slogą... Vakare sulašinu vaistu ir iki ryto kartais neužtenka. Užgulta ant tiek, kad nei truputėlis oro nepraeina. Ir dieną be vaistų nekaip.

Gyvenu užsieny, bet radau pas save vaistinėlėje Sinupret tablečių. Ar galima jas vartoti neštumo metu? Radau info, kad saugu vartoti lašiukus, o apie tabletes, kad pasitarti su gydytoju.

Jei nepraeis, keliausiu pas LOR, bet ten iš kart bus antibiotikai, kuriuos ne per seniausiai ir taip teko gert, tai norėtųsi kitą kelią išbandyt.

Ačiū.
Atsakyti