Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

QUOTE(Vilioja @ 2012 08 23, 13:29)
Perduok linkėjimus mano simpatulkai Nikitai. Antroj filmo daly mirksiukas.gif

butinai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 08 23, 13:27)
Bandyiu siandien startuot su Gromovais  ax.gif

Geras pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
Laba rytą
Na ką ir vėl penktadienis.... Beliko paskutinė vasaros savaitėlė, vaje vaje kaip greit ji prabėgo. Bet man tas gražus ruduo labai patinka, kai saulė, lapai spalvoti...
Bet ir vėl vaikams į mokyklą... anksti keltis ne tik jiems bet ir man, kai pagalvoju net silpna darosi doh.gif
Geriu jau antrą kavos puodelį- nepadeda schmoll.gif miegas jama vistiek.
Atsiguliau vakar 22val miego (repeticija prieš rugsėjį hihihi.gif ) ir bliamba niekaip užmigt negalėjau, varčiausi iki 23val ir galų gale atsikėliau, ir nuėjau laiką stūmt, t.t. filmą šį žiūrėti ↓
QUOTE(Visgi @ 2012 08 19, 20:17)
''Любовь по расписанию (Поезд)'' /2012/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=997547a
user posted image

Filmas apie dvipatystę. Vyras su pirmąją žmona gyvena jau 10metų (vaikų nepavyksta turėti) o su antrąją- 6metus ir turi 6-metę dukrą. Žmonos vieną apie kitą nieko neįtaria. Bet kai dingsta vyro dukrytė, pirmoji žmona parodo savo solidarumą.... Beje, vyras turi geriausią draugą, kuris tyliai myli jo pirmąją žmoną.
Scenarijus paprastas. Ar žiūrėti, spręsti jums. Bet aš nesigailiu kad pasižiūrėjau. Tik kad jau baisiai erzino Александр Арсентьев savo tuo personažu, jau toks nesimpatingas tipas pasirodė schmoll.gif
Любовь по расписанию /Поезд (2012) трейлер


''Смех в темноте'' /2011/ Man atrodo kažką panašaus mačiau, tik kad nerusiškas filmas buvo. Rupūs miltai negaliu niekaip prisimint g.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=999014

фрагмент

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 24, 09:53)
Laba rytą
Tik kad jau baisiai erzino Александр Арсентьев savo tuo personažu, jau toks nesimpatingas tipas pasirodė schmoll.gif

Labą.

Kaip man Андрей Финягин. Paskutinįkart daktare vaidino. ir visur jis blogietis. Neprisimenu, ar esu mačius jį teigiamam personaže. Ale jam tinka tokius blogiečius vaidint.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 08 24, 10:37)
Labą.

Kaip man Андрей Финягин. Paskutinįkart daktare vaidino. ir visur jis blogietis. Neprisimenu, ar esu mačius jį teigiamam personaže. Ale jam tinka tokius blogiečius vaidint.

Man ir jis atrodo,kad gimęs būt falšyvu
Atsakyti
Sakykit o Gromovu tik 2 sezonai? g.gif
Atsakyti
Aš jo nežiūrėjus, gal bereikalo g.gif
''Взрослая жизнь девчонки Полины Субботиной'' /2007/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=999221
фрагмент
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Vilioja @ 2012 08 24, 10:37)
Kaip man Андрей Финягин.. ir visur jis blogietis.


QUOTE(Julsita @ 2012 08 24, 10:54)
Man ir jis atrodo,kad gimęs būt falšyvu

Oi, man šito vyro tipažas toks atstumiantis, kad brrrr... nei apsakyt nei aprašyt galiu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingaja @ 2012 08 23, 13:27)
Bandyiu siandien startuot su Gromovais  ax.gif

Startavot jau? Ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 24, 18:17)
Startavot jau? Ir kaip?

Man vietomis per astrus siuzetas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 08 24, 18:00)
Sakykit o Gromovu tik 2 sezonai?  g.gif

Taip

QUOTE(Ingaja @ 2012 08 24, 18:30)
Man vietomis per astrus siuzetas  blush2.gif

Bet žiūrėti verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 08 24, 18:30)
Man vietomis per astrus siuzetas  blush2.gif

Netgi šitaip blink.gif


Papildyta:
Klausykit, gal kas gali man filmo Громовы esmę keliais sakiniais nupasakot, siužetą, pvz koks ten tų vaikų vaidmuo... kad taip jais žavimasi (žinoma pageltonintai smile.gif ) Nes negaliu apsispręsti dėl žiūrėjimo, fyfti-fyfti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 24 rugpjūčio 2012 - 18:10
QUOTE(Visgi @ 2012 08 24, 19:09)
Netgi šitaip blink.gif
Papildyta:
Klausykit, gal kas gali man filmo Громовы esmę keliais sakiniais nupasakot,  siužetą, pvz koks ten tų vaikų vaidmuo... kad taip jais žavimasi (žinoma pageltonintai smile.gif ) Nes negaliu apsispręsti dėl žiūrėjimo, fyfti-fyfti mastau.gif

4 vienos šeimos vaikai lieka visiški našlaičiai ir tenka išmokti išgyventi patiems. Pradeda,lyg truputį pagerėja,o žiūrėk vėl bloškiami atgal. Na čia jau taip laaaaaaaaaaabai sutrumpintai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 08 24, 20:07)
4 vienos šeimos vaikai lieka visiški našlaičiai ir tenka išmokti išgyventi patiems. Pradeda,lyg truputį pagerėja,o žiūrėk vėl bloškiami atgal. Na čia jau taip laaaaaaaaaaabai sutrumpintai smile.gif

O filmo siužetas apie tuos vaikus visąlaik vyksta tik apie vaikus to amžiaus ar vėliau jau rodo jų gyvenimus jiems jau suaugus? T.y. palaipsniui jiems suaugant?
Atsakyti